Jump to content
mehakarp

raskusteta õla treening?

Recommended Posts

Tegelen natuke parkouriga, lõuatõmbeid teen jõutõuse teen, selga saan teha, aga kuidagi ei tule pähe kuidas saaks õlgu teha. Mõtlesin ise mingi sellise süsteemi, et panin jalad umbes 70cm kõrgusele käed naba lähedale ja tegin väikeste tõmmetega kätekõverdusi, et õlga tunneks. See polnud nii hea sest rinda treenis peaagu sama palju kui õlga. Vahest käin kosel palke tõstmas see treenib hästi aga kuidas saaks turnikatel õlgu teha? Kätepeal kätekõverdusi olen proovinud aga mul jookseb kohe veri pähe seda eriti kaua ei jaksa. Kõige parem oleks kui keegi kirjutaks või annaks lingi mingile raskusteta treening kava mida saab turnikatel teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

osta kasvõi hantlid endale koju ... saad suht hästi õlgu treenida ... parim oleks muidugi jõukas käiia ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

deltalihas koosneb kolmest peast... seega ei täpsustanud mis on eesmärk...

kui ümarad õlad siis polegi surumine niivõrd oluline kui just lendamine...

võta mingid väiksed raskused kätte ja tee lendamist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
deltalihas koosneb kolmest peast... seega ei täpsustanud mis on eesmärk...

Ma arvan, et ta peab silmas koiki 3 pead. Miks peaks eelisarendama mingit osa? Et treening uhekulgseks ei kisuks, tuleks voimalusel jousaalis kaia voi hantlid ja kang muretseda. Surumise ja katekoverdamisega treenid sa ainult deltalihase eesmist pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelen natuke parkouriga, lõuatõmbeid teen jõutõuse teen, selga saan teha, aga kuidagi ei tule pähe kuidas saaks õlgu teha. Mõtlesin ise mingi sellise süsteemi, et panin jalad umbes 70cm kõrgusele käed naba lähedale ja tegin väikeste tõmmetega kätekõverdusi, et õlga tunneks. See polnud nii hea sest rinda treenis peaagu sama palju kui õlga. Vahest käin kosel palke tõstmas see treenib hästi aga kuidas saaks turnikatel õlgu teha? Kätepeal kätekõverdusi olen proovinud aga mul jookseb kohe veri pähe seda eriti kaua ei jaksa. Kõige parem oleks kui keegi kirjutaks või annaks lingi mingile raskusteta treening kava mida saab turnikatel teha.

Raske nuputada neid harjutusi. Seda 70cm kõrguste jalgadega kätekõverdusi ei tule teha mitte käed nabaga joonel vaid käed näoga joonel, siis alles rakendub eesmine õlalihas talutavalt. Mida sina tegid oli negatiivse kaldega rinnaltsurumise (inglise k "decline benchpress")sarnane liikumine, mida mina soovitan on kaldpinnal surumise analoog(incline benchpress).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×