Jump to content
altsuuu

Liiga kulukas...

Recommended Posts

Tervist!

Olen nüüd käinud nädal aega jõusaalis ja hakkasin mõtlema toidulisandite peale. Küsimus siis selline, et kas neid peab igapäev sööma, või võib ka ainult treeningpäevadel? Kuna muidu läheks see mulle liiga kulukaks. Oleks siis vaja nii, et toidulisandite peale läheks kuus u. 200.-

Jään huviga vastust ootama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole küll Kiivikas, kuid ühtteist tean - neid pole üldse vaja süüa! Eelduseks on ikka, et saad oma toitained kõik tavatoidust kätte ning kui sealt puudu jääb, siis alles võiksid mõelda toidulisade peale. Sinu staazhi puhul (1 nädal) on sul aega maa ja ilma - söö ja tee trenni, ega toidulisad pole mingid imeained! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, ma ei hakka sinuga vaidlema, kui sa ise juba tead, mida tahad. Mina soovitaks sul lihtsalt korrapäraselt ja tugevalt süüa, teha trenni ja korralikult puhata! Ja esimesel poolel aastal on sul areng nii või teisiti märgatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Olen nüüd käinud nädal aega jõusaalis ja hakkasin mõtlema toidulisandite peale. Küsimus siis selline, et kas neid peab igapäev sööma, või võib ka ainult treeningpäevadel? Kuna muidu läheks see mulle liiga kulukaks. Oleks siis vaja nii, et toidulisandite peale läheks kuus u. 200.-

Jään huviga vastust ootama ;)

Alguses kuna oled tõesti nii vähe käinud alles pole mõtet raisata raha nende peale :( Toitu korralikult ja saad tavatoidust ka oma päevase valguvajaduse kätte, kui oled mingi paar kuud juba ära käinud tule tagasi ja küsi uuesti:) Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma kunagi ei mõistnud kui hea on vanemate kulul süüa tavatoitu ja ostsin lisasid mida tollal ei vajanudki tegelikult!

ja ega ühte tõelist kõhutäit ikka mingi valgu shake ei asenda ka!

kõike paremat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa vist tegid rekordi ... siiamaani on ikka kuu käidud ja siis pulbrit hakatud uurima kuid juba nädalaga huhh .... igatahes käi ikka pool aaastat kuni aasta ära ja siis hakka valgundama .... tee endale põhi alla ...

selle 200 eeku kuus on raske ennast lisandite maailmas varustada ka ..... mingid american sarja tooted on odavad et võid neid vaadata ..... ja nohh kui tõesti pead siis pärast trenni võta 1 sheik ... aga ex ise tead ....

oleksid võinud kirjutada ka oma andmeid .... kaal raskused ja näiteks kui palju trenni teed ... kui sa 2 või kolm korda nädalas trenni teed siis pole ju mingit mõtet midagi juurde süüa ...keha saab tavatoidust üldjuhul kõik kätte ... eeldusel et toitumine paigas ..... kui sa aga 5-6 korda nädalas käid siis on mõeldav millegi juurde söömine kuna toidust raske täielikult taastuda ...

oma tava autosse sa ei pane linnasõiduks NOS-i .... ainult siis kui võistled ... pole kehale ka lisakütust mõtet anda kui sa seda ei tarbi ..... valk salvestub samuti liigse rasvana kehale kui seda liiga palju süüa ... see pole imerohi ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lühike soovitus treenijale. Vaata üle oma päeva toidumenüü... korralik toit on väga suhteline

mõiste tänapäeval millegipärast. Isegi kui oled vaid nädal treeninud, siis peaks keha ikkagi saama õiget

kütust, et ei tekiks ületreening jne nähtused hiljem, sest su keha ei saa lihtsalt taastumiseks vajalikke aineid. Ainult võisaiadest 5 korda päevas ei ole palju loota ;) 200kroonine valk on tihtipeale ma ütleks et odavam, kui osta kodujuustu iga päev ja kindlasti tõhusam - jätkub kauemaks... vanematega koos elades võid muidugi iga päev vabalt toidukorvi kodujuustu ja muidu kasulikke toiduaineid sokutada.

Mina soovitaksin siiski sulle näiteks American seeriast pro-slow valku. Enne magamaminekut. Peale trenni ju sööd ikka veel korralikult kõhu täis ja siis on ehk valguvajadus kaetud, öösel aga taastub keha ja aeglaselt imenduvad valgud on siis väga abiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa parem pane iga kuu oma see "potentsiaalne" pulbriraha 200 eeki kuus kõrvale ...

Ja siis, kui treeningstaaž juba nii suur, et võiks hakata lisanditele mõtlema, siis paned kogu kõrvale pandud

papi mängu ja saad korralikud lisandid kah ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen eelpool kirjutajatega samal meelel, et toidulisand ei ole peamine, ilma milleta oleks mõledamatu edasine areng. Kindlasti on olulisem, et saaksid enamus kätte tavatoidust, loodan et selle eelarve on sul suurem kui 200.- krooni kuus, vastasel juhul jääb menüüsse sai ja tee, millega lihaseid ei kasvata. Hoolitse selle eest, et saaksid päevas paki kohupiima lubada ja tüki liha ning looda, et areng toimub.Kui aga tahad siiski kulutada selle 200.- krooni toidulisadele, siis tule meie poodi Telliskivi 51 ja saad selle raha eest 1 koti vadaku valku Whey Pro 800gr. + dextro 1kg. Tehes peale igat trenni 1 shake saad om kuukese läbi ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mingid toidulisandit üldse ostma hakkad, siis kreatiin-monohüdraat annab väga häid tulemusi,isegi siis, kui toitumine pole just kõige "eeskujulikum".Olen selline kõhna kutt ja Kreatiin-monohüdraat andis lihasmassis kõvasti juurde.Ja kui sa oled algaja, siis pole lisandeid vaja.Lihas tuleb niisamagi. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noo, kui kasutad kreatiini, siis on veel tähstamal koha toitumine. Kui sa suudad kreatiini abiga lihast veel janusemaks tegema, siis ka rohkem valku jne vaja, järelda ise. Ega kreatiin pole mingi imeasi, et sööd ja lihas kasvab ;/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühike soovitus treenijale. Vaata üle oma päeva toidumenüü... korralik toit on väga suhteline

mõiste tänapäeval millegipärast. Isegi kui oled vaid nädal treeninud, siis peaks keha ikkagi saama õiget

kütust, et ei tekiks ületreening jne nähtused hiljem, sest su keha ei saa lihtsalt taastumiseks vajalikke aineid. Ainult võisaiadest 5 korda päevas ei ole palju loota ;) 200kroonine valk on tihtipeale ma ütleks et odavam, kui osta kodujuustu iga päev ja kindlasti tõhusam - jätkub kauemaks... vanematega koos elades võid muidugi iga päev vabalt toidukorvi kodujuustu ja muidu kasulikke toiduaineid sokutada.

Mina soovitaksin siiski sulle näiteks American seeriast pro-slow valku. Enne magamaminekut. Peale trenni ju sööd ikka veel korralikult kõhu täis ja siis on ehk valguvajadus kaetud, öösel aga taastub keha ja aeglaselt imenduvad valgud on siis väga abiks.

Selle Pro-Slow asemel võib täiesti vabalt enne magamaminekut süüa piimaga segatud kohupiima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühike soovitus treenijale. Vaata üle oma päeva toidumenüü... korralik toit on väga suhteline

mõiste tänapäeval millegipärast. Isegi kui oled vaid nädal treeninud, siis peaks keha ikkagi saama õiget

kütust, et ei tekiks ületreening jne nähtused hiljem, sest su keha ei saa lihtsalt taastumiseks vajalikke aineid. Ainult võisaiadest 5 korda päevas ei ole palju loota ;) 200kroonine valk on tihtipeale ma ütleks et odavam, kui osta kodujuustu iga päev ja kindlasti tõhusam - jätkub kauemaks... vanematega koos elades võid muidugi iga päev vabalt toidukorvi kodujuustu ja muidu kasulikke toiduaineid sokutada.

Mina soovitaksin siiski sulle näiteks American seeriast pro-slow valku. Enne magamaminekut. Peale trenni ju sööd ikka veel korralikult kõhu täis ja siis on ehk valguvajadus kaetud, öösel aga taastub keha ja aeglaselt imenduvad valgud on siis väga abiks.

no ega sellest ka abi pole kui sööd 5 korda päevas võisaiu ja õhtul kütad valku!

ma arvan et inimesed söövad liiga vähe liha (parandage mind kui ma eksin), 300g liha või kana peaks ikka päevas laual olema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jah, ega 200 eeku kuus toidulisade peale on liiga vähe. Oleneb mis eesmärk on muidugi.

Või mõtles ta koos toiduga seda, mis oleks veel hullem ja mõeldamatum variant.

Mul endal läheb ainult söögi peale kuus umbes 4000.- lisaks veel toidulisad, mida läheb umbes 700....1000.- kuus. Osa sööki toovad mulle vanemad ka. Mis on suur abi siiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik jutt... 200.- kuus...

Kurat mul läheb söögi peale 3000-4000 krooni kuus...

kuidas sa kasvada loodad kui ei söö???

Õhust ja armastusest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imelik jutt... 200.- kuus...

Kurat mul läheb söögi peale 3000-4000 krooni kuus...

kuidas sa kasvada loodad kui ei söö???

Õhust ja armastusest?

Tegeledes kulturismiga läheb sul isegi vähe raha söögile.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegeledes kulturismiga läheb sul isegi vähe raha söögile.....

no:

1. ma olen suht väike kah

2. maksud tahavad ka maksmist ja vahel vaja riiet kah selga osta jne.

3. tuleb ka valida kuda optimaalsemalt läbi saab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noo, kui kasutad kreatiini, siis on veel tähstamal koha toitumine. Kui sa suudad kreatiini abiga lihast veel janusemaks tegema, siis ka rohkem valku jne vaja, järelda ise. Ega kreatiin pole mingi imeasi, et sööd ja lihas kasvab ;/

Mul tuli kreatiiniga küll massi juurde, nii et mühises,kuigi toitumine polnud just kõige eeskujulikum.Ju ma sain siis oma toiained vist ikka kätte, aga suurt rõhku ma tollal toitumisele ei pannud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×