Jump to content
barbar13

noored(10-16) ja jõusaal

Recommended Posts

telekas oli saade, kus koolieelik juba jõusaalis käis ja oma trimmis kõhulihaseid demonstreeris.

Seega nagu vanusepiiranguid polegi, kuid arvan, et jõusaalis tuleb käia kogenud treeneri valvsa pilgu all. Iseseisvalt ei maksa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui huvi on siis vaikselt võid pihta hakata, aga küsida nõu treenerilt või kellegilt teadjalt, et sooritused oled õiged. alguses võiks rohkem tähelepanu pöörata aeroobsele, et oleks põhi all

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks igaüks ise teab millal tahab hakata tegelema sellega, mingeid vanusepiiranguid sisse saamiseks pole ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tean nii palju, et vanusepiirang on nii, et peab olema kaasas juhendaja või keegi täiskasvanu, kui treenitav on alla 14/16

See on võib olla osades saalides nii, Pärnus ma nagu ei teakski, et vanusepiiri oleks.

Muudetud kasutaja veinikaarija poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

10 aastaselt alustasin j6uharjtuste tegemist kummilintidega. Arvan, et see oli v2ga 6ige algus. L6i hea baasi edaspidiseks.

Viiendast eluaastast osavus, painduvus jne.

Ys iga asja jaoks on oma aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõukas, kus mina käin on masinatele kirjutatud, et lapsi mitte juurde lubada ning puberteedi eas inimesed peavad kasutama masinat täiskasvanu järelvalve all. Vist oli kuidagi nii :D päris täpselt ei mäleta. Aga kedagi see seal ei huvita küll.

Muudetud kasutaja r2iner poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin on selle kohta artikleid ka

ei soovita teha väga suure raskuse ja madala korduste arvuga harjutusi

tehnika korda ja tee mõistusega, see peamine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui noorelt peaks hakkama pihta

16 aastaselt-paras aeg.

enne raskejõustiku sobivad lastele ka pallimängud või kergejõustik ja siis mehena juba raskejõustik.

kui aga isa trenni kaasa võtab ja õpetab treenimist siis võid ka kymneselt minna jah

Muudetud kasutaja Flex250 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida varem alustada, seda suurem võimalus on saada tulevikus võistlusspordi eliiti.

Aga noores eas(<16) tehakse ikka palju lollusi ning väga paljudel "treenijatel" ei tule asjast midagi välja, kuna viskab kopa ette, või ei osata õigesti treenida.

Saalis võid ju käia, aga kui sa seal trenni ei tee, siis pole sellest kasu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No päris kõigi kohta see ei käi V8, olen 15, teen korralikult regulaarselt trenni, ei lollita, oskan teha (enda arust) ning üritan koguda kulturismi & fitnessi kohta nii palju teavet kui vähegi võimalik. hetkel olen käinud üle 3 kuu, ning see jutt et kopp ette tuleb siis minupuhul hetkel nii, et kopp saab ette siis kui olen six feet under. Ning ma usun, et minusuguseid veel ikka väga palju. Muidugi on ka selliseid, kes vastavad sinu kirjeldusele. hakkavad jõukas käima lootes saada kapiks nii ütleme kuuga, kuid peale teist korda on kopp ees ja ki minek jõuka siis vastavad sulle, et ei viitsi, täna lähen jooma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Talllinna juures viimsis on 14 a vanusepiirang, ja väga alla selle nagu ei soovitakski käia... ja alla 14 aastased ei oska ka arvatavasti veel midagi teha, nad põhiliselt teevad iga asja juures mõne minuti, sahmivad siit-sinna ja suhteliselt ka häirivad tõsisemaid harrastajaid. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esimest korda surusin kangi umbes 6 aastaselt. ;) Aga tegema hakkasin 13 aastaselt ja hetkel 14 ning 15kuud teinud, järjest rohkem on tulnud trenni inspiratsiooni, mai teagi miks, ilmselt et ma seda foorumit hakkasin lugema. Kahjuks on väga palju mul endavanuselisi kes mõned korrad käivad ja lõpetavad käimise, mina selline ei ole. ;) Siiamaani on trenni tegemine ainult kasu toonud ja mingeid vigastusi pole olnud, treenida tuleb targalt!

Muudetud kasutaja windsurfer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist!

Ise sain 29. november 17 ning olen treeninud juba umber 3 ja pool aastat. Alustasin sangpommiga 9 aastaselt kuid l6petasin selle suht kiiresti. J6usaali treeninguid alustasin 13 aastaselt. Enne seda käisin muudes trennides nii pallim2ngud kui kergejõustiku. Hetkel on motivatsiooni kyllaga ning ainult laseks edasi. :( Arvan isiklikult ,et vanusepiiranguid ei ole. Kuid tuleb tõesti treenida targalt ning mitte ülepingutada :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen küll jõusaalis käinud ja kodus pidevamat trenni teinud 2-3 kuud, aga kätele trenni võib öelda, et hakkasin tegema umbes selles ajas, kui hakkasin kõndima, sest ma tihtipeale liikusin "kätepeal". Mitte sõna otseses mõttes. Tõstsin kätega kere ja jalad üles ning liigutasin kätega kere edasi... Nii ma siis liikusingi... Ja see on hea põhja alla andnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×