Jump to content
-eq69-

Peale trenni söömine

Recommended Posts

Et siis isu on peale trenni tohutu ja talvel on õ :) udne isu iga kord peale trenni šokolaadi ka süüa :S

Vahepeal sõin väherasvast kohupiima puu/juurviljadega.Aga seda ei jõua ka koguaeg süüa--

Et siis mida varuda endale koju,mis oleks samas hea maitsega aga poleks väga suure kalorite sisaldusega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suru oma shokolaadi isu maha ja joo coca, pepsi lighti(tean et see ull keemia), aga kalorite ja sysivesikute poolest ohutu!!! Ex see ikka su enda otsustada mida sa sööd, jood , aga see varjant toimib mul vaga hasti ja trenni tulemused on ikka k6vasti paremad(st. rasva % on kontrolli all)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasugused piimatooted nagu kohupiimad ja kohupiimakreemid - neid on palju: väherasvane kohupiim, lahja kohupiim (on ka rosinatega), tere kohupiimakreemid (banaani, rosina ja midagi oli vist veel) jne...siis veel kodujuustu valik on poelettidel üsna suur: Farmi erinevad maitsestatud kodujuustud on üsna head, siis Mu-muu väherasvased ja jogurtiga... loetelu on pikk! :)

Biojogurtid on ka üsna söödavad ja kasulikud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suru oma shokolaadi isu maha ja joo coca, pepsi lighti(tean et see ull keemia), aga kalorite ja sysivesikute poolest ohutu!!!

kulla mees, no Sa ikka mõtle ka mida Sa suust välja ajad? Mis krt cocad ja pepsid. Puhas keemia, toiteväärtus pm null, rikub hambaid, ärritab seedetrakti ja puudub igasugune taastamisefekt kehale.. trenni aspektist vaadatune on see soovitus - bullshit !

Et siis isu on peale trenni tohutu ja talvel on õ :) udne isu iga kord peale trenni šokolaadi ka süüa :S

Vahepeal sõin väherasvast kohupiima puu/juurviljadega.Aga seda ei jõua ka koguaeg süüa--

Et siis mida varuda endale koju,mis oleks samas hea maitsega aga poleks väga suure kalorite sisaldusega?

põhimõtteliselt see mõru šokolaad või must (kuidas iganes seda nimetatakse ) pidavat olema isegi soovitatav.

Miks just talvel tahaks rohkem magusat ja süüa on see, et õues on külm ja keha kipub rohkem energiat kulutama, et end soojas hoida ja seega on pidevalt isu - sama siin.

Mis puudutab kohupiima ja puuvilju - kas Sa neid juua oled proovinud ?

Või siis kui mitte kohupiima siis võib ju vabalt kodujuustu süüa või siis kanafileed praadida oliiviõlis või marineerda üldsegi. Enda jaoks olen leidnud huvitavaid lahendusi woki näol. Pannes pähkleid ja erinevaid juurvilju sisse ning kas kana või veise sisefileed. 2h jooksul peale trenni isegi soovitatakse natuke rammusam toit süüa, et keha taastuks ja kui vaadata mida süüa ( st kvaliteettoit ) siis ei peaks muretsema ka, et see rasvana Su keha külge maandub.

vot nii :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kulla mees, no Sa ikka mõtle ka mida Sa suust välja ajad? Mis krt cocad ja pepsid. Puhas keemia, toiteväärtus pm null, rikub hambaid, ärritab seedetrakti ja puudub igasugune taastamisefekt kehale.. trenni aspektist vaadatune on see soovitus - bullshit !

põhimõtteliselt see mõru šokolaad või must (kuidas iganes seda nimetatakse ) pidavat olema isegi soovitatav.

Miks just talvel tahaks rohkem magusat ja süüa on see, et õues on külm ja keha kipub rohkem energiat kulutama, et end soojas hoida ja seega on pidevalt isu - sama siin.

Mis puudutab kohupiima ja puuvilju - kas Sa neid juua oled proovinud ?

Või siis kui mitte kohupiima siis võib ju vabalt kodujuustu süüa või siis kanafileed praadida oliiviõlis või marineerda üldsegi. Enda jaoks olen leidnud huvitavaid lahendusi woki näol. Pannes pähkleid ja erinevaid juurvilju sisse ning kas kana või veise sisefileed. 2h jooksul peale trenni isegi soovitatakse natuke rammusam toit süüa, et keha taastuks ja kui vaadata mida süüa ( st kvaliteettoit ) siis ei peaks muretsema ka, et see rasvana Su keha külge maandub.

vot nii :)

LOE MU TEXT UUESTI LABI ja kui sa jood seda paar lonxu et shokolaadi himu peletada ei sure sa midagi, igax juhux kui sa loed ja ikka aru ei saa siis teen seda sellex et mitte shokolaadi v6i muud rasvast peale trenni sisse ajada! Selle idee andis mulle yx tipp sportlane(mitte eestis) ja seda venda kuulan iga kell ennem kui sind!!! (no dissrespct)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
LOE MU TEXT UUESTI LABI ja kui sa jood seda paar lonxu et shokolaadi himu peletada ei sure sa midagi, igax juhux kui sa loed ja ikka aru ei saa siis teen seda sellex et mitte shokolaadi v6i muud rasvast peale trenni sisse ajada! Selle idee andis mulle yx tipp sportlane(mitte eestis) ja seda venda kuulan iga kell ennem kui sind!!! (no dissrespct)

Aspartaam peaks ju magusaisu tekitama? :) Söö parem korralik toit valkude, rasvade ja süsikatega tunni-paari jooksul peale trenni--selline vahepealne näksimine/lonksamine tõstab vaid insuliini taset ja lõpuks hakkab kaalule mõjuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja veelkord ,,paar lonksu ,et shokolaadi mitte syya'' ja siis kohupiimad, leib ja taistera leib, kana fille, tuunikala, munavalge jne. Ei hakka romaani kirjutama :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

magusaisu on kõige ohutum asi mida aspartaam tekitab :) ...

www.google.com ja sõnaks "Aspartame" ja kui inkat oskad siis loe mida sisse jood ...

PT London kui su sõber sulle aspartaami soovitas siis on ta küll vaenlane ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ennem kui te kedagi maha tegema hakkate siis siis katsetage uusi asju(treening kavad, toidu asendamine, jne) ja kui proovitud siis hakka raakima!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaksin ka pärast trenni pigem shokolaadi süüa. Organism vajab ju toitaineid. See dieet koka värk on ka minu arust bullshit. Jah, mõni kord tuleb ette kui isegi joon midagi sellist, aga mitte pärast trenni. Pärast trenni söön just kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Avatari järgi on teema algataja minu arust naine ja eesmärgiks tundub olevat saleda joone säilitamine, seega korraliku tugeva õhtusöögi soovitamine ei ole vist päris õige? Aga lahja kohupiim rosinatega ja kohupiimatorud jne. on täitsa söödavad ja samas annavad suht vähe kaloreid. Kui iseloom ei ole nii tugev kui isu, siis tuleks osta täpselt niipalju sööki valmis kui sel õhtul oli kavas süüa enne trenni, kui on rohkem sööki käepärast, ei pruugi vaim vastu panna kiusatusele. Shokolaadi isu tekib just talvel ja on väiksem suvel? See on loomulik nähtus, pimeda aja saabudes otsib aju variante, kuidas võidelda pimedusest tekitatud masenduse vastu ja shokolaadi söömine vallandab ajus mõnuaine serotoniini teket, niiet üks 100 grammine shokolaad nädalas on pigem kasuks kui kahjuks.

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ennem kui te kedagi maha tegema hakkate siis siis katsetage uusi asju(treening kavad, toidu asendamine, jne) ja kui proovitud siis hakka raakima!!

sellised rumalad soovitused teevad rohkem kahju sportlasühiskonnale kui kõik need friikartulid ja hamburgerid kokku:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Avatari järgi on teema algataja minu arust naine ja eesmärgiks tundub olevat saleda joone säilitamine, seega korraliku tugeva õhtusöögi soovitamine ei ole vist päris õige?

Ja ei tea miks? Lihas on lihas ja peale jõusaalitrenni vajab ta toitaineid taastumiseks. Ma ka naine, see ei tähenda et ma peale trenni kohupiima näost sisse ajaks või dieeti peaks. Ikka pruun riis, kana jms. Üks korralikemaid toidukordi päevas ühesõnaga.

Ja kaloreid ma ka siis kindlasti ei loe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ei tea miks? Lihas on lihas ja peale jõusaalitrenni vajab ta toitaineid taastumiseks. Ma ka naine, see ei tähenda et ma peale trenni kohupiima näost sisse ajaks või dieeti peaks. Ikka pruun riis, kana jms. Üks korralikemaid toidukordi päevas ühesõnaga.

Ja kaloreid ma ka siis kindlasti ei loe.

Hm, ma lugesin 3x läbi teemaalgataja postituse ja ei loe kuskilt välja et ta käiks just jõusaalis. :) Ja tema esitatud küsimus "Et siis mida varuda endale koju,mis oleks samas hea maitsega aga poleks väga suure kalorite sisaldusega?" vihjab minuarust selgelt sellele et tema loeb kaloreid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hm, ma lugesin 3x läbi teemaalgataja postituse ja ei loe kuskilt välja et ta käiks just jõusaalis. :) Ja tema esitatud küsimus "Et siis mida varuda endale koju,mis oleks samas hea maitsega aga poleks väga suure kalorite sisaldusega?" vihjab minuarust selgelt sellele et tema loeb kaloreid.

No peale igasugust trenni tuleb siiski lihased ju taastada. Ja enne sööki või söögikordade vahel ei ole insuliini taset mõttetute näksidega kindlasti arukas tõsta- eriti veel, kui kaalu tahab jälgida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suru oma shokolaadi isu maha ja joo coca, pepsi lighti(tean et see ull keemia), aga kalorite ja sysivesikute poolest ohutu!!! Ex see ikka su enda otsustada mida sa sööd, jood , aga see varjant toimib mul vaga hasti ja trenni tulemused on ikka k6vasti paremad(st. rasva % on kontrolli all)

USA teadlaste uurimusest selgus, et koolajoogid kahjustavad naiste luid, sõltumata naiste vanusest ja sellest, kui palju nad kaltsiumi tarbivad.Teadlased tuvastasid, et naiste puhul on regulaarse koolajookide joomise ja puusaluu mineraalide tiheduse vahel negatiivne seos. Sellist seost ei ilmnenud meeste puhul, vahendas BBC.

Samuti ei ilmnenud seost teiste gaseeritud jookide joomise ja luumineraalide tiheduse vahel.

Teadlaste hinnangul võib luid kahjustada koolajookides olev fosforhape, ent kahjustuste tekkimise täpset toimemehhanismi veel ei mõisteta.

Uurijad soovitasid naistel luuhõrenemise vältimiseks tarbida koolajooke vaid aeg-ajalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis isu on peale trenni tohutu ja talvel on õ ;) udne isu iga kord peale trenni šokolaadi ka süüa :S

Vahepeal sõin väherasvast kohupiima puu/juurviljadega.Aga seda ei jõua ka koguaeg süüa--

Et siis mida varuda endale koju,mis oleks samas hea maitsega aga poleks väga suure kalorite sisaldusega?

Peale trenni on kõige parem mõni toidulisand(küsi nõu treenerilt) või siis tõesti rasvata jogurt. Kodus juba juurviljad + liha-piimasaadused, eeldusel, et treenid õhtuti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks küsimus et mix ei või pääle trenni šhokolaadi süüa.

peaks ju just aitama.

ise kaalu ei jälgi tahan just suuri jõunäitajaid saavudada.

Muudetud kasutaja sdmartin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võid küll süüa, eriti just peale trenni. Ära kuula nii palju kõiki, vaevalt, et keegi peale midagi kohupiima ja sheikide soovitab, aga see ei tähenda, et maailmas ühtegi muud paremat toitu pole ja neid süüa ei või. Juurikate söömisega just kaalu ei kasvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
USA teadlaste uurimusest selgus, et koolajoogid kahjustavad naiste luid, sõltumata naiste vanusest ja sellest, kui palju nad kaltsiumi tarbivad.Teadlased tuvastasid, et naiste puhul on regulaarse koolajookide joomise ja puusaluu mineraalide tiheduse vahel negatiivne seos. Sellist seost ei ilmnenud meeste puhul, vahendas BBC.

Samuti ei ilmnenud seost teiste gaseeritud jookide joomise ja luumineraalide tiheduse vahel.

Teadlaste hinnangul võib luid kahjustada koolajookides olev fosforhape, ent kahjustuste tekkimise täpset toimemehhanismi veel ei mõisteta.

Uurijad soovitasid naistel luuhõrenemise vältimiseks tarbida koolajooke vaid aeg-ajalt.

Et siis on ok, kui ma ca 1liitri nadalas joon, maiuse isu peletamisex?!?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö parem tumedat mõru šokolaadi. Šokolaadi söömisel moodustub organismis rohkelt serotoniini, mis toimib närvisüsteemile. Naistel on tsükli lõpus serotoniini tase tavaliselt madalam ja seetõttu vajadus šokolaadi järgi suur. Päevas piisab 20 g tumeda šokolaadi söömisest küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järeldan, et kui magusaisu on tohutu, on see vähese valgu viga või rasva...

Ja kui kasvada tahate, siis võite tõesti süüa eelpool nimetud - kohupiim, jogurt jne. Kuid need ei pea olema rasvata. Kui siin mõni tegija (kulturist) soovitab, et raudselt võta rasvata, see on teie toitumisviis ja tema ehk pole kulturist, saage üle juba. Siin on artikkel kuskil portaalis, mis räägib just kuidas kasvada, eriti noored, algajad jõutrenniga tegelejad. Kui tahate kasvada, siis peate sööma, mitte taga ajama oma sixpäkki, sest kui seda hakkate tegema, ei kasva te iial. Piirate oma toidukogusi ja lihased jääb toitaine vaegusesse, sest algajad ei oska nii toitu piirata, ilma et lihased rasvaga koos ei lähex.

Palun , siin on link selle artiklile, võib-olla läxin oma jutuga teemast kõrvale, aga põhimõtteliselt on siiski toitumine teemax.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui mul tuleb trenni lõpus jõhker šokolaadiisu, siis püüan peale trenni ruttu koju minna, võtan pool lahja kohupiimatoru ja lisan sinna nats suhkrut/mett ja kakaopulbrit, enam-vähem ajab asja ära, ei tea täpselt, aga kaloreid/rasva sama palju ei tohiks olla kui piimašokolaadis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coca colat joon ma haruharva. :o Eelistan sellele mahla.

Jään siis selle juurde,et kui nüüd see snickersi isu jälle peale hakkab,siis ei tee see mulle hullu midagi,

Kaloreid ma ei loe ja jõudu ei tee

Trenn on sedapidi,et

kolm korda nädalas aeroobne,jõusaalis trenazöörid+kõhulihased.Sellest nädalast kahel päeval kaks aeroobset järjest.Et siis kulutan palju energiat ja kui üldjuhul päevajooksul magusat ei söö siis pole see kaks-kolm šhoksi nädalas ju midagi,pigem annab energiat :(

Ja need jogurti ja muu söögi soovitused-äitäh :Dsain huvitavaid ideid,osasid praktiseerin juba ja osasid hakkan praktiseerima. :P

Ükskõik millest me siin ei räägiks,on nii palju erinevaid teooriaid,et suhteliselt segadusse ajab. :P

Äitäh,

Eq

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×