Jump to content
bob25

K: kust osta head kaalu?

Recommended Posts

tahaks osta kaalu, mis ka õigesti näitaks. Arvan et see peaks siiski olema elektrooniline? kuid neid ka erinevaid, alates miski 250-st, kuni 1000 eekuni. Ei tahaks ka nagu väga palju maksta, et mida soovitate/teate? Olen vaadanud neid kaale nii prismast, rimist, maksimarketist, tehnikapoodidest. Asukoht siis tallinn. Käin ka jõusaalis, ja seal ka kaal, mehhaaniline, kuid see näitab väga kahtlaselt erinevaid numbreid kogu aeg :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ostsin mingi pool aastat tagasi " + ja -" -sest Shoenelle( või midagi sellist :rolleyes: ) kaalu, aga ei näita ta midagi nii hästi, näiteks uuesti peale ronides hakkab alguses mingi poole kiloga puusse panema ja vahel ka paari kiolga, tahtsin tagasi viia, aga poest öeldi et kahe kaalumise vahe peab olema 5 mintsa, ajasid mind nad seal närvi, ja lõpuks ütles mulle et kõik kaalud panevadki nii puusse, et mis sa mees ikka saada tahad. Näitab jah lihase, rasva ja vee % , 100g täpsus ka, aga mina olen küll pettunud. Arvan et hoopis täpsem oleks suure mõõtekellaga mehaaniline kaal 50g täpsusega, aga see tunduvalt kallim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×