Jump to content
Sten

Martial Arts

Recommended Posts

Ega keegi ei tea, kus sellise teemaga tegeletakse või kus olex võimalik käia harjutamas-(midagi selle sarnast

) Mida lähemal Mustamäele, seda parem :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lili-Mõtlesin Capoeira peale ise ka vahepeal, aga see ainult osa sellest, mida otsin-tahaks erinevatest Martial Artsi võitluskunstidest midagi kokku klopsida..........

bugati-Olen vaene üliõpilane ja ei jätku riiete jaoks raha....kõik läheb tarkuste alle :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Natuke teemaväline, aga need vennad, kes seal videos olid, on tuntud "Team Ryouko" nime all. Tegutsevad Torontos, kõik tiimi liikmed on erinevate võitluskunstide meistrid (taekwondo, kung-fu, wu-shu jne), väga kaua harjutanud ja nagu sa ise näed, siis väga kõvad tegijad. Et sellisele tasemele jõuda (saltod, wallflipid jne), on vaja järjepidevat harjutamist, julgust ja füüsilisi eeldusi. See selleks. :blink: ...kui tahtmist on, siis hakka suvaliste piisavalt pehmete mattide peal harjutama, arvan, et Mustamäel kuskil ikka leidub saalikest, kus paar matti on. :rolleyes: Sellist võimlemissaali nagu seal videos, ma kardan, et Eestis polegi! :P

Muudetud kasutaja Heix89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eestis saavad lapsed parkouri teha :P siganaljakas on vaadata ka .. keegi parkourimees ütles telekas hästi , et vähemalt ei jõlgu lapsed niisama ringi .. mulle tundus küll imelik kui mingid pubekad anne silla juures raskelt parkouri tegid :rolleyes:) Anyways .. aitab offtopicust..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eestis saavad lapsed parkouri teha :D siganaljakas on vaadata ka .. keegi parkourimees ütles telekas hästi , et vähemalt ei jõlgu lapsed niisama ringi .. mulle tundus küll imelik kui mingid pubekad anne silla juures raskelt parkouri tegid :)) Anyways .. aitab offtopicust..

Antud videos ei tehtud parkouri!

Parkour ei ole mõeldud ainult lastele ning need,kes ei jaga sellest mitte midagi,olge parem vait!

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega ma pole väitnudki, et tahan juba homme sellinne olla.....küsisin lihtsalt, et kus olex mul võimalik natuke sellise teemaga tegeleda ja vaikselt harjutada.......no ütleme siis nii jah, et tahaks selle sportvõimlemisega tegeleda natu.

Aga äkki keegi teab mõnda saali, kus olex neid matte ja kus saaks käia harjutamas-eriti norm olex, kui seal olex veel samast asjast huvitunuid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ega ma pole väitnudki, et tahan juba homme sellinne olla.....küsisin lihtsalt, et kus olex mul võimalik natuke sellise teemaga tegeleda ja vaikselt harjutada.......no ütleme siis nii jah, et tahaks selle sportvõimlemisega tegeleda natu.

Aga äkki keegi teab mõnda saali, kus olex neid matte ja kus saaks käia harjutamas-eriti norm olex, kui seal olex veel samast asjast huvitunuid :)

Audentese Spordihallis on akrobaatika nurk,kus on rööbaspuud,võimlemisrõngad,matid jms..seal on väga hea harjutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus see Audentese Spordihall on ja palju seal see kuumax on?

Audentese Spordihallis on akrobaatika nurk,kus on rööbaspuud,võimlemisrõngad,matid jms..seal on väga hea harjutada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud, aga ega keegi siin või kellegi tuttav ise ei tegele sellise teemaga?

Ma ikka tegelen rohkem võimlemise ja vähem õhu- akrobaatikaga aga vahest võib isegi koos Audenteses harjutada või mis? Kui huvi on,siis anna PM teel teada.

Muudetud kasutaja bugati poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga vabalt saab sellise tehnikaga võidelda,isegi seal videos näitas seda!

Kus sa seda võitlemist seal nägid? Ja mida sa pead silmas sõna all "tehnika"?

Võitluses võid igasugu soga ja mõttetuid atribuute kasutada - efektseid hüppeid, saltosid jne Harva saadab kontaktaladel sellist stiili edu ja veel vähem kuuluvad sellised "numbrid" kontaktaladel võistlemiseks vajalikku baasi. Nii et jään enda juurde: minu jaoks on nähtud video siiski akrobaatika. Võitluses võib selliseid asju loomulikult kasutada ja nad näevad ehk efektsed välja, aga enamjaolt on tegemist mõttetu energia raiskamisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on pigem sportvõimlemine kui võitlemine.

ma jäin ka muigama... et see pigem känguru mängimine kui võitluse imiteerimine :)

väga vabalt saab sellise tehnikaga võidelda,isegi seal videos näitas seda!

i dare to disagree... see ikka rohkem nö "for show" :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
väga vabalt saab sellise tehnikaga võidelda,isegi seal videos näitas seda!

Võitluseks saad seda (minu arvates) kasutada vaid Hollywoodi filmides.

Muidugi kui sa nii hüppama ja värke hakkad tegema võid vastase lihtsalt minema hirmutada.

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see peaks olema TEAMRYOUKO video.

http://teamryouko.com/ neil seal veel videosi..

ise kui esimest korda nägin jäi karp lahti

mõtlesin et seda tahaks kohe kindlasti teha, aga eestis vist siukest asja pole.. võin eksida.

eriti tahtsin/tahan minna otse nende juurde :):unsure:

ja see on mõeldud showks , teamryouko ongi martial arts performing group..

Muudetud kasutaja asd112 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×