Jump to content
allar189

1 kuu jõusaalis möödunud, mis edasi.....

Recommended Posts

Tervist..... Olen 1 kuu jõusaalis nüüdseks käinud (2x nädalas) ja järginud siinsel lehel olevat algajate üldfüüsilist kava, mis on Ott Kiivika poolt koostatud..... Olen 17 .a. ja kaalun 68 kg, toitunud korralikult pole (kuidas juhtub). Olen otsusele jõudnud, et tahan tõsisemalt tegelema hakata. Tekib küsimus, et mis edasi? Kas sellest piisab esialgu, et panen toitumise korralikult paika.....söön 3+ korda korralikult päevas valgurikkaid toite.....olen siit foorumist palju algajate lugusi kuulnud, kes pikemat aega jõusaalis raband ,aga lihaskasvu pole tulnud.....ei tahaks sama viga teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina küll ei ole mingi tegia, aga enda kogemustst võin öelda, et ära unusta jõusaali körvalt teha ka aeroobset liikumist. Siis pole ohtu, et südamega miskit halba juhtuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3+ korda söömist on hea kuid 5+ on parem ;) ... et ürita rohkem kordi päevas süüa .... arvan et peaksid algajate kava veel vähemalt kuu või 2 tegema ... siis vaheta kava .... ja Otil hakkas mingi noorte kulturistide trenn või midagi taolist .... uuri selle kohta sealt said osa võtta kuni 18 et järsku sobib sulle ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pole mingi pro aga enda arengu järgi olen järeldand et pääb sööma kõvasti ja mitmekesiselt ja magama korralikul.

seda et mul mingit kindlat kava pole veel olnud aga nüüd hakkan tegema.

kui ma sügisel käima hakkasin sis surusin 60kg ja kevadeka sain 100kg kätte.ja mingeid toidulisandeid ja veelvähem dopingut:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×