Jump to content
Papoff

rasvast kiirelt vabanemine?

Recommended Posts

Ei taha ka uut teemat teha..aga küsimus oleks selline:

Olen 15 ja pikkus on 181 ja kaal 71 kg. Kõhu peal on ka väike peki kiht. Kas ma saan asjast valesti aru, et see on halb kui ma hommikuti ei söö? Aga mida vähem ma söön seda rohkem kaalu peaks kaduma juu :huh: Käin E K R jõusaalis ja 6 korda nädalas jooksmas. Jooksen ~30min ja ~4km. Jälgin ka toitumist aga olen suhteliselt maiasmokk ;). Kas ma käitun õieti ja seletage mulle hommikusöögi põhimõte lahti ;) Aitähh ette tänades.

Kaal ei ole ka muutunud:S

Muudetud kasutaja flippp poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kle flipp võta kokku nüüd ennast - ära hala vaid kirjuta detailselt kuidas ja mis trenni täpselt ja millal teed ja mida ja millal sööd.

Kui sa jooksed 30-40 minutit ja ainult 4 km siis sa tiksud väga aeglaselt ikka. Teiseks kui sa teed seda alati tühja kõhu peale, siis see vbla hoiab kaalu kinni just...

2,5 nädalat on üsna lühike aeg ka. Samuti ei tasu keskenduda mitte kaalunumbrile vaid sellele, mis peegel ja mõõdulint ütlevad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

ma olen 18 aastane ja 190 cm pikk ja kaalun 72 kilo. mul natuke kõhuga probleem, natuke rasva on peal.

ma tahaks teada kas sellise toiteväärtusega saaks kiiresti rasvast lahti?

kui ma 4 korda nädalas jõusaalis käin ja jooksmas ka?

Kaloreid kokku: 1237.7 Kcal

Rasva: 7.4 g.

Valke: 152.9 g.

Süsivesikuid: 131.3 g.

Kiudaineid: 16.2 g.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen 18 aastane ja 190 cm pikk ja kaalun 72 kilo. mul natuke kõhuga probleem, natuke rasva on peal.

Ajasid sinna majoneesi, jah ? Paned puhta särgi ja on rasv kadunud, või kui naha peale läks siis selle saab lapiga maha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

ma olen 18 aastane ja 190 cm pikk ja kaalun 72 kilo. mul natuke kõhuga probleem, natuke rasva on peal.

ma tahaks teada kas sellise toiteväärtusega saaks kiiresti rasvast lahti?

kui ma 4 korda nädalas jõusaalis käin ja jooksmas ka?

Kaloreid kokku: 1237.7 Kcal

Rasva: 7.4 g.

Valke: 152.9 g.

Süsivesikuid: 131.3 g.

Kiudaineid: 16.2 g.

Mis sa oled ära keerand vä? Kes siis nii vähe rasva sööb ??? ning 190 ja 72 kilo? sa oled niigi kondine ju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

ma olen 18 aastane ja 190 cm pikk ja kaalun 72 kilo. mul natuke kõhuga probleem, natuke rasva on peal.

ma tahaks teada kas sellise toiteväärtusega saaks kiiresti rasvast lahti?

kui ma 4 korda nädalas jõusaalis käin ja jooksmas ka?

Kaloreid kokku: 1237.7 Kcal

Rasva: 7.4 g.

Valke: 152.9 g.

Süsivesikuid: 131.3 g.

Kiudaineid: 16.2 g.

ˇ

kuidas see võimalik on üldse nii vähe rasva süüa? kõik on rasvavaba?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mulle tehti selline toitumiskava ja ma arvutasin asjad ära ja oli lihtsalt nii vähe.

kas ma peaks siis süsivesikuid vähem sööma ja rasva rohkem?

mu eesmärk on kiiresti rasvast lahti saada ja siis lihast koguma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et siis umbes 70 g rasva päevas?

seda on jälle liiga palju ju

Minule kooliajal räägiti,et isegi 100 g on päevane norm...ma ei usu,et 70 g rasva palju on.Oleneb ju kõik kehakaalust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju ma siis rasva sööma peaks?

Nii pikk mees ja nii vähe kaloreid päevas (ca 1200 :huh: ). Ja kuna su mass ka veel 72kg..... juba baasainevahetuseks kulub sul rohkem energiat. Loe seda. Lisaks on su nädala treeningkoormus ka piisavalt suur, et päevast toidukogust peaksid sa tugevalt suurendama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle tehti selline toitumiskava ja ma arvutasin asjad ära ja oli lihtsalt nii vähe.

kas ma peaks siis süsivesikuid vähem sööma ja rasva rohkem?

mu eesmärk on kiiresti rasvast lahti saada ja siis lihast koguma hakata.

190 pikk, 72 kg raske ja tahad rasva kõhu pealt maha saada ??? püha müristus tule taevas appi!!! no ma ei tea mis Andreaz ütleks kui ta seda näeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle flipp võta kokku nüüd ennast - ära hala vaid kirjuta detailselt kuidas ja mis trenni täpselt ja millal teed ja mida ja millal sööd.

Kui sa jooksed 30-40 minutit ja ainult 4 km siis sa tiksud väga aeglaselt ikka. Teiseks kui sa teed seda alati tühja kõhu peale, siis see vbla hoiab kaalu kinni just...

2,5 nädalat on üsna lühike aeg ka. Samuti ei tasu keskenduda mitte kaalunumbrile vaid sellele, mis peegel ja mõõdulint ütlevad.

Trenni teen umbes nii: tulen koolist koju umbes kell 15:00 siis 15:30-16:00 jooksma. Kui koju jõuan siis söön ja joon ühe proteiini sheigi sest 17:00 lähen jõusaali (jõusaali päevadel E K R). Jõusaalis on E ülakeha K alakeha ja R jälle ülakeha. Koju jõudes teen sheigi. Olen nõus et jooksen 30min/4km aeglaselt aga igalpool öeldakse et siis põleb rasv kõigeparemini kui joostes rääkida jaksad. Söön hommikuti 7:30 siis koolis 11:45 ja kodus 16:30+sheik ja peale jõusaali umbes kell 19:00 jälle sheik. Ise arvan et peaksin tihedamini sööma. Ülemised kõhulihased hakkavad isegi pinges olekus natukene paistma:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Millist Trenni ma peaks tegema et ma saaksin kaalust alla võtta?

toituma õigesti!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×