Jump to content
icebrker

minu toitumiskava - kommenteerige

Recommended Posts

http://hannes.struktuur.ee/vv_files/dieet/

Kaalun 58kg ja olen kiire ainevahetusega. Eesmärgiks massi koguda.

Lühidalt 6 einet päevas: A, B, C, D, E, F. Need ei ole söömise järjekorras, vaid nimetused. B - kõige suurem eine - peale trenni. E - teisena suur eine, peale trenni.

Stack on nö lisa. Vitamiinid, õlid jms. Eraldatud on ta einest tühja reaga.

Söön 3 tunniste vahedega kellaegadel 7, 10, 13, 16, 19, 22.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua sa kavatseb sellega massi koguda? Süda läheb pahaks mõeldes ette, et päevats päeva nädalast nädalasse ja kuust kuusse iga päev ainult õuna süüa. Kõrvale siis kas kodujuust või muna. Mingeid multivitamiine ajad sisse ainult. Krt, parem viska oma tabletipurk minema ja osta korralikku mitmekesist süüa, siis ei teki vitamiini puudust ka ning endal ka parme olla kui ainult õuna ei söö. Ega see kodujuust ka hea pole kogu aeg alla lasta... varsti on sul tunne nagu laseksid seda WCst alla (kurgust). Tahad kindlasti kala, liha, jogurteid, piima või midaiganes. Mingi 2000mg C vitamiini pole sul ka tarvis lisandina, ei tea kas profesionaalidki nii palju söövad seda, see on ju 20 kordne päevane vajadus.

Lühidalt: Loobu parem mõnest vitamiinipurgist ja osta endale see toitumiskava. See on kasutuskõlbmatu ja sellega jõuad haiglasse ainult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma võin küll valesti aru saada aga kas sa sööd 3mg vitamiin C ja 1,5g Ca ? Soe toit puudub, suht nigel on ausalt öeldes ... ainult kodujuustu ja toidulisaga sa kaua vastu ei pea.

Vähemalt kord päevas pead sooja toitu sööma, looma-, linnu- või kalaliha. Põmst kui kasvada tahat siis vähemalt liiter piima päevas, kõige kasulikum lisand, liitrist saad veel 30g valku. Valgud on küll olulised kuid kui kaloreid ei saa rohkem kui kulutad siis progress on suht nigel ja raske. Ja kindlasti söö mitmekesiselt, pakist kodujuustust päevas piisab, otsi mõni muu valgu allikas juurde.

Ühest multi vitakast piisab täiesti, ei ole vaja endale tohutult seda sitta sisse süüa, pealegi keha ei omista neid kuigi hästi, parem ikka toidust saada.

Muudetud kasutaja Czar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan ka, et võiksid veidi loomingulisem olla. Olen dieedil, aga söögiisu küll ei tekkinud sellist menüüd vaadates.

Muuda normaalsemaks (erinevaid toiduaineid rohkem) ja pane üles. Võid ka PMi saata üle vaatamiseks.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui süüa rohkem kui vaja C-vitamiini siis keha väljutab selle...

Kui süüa liiga palju siis on see vaja ikkagi väljutada ja selleks on vaja palju vett...

seega see mõjub diureetikumina... olen kuulnud ka et on kasutatud selle eesmärgiga 6-10grammi c-vitamiini päevas ;)

kui sa tahad massi koguda siis ei tasu enda rakkudest vägisi vett välja pumbata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

omalt poolt lisaksin liha, liha ja liha

ja kala ka kindlasti, vähemalt kord-kaks nädalas näiteks

ma ise söön igal võimalusel, kui valida, kalaga toite

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline naljakas toitumiskava tuleb kui inimene ei tea absoluutselt mida teeb, nagu siin ennist oeldi , osta parem kava v6i tee t6sist uurimistööd ennem kui uue koostad!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tarbin jah 3mg C vitamiini. Kuuldavasti parandab taastumist mõne päeva võrra. Ise olen liiga vähe tarbinud ja jälginud, et kommenteerida. Olen püüdnud 3 liitrit vett päevas juua, seega mingit ohtu ei tohiks olla. Inimene, kes seda soovitas on hea tervise ja figuuriga.

Kaltsiumit on 1gr, kuna hambad on kehvad. Piim ei aita. Seda olen sünnist saati joonud kuni 20'nda eluaastani. Liiter päevas polnud probleem. Mõtlesin, et proovin ilma hakkama saada.

Riigid, kus piima rohkesti tarvitatakse, on luude hõrenemise haigused kõige enam levinud.

Miks mul sooja toitu vaja on? Ma ei näe mingit põhjust, miks peaks toitu soendama. Kui toitu korralikult mäluda, siis selle temperatuur on täpselt selline nagu ta olema peab

Õuna võin vabalt millegi muuga asendada. Banaan, apelsin vms.

Kui jätte välja teie maitseelistused, siis mis mu kavas valesti on? 30% valku, 40% süsivesikuid, 30% rasva. Kokku 2000 kcal päevas.

Peab mainima, et õhtu viimane eine on veidi kesine, sest kõht jääb tühjaks. Kui näljatunne tekib, siis söön rohkem.

Ja nüüd viimane punkt. Loodan mõistvat suhtumist. Ma tahan esialgu lihata hakkama saada. Soovitusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa sured ära sellise toitumisega. Sellise süsivesikute hulgaga ei võta sa grammigi juurde. Kaloreid on sul vähem kui minul kõige rangema dieedi ajal. Mees, sa pead SÖÖMA, mitte näksima, selleks, et juurde võtta, eriti kui sul nii kiire ainevahetus on. Söö riisi, kartuleid, makarone jne. Arvad, et kui sööd ainult valku, siis tuleb lihast juurde? Ei tule midagi. Ja kus liha on? Taimetoitlane oled?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2000 kilo kalorit on siis kui sa voodis pikali lamad ja mitte midagi ei tee ... see siis baasainevahetuseks vajalik kalorite hulk ... kui sa vähegi ennast liigutad siis pead korrutama selle 2000 mingi koefitsendiga ..... et siis minul näiteks 5 korda nädalas trenn ja mina korrutan 2000 * 1,5 .... ja mina peaksin sööma 3000 kcal .... et uuri seda natuke .... ja muus osas on su kava suht "eriline" kuid kui ise rahul oled ja sinu puhul asi töötab ex siis sul ilmselt õigus seda teha ka ... ise ma sellist asja ei teeks ... aga see olen kõigest mina ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei kommentaari.

Milleks leiutada jalgratast, kui see on olemas ja endal puuduvad algteadmised selleks. Osta endale toitumiskava. See on koostatud spetsialistide poolt ja toimib. Ise võid ainult oma tervise tuksi keerata sellise ühekülgse ja kesise valikuga toidukavaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No tegelikult arvestades, et poiss kaalub 58 kilo siis peaks juurde võtma hakkama alates 2700 kalorist. Kui tegemist on veel kasvueaga siis enamgi. Muidugi oleneb ka palju sellest mis kulutused üldse päeva jooksul on (liikuv või istuv eluviis). Peale selle, et menüü ei sisaldanud liha ega kala, võib rahulikult tarbida ka magusat (lihtne viis hankida lisa kaloraazist ja ei peaks seda kartma).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei sure ma kusagile. 2 kuud olin 1400 kcal peal. Eesmärgiks oli üleliigse rasva põletamine - mis ka õnnestus.

Ma arvan et ennast minuga võrdlema pole mõtet hakata. Kui te just sama palju ei kaalu?

Kas 2000 on piisav. Kardan ka et mitte. Aga kindel ei ole.

Aga miks 2000 kcal? Valem - 'Kehaak ilma rasvata naeltes' * 18. Antud kava puhul 112 * 18. St 40 kcal kg kohta.

Need kordajad on pigem baas, mille peale võib vaikselt oma individuaalse kava üles ehitada. St vaikselt juurde lisama kui ei mõju.

Nagu mainisin, tegelesin 2 kuud rasva põletamisega. Jälgisin pidevalt kaalu, mõõtsin rasva et teha järeleldusi dieedi ja trenni mõjudest. Selle perioodi peale kas hoidsin kaalu või langetasin.

Täna pärast esimest nädalat 2000 kcal peal olles võtsin 1,3 kg juurde. Ma ei oska öelda, kas see on lihas või toit. Seega jään veel nädalaks 2000 peale. Kui kaalus juurde ei võta, tõstan kaloreid 200 võrra.

Ise ka imestan. Aga progress on progress. Pole ju mõtet kaloreid muutma hakata? Kui, siis toidukorda huvitavamaks teha.

ps. Kui ma saan ilma lihata hakkama, siis eelistaksin jah sellist eluviisi.

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei sure ma kusagile. 2 kuud olin 1400 kcal peal. Eesmärgiks oli üleliigse rasva põletamine - mis ka õnnestus.

Ma arvan et ennast minuga võrdlema pole mõtet hakata. Kui te just sama palju ei kaalu?

Kas 2000 on piisav. Kardan ka et mitte. Aga kindel ei ole.

Aga miks 2000 kcal? Valem - 'Kehaak ilma rasvata naeltes' * 18. Antud kava puhul 112 * 18. St 40 kcal kg kohta.

Need kordajad on pigem baas, mille peale võib vaikselt oma individuaalse kava üles ehitada. St vaikselt juurde lisama kui ei mõju.

Nagu mainisin, tegelesin 2 kuud rasva põletamisega. Jälgisin pidevalt kaalu, mõõtsin rasva et teha järeleldusi dieedi ja trenni mõjudest. Selle perioodi peale kas hoidsin kaalu või langetasin.

Täna pärast esimest nädalat 2000 kcal peal olles võtsin 1,3 kg juurde. Ma ei oska öelda, kas see on lihas või toit. Seega jään veel nädalaks 2000 peale. Kui kaalus juurde ei võta, tõstan kaloreid 200 võrra.

Ise ka imestan. Aga progress on progress. Pole ju mõtet kaloreid muutma hakata? Kui, siis toidukorda huvitavamaks teha.

ps. Kui ma saan ilma lihata hakkama, siis eelistaksin jah sellist eluviisi.

Yhe s6naga sulle on oeldud mida asjast arvataxe ja mulle tundub et sa tahad kiitust oma koostatud kava eest kuna ikka seletad mis ja kuidas.............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah... jääb selline mulje nagu tulin ainult targutama... aga seda ma ei tahtnud..

See oli tingitud mitmetest postitustest (ka sinu, PT London), et ma ei tea maast ega taevast... ja et tõenäoliselt suren enne talve vm :S

Ootasin pigem parandusi, kui et mul on kõik valesti...

M.M, Liha asemele magusat? Ega ei ütleks ära küll. ;)) Aga samas suhkur on väga halb asi... st rafineeritud suhkur... aegajalt võib võtta aga parem ilma olla...

otsige googlest... rafineeritud suhkur... refined sugar jne...

Mida muidu arvate 30% valku, 40% sysiv, 30% rasva lähenemisest? On see laialt levinud?

Kui palju lihasmassi võib võib nädala jooksul juurde võtta? Progress on alati hea aga mis oleks max? Kg nädalas on vist suht hea?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kule ära arvesta ja kalkuleeri kõike nii täpselt välja, sa pole veel profitasemel.Peaksid litsalt sööma kana ja sealia ja vahest muna ka peale.Sealt saad valgu kätte ja rasva pärast muretsema sa ei pea sest sul on tegemis sellise kehatüübiga mis lihtsalt ei rasvu. Sõõ puu ja juurvilju ja sealt saad oma vitamiinid kätte. Alguses pole vaja lisaaineid tarbida, saab ka ilma. Kõige tähtsamad asjad on UNI, TRENN ja SÖÖK. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu toitumiskava siis selline....

30% rasva, 30% valku, 40%süsivesikuid

Söön eraldi kuna kuulsin valgud on vihased tüübid ja rasvad sellised libedad sellid ja et kui neid koos süüa siis nad pidid kõhus kaklema minema ja palju peeru tegema.

lisan ka põhjendused taha et paistaks ikka välja kui tark ma olen.

Hommikusöök - söön ära 30% valku (protein no1) - sest muidu lihas ei kasva nagu Mesi ütleb. Ja liha ja kohupiima ma ei salli sellepärast sööngi Tai Kane Protein No1 sest see kõige puhtam valk.

Lõuna - söön ära kõik 40% süsivesikuid

Õhtusöök - söön ära 30% rasva - sest rasv seedib kaua!! Pool sellest on searasv ja pool toiduõli, sest toiduõlist saab kasulikke rasvhappeid.

NB. kõik toit tuleb külmkapist ja süües mälun selle soojaks - nii et ikka saaks 3x päevas sooja toitu ja hoian ka mikrolaine ahju pealt voolu kokku - selle eest saab iga kuu pea pudeli toiduõli osta. (elu on odav kui oled tark):(

Palun kiitke ja kommenteerige nüüd. ;)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu toitumiskava siis selline....

30% rasva, 30% valku, 40%süsivesikuid

Söön eraldi kuna kuulsin valgud on vihased tüübid ja rasvad sellised libedad sellid ja et kui neid koos süüa siis nad pidid kõhus kaklema minema ja palju peeru tegema.

lisan ka põhjendused taha et paistaks ikka välja kui tark ma olen.

Hommikusöök - söön ära 30% valku (protein no1) - sest muidu lihas ei kasva nagu Mesi ütleb. Ja liha ja kohupiima ma ei salli sellepärast sööngi Tai Kane Protein No1 sest see kõige puhtam valk.

Lõuna - söön ära kõik 40% süsivesikuid

Õhtusöök - söön ära 30% rasva - sest rasv seedib kaua!! Pool sellest on searasv ja pool toiduõli, sest toiduõlist saab kasulikke rasvhappeid.

NB. kõik toit tuleb külmkapist ja süües mälun selle soojaks - nii et ikka saaks 3x päevas sooja toitu ja hoian ka mikrolaine ahju pealt voolu kokku - selle eest saab iga kuu pea pudeli toiduõli osta. (elu on odav kui oled tark):D

Palun kiitke ja kommenteerige nüüd. ;)

12 points. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah... jääb selline mulje nagu tulin ainult targutama... aga seda ma ei tahtnud..

See oli tingitud mitmetest postitustest (ka sinu, PT London), et ma ei tea maast ega taevast... ja et tõenäoliselt suren enne talve vm :S

Ootasin pigem parandusi, kui et mul on kõik valesti...

M.M, Liha asemele magusat? Ega ei ütleks ära küll. ;)) Aga samas suhkur on väga halb asi... st rafineeritud suhkur... aegajalt võib võtta aga parem ilma olla...

otsige googlest... rafineeritud suhkur... refined sugar jne...

Mida muidu arvate 30% valku, 40% sysiv, 30% rasva lähenemisest? On see laialt levinud?

Kui palju lihasmassi võib võib nädala jooksul juurde võtta? Progress on alati hea aga mis oleks max? Kg nädalas on vist suht hea?

Ma ei maininud, et liha asemel magusat, lihtsalt lisaks, kui oled selline kõrsiku tüüpi. Kõrsikud võivad lubada endale magusat ja peavadki. Teiseks 1 kilo lihast juurde nädalas : )))))) on normaalne ? Ole normaalne, esimesel aastal ehk on võimalik tõesti 5-7 kilo aastas juurde saada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma lugesin neid siinseid artikleid toitumise kohta, siis arvasin ka et see on puhas kuld (tänapäeval juba siis plaatina). Kuid kui eesmärgiks pole kulturism ja sellega kaasnev sportlaskarjäär, siis ei pea seal tõestatut 100% jälgima. Mul muud ka teha kui kaloreid ja toiduliikide % arvutada. Teatud põhitõdesid järgides jõuab ka tagasihoidlikumate eesmärkideni. Mina võtsin aastaga 9 kg juurde (rasva % tõusis aind 1% võrra), seega oli aasta väga tulemuslik, olen rahul.

Seega kiire ainevahetusega kõhnakestel ei soovitaks küll kulturistidele mõeldud dieete kasutama hakata ja nii mõtetult täpselt kaloreid lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kilo nädalas teeb siis aastas 52 kilo või ?.... 2 aastat ja oled raskem suurem ja lihaselisem kui jay cutler ... et pole paha plaan .... 2 aastaga mr olümpiaks ....

kui aga reaalselt rääkida siis räägitakse et 6 kilo lihast aasta on hea tulemus ... seega arvesta sellega parem on reallsem ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kilo nädalas teeb siis aastas 52 kilo või ?.... 2 aastat ja oled raskem suurem ja lihaselisem kui jay cutler ... et pole paha plaan .... 2 aastaga mr olümpiaks ....

kui aga reaalselt rääkida siis räägitakse et 6 kilo lihast aasta on hea tulemus ... seega arvesta sellega parem on reallsem ....

Mis puutub 52 kg'i, siis esimene arengu piir peaks mõne kuuga tulema. St keha on treeninguga harjunud ja ei kompenseeri suuremaid raskuseid lihasmassi kasvatamisega. Siis peab pausi tegema või treeningut kergemaks muutma (tsüklid).

Ja kuskil on see looduslik max, mis minu puhul on kindlasti alla jay cutlerit.

Ühesõnaga 6kg aastas? Jään ootama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui ma lugesin neid siinseid artikleid toitumise kohta, siis arvasin ka et see on puhas kuld (tänapäeval juba siis plaatina). Kuid kui eesmärgiks pole kulturism ja sellega kaasnev sportlaskarjäär, siis ei pea seal tõestatut 100% jälgima. Mul muud ka teha kui kaloreid ja toiduliikide % arvutada. Teatud põhitõdesid järgides jõuab ka tagasihoidlikumate eesmärkideni. Mina võtsin aastaga 9 kg juurde (rasva % tõusis aind 1% võrra), seega oli aasta väga tulemuslik, olen rahul.

Seega kiire ainevahetusega kõhnakestel ei soovitaks küll kulturistidele mõeldud dieete kasutama hakata ja nii mõtetult täpselt kaloreid lugeda.

Ma tahan kindla peale välja minna!

Põhjus, miks ma nii ennast kui toitu möödan, on just see, et ma olen algaja. Mul on põhitõed selged aga ma ei tea, mis minu puhul mõjub.

Mõni hakkab kasvama 2700 kcal peal, teised 3000kcal peal, mõned 3400ckal peal jne.

Ega see dieet nii raske olegi kui algul arvata võib. Kui kõik paigas, ette teada kust järgmine toit tuleb jne on elu kerge.

Tervislik toitumine, trenn - see on elustiil, millega ma tegin algust 2 kuud tagasi. Kõige jälgimine, kui palju ma tõstan, palju ma söön, palju kaalun on motiveeriv, kuna näen pidevalt tulemusi - on need siis head või halvad. Ja vastavalt sellele saan teha muudatusi.

Võiks öelda, et tuunin enda kava täpselt minu vajadustele ;)

Motivatsioon on väga tähtis. Leia see ükskõik millest aga leia. Vähesed suudavad oma välimust muuta.

See, et sa aastaga 9kg juurde võtsid ja rasvaprotsent kasva 1 võrra on äärmiselt positiivne.

Igaljuhul tänud kõikide kommentaaride eest! Püüan oma kava mitmekesisemaks muuta. Kasvõi õuna asemel banaani.

Tegin kava kiiruga valmis aga eks ta veidi rohkem istumist ja mõtlemist nõua...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×