Jump to content
icebrker

minu toitumiskava - kommenteerige

Recommended Posts

Tegin kava kiiruga valmis aga eks ta veidi rohkem istumist ja mõtlemist nõua...

Siin see iva ongi - kiiruga ja mõtlemata! Enne, kui hakkad oma tervisega eksperimenteerima, küsi nõu! Nii arvan mina ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru. Sa koostasid kava ja küsisid, mida sellest targemad arvavad. Nüüd sa üritad teistele selgeks teha, et sinu kava on hea. Milleks sa siis meie arvamust küsisid, kui nii kindel oma kavas oled? Söö aga oma kohupiima hommikust õhtuni ja ära loe, mida teised kirjutavad. Ja siis veel meile õpetussõnu jagad.

Öeldi, et see kava ei kõlba kuhugi. Mida sa siis ootasid? Kui öeldakse, et halb kava, siis teen edasi ja tõestan neile, et ma võtan aastas selle kavaga 6 kilo juurde. Kui öeldakse, et hea kava, siis teen targa näo ja söön kohupiima edasi. On nii?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aitäh veelkord!

Muudan kava - selle põhjal, mis te siia kirjutasite - juhul kui tulemusi ei ole.

Ma olen põikpäine inimene. Ärge võtke isiklikult.

Mis vahet sel on, kas ma muudan oma kava täna või nädala pärast. Te ju teate, et kuna teil õigus on, olen ma seda nagunii sunnitud tegema...

Peace! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nyyd su uusi postitusi lugedes olen raud kindel et tulid tarka panema ja arvan et ma pole ainus, seega kuula mida sulle raagitaxe v6i ole kuss!!

Nobody likes a SMARTASS ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma nii ühekülgselt peaksin sööma, siis nutaksin iga toidukorra ajal. Päris lolliks ei tasu kah oma dieetidega minna. Eriti oma sportlaskarjääri alguses. Kõigepealt tasuks ehk normaalse toitumise pealt trenni teha ja vaatada, mida oleks muuta vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×