Jump to content
Urunugis

Valu õlas

Recommended Posts

Asi selles,et juba nädal aega on õlas valu.Eelmine nädal olid mul jalgpalli võistlused ning peavõitluses kukkusin nii haledalt,et kogu raskusega paremale õlale.Nüüd on valu vaikselt taanduma hakanud,kuid spetsiifilisi venitusi tejes,nt käe pea taha tõmbamine lööb õlga korraks terava valu.Küsimus oleks,et nagu kaua peaks nt õlga ja õlaga seonduvaid harjutusi mitte tegema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi selles,et juba nädal aega on õlas valu.Eelmine nädal olid mul jalgpalli võistlused ning peavõitluses kukkusin nii haledalt,et kogu raskusega paremale õlale.Nüüd on valu vaikselt taanduma hakanud,kuid spetsiifilisi venitusi tejes,nt käe pea taha tõmbamine lööb õlga korraks terava valu.Küsimus oleks,et nagu kaua peaks nt õlga ja õlaga seonduvaid harjutusi mitte tegema?

Nii kaua, kui valu kadunud. Põhimõtteliselt on asi nii, et treenida tuleb liigese-kõõluse valu tundmata, olenemata sellest, kas ja kui suur on vigastus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

jup kui valu on siis vähenda raskust või vaheta harjutust ... valu on ju keha viis öelda et mees mis teed ... nii ei tohi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Preagu nagu teengi isoleeritud harjutusi.Õlga pole veel proovile pannud.Rinnapäeval sai samuti surumine ja lendamine kavast preaguseks välja võetud.Loodetavasti kaob asi umbes nii nädala-kahega ära.Preagu peale sauna on tunne täitsa mõnus,ei anna tunda nii palju ja paidub kh paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda õlavalu teemat on siis ka korduvalt puudutatud ....laias laastus tähendab see seda et õlg on nõrk ja peaksid väikeste raskustega õlga nö järele aitama ... mul on see olnud .... ja paari kuuga sain lahti ... just õla treenimisega ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seda õlavalu teemat on siis ka korduvalt puudutatud ....laias laastus tähendab see seda et õlg on nõrk ja peaksid väikeste raskustega õlga nö järele aitama ... mul on see olnud .... ja paari kuuga sain lahti ... just õla treenimisega ....

kah õige, aga antud juhul oli teemaalgatajal probleemiks valutav õlg, mis saanud alguse traumast. Lihase järeleaitamisest ei saa ju seni rääkida, kui trauma välja ravitud.

Kuid jah, mina käisin kaelatrauma ajal ka jõusaalis ja tegin nii et valus ei oleks...kogu lugu ja teine trauma paranes seetõttu kiiremini kui esimene

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma nagu sellele rõhusingi et tuleb võtta nii väike raskus et valus pole ... sellega teha seeriaid et siis annad nii õlale märku et oleks vaja paraneda .... arvan et kui õlga ei liiguta trauma suurenemise kartuses siis paraneb õlg aeglaselt või siis mitte täielikult .... või nohh keha teab et on vaja paraneda kuid kui samas seda kohta liigutad siis keha nagu saab lisa impulssi et parane kiiremini ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas oled proovinud teha Latteral rotations, mul ei ole aimugi kuidas see eesti keeles k6lama peakx, mul olid ka ola probleemind aga neid harjutusi yle paeva tehes kadusid probleemid.Tuleb rotator culf -i tugevdada, see neile kellel 6la probleemid!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eile sai trennis käidud esimene kord peale kukkumist.Kergemate raskustega treenides ei andnud nagu tundagi ning täna oli õlg kuidagi imelikult paremaks läinud.Enamikke venitusi tehes ei anna tundagi enam.Aga tänud vastuste eest.Tuleb hakata vaikselt siis uuesti trenni tegema,kuid väiksemate raskustega alguses siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×