Jump to content
ristokru

Biitsepts?

Recommended Posts

pulk ära aja muda kui sa midagi ei tea bic kui väga algaja oled siis kuu aega lase mingi 3x nädalas 1 harjutus siis hiljem 2x nädalas 2-3 harjutust 8 seeriat kokku umbes üle pole mõtet lasta ja ainult bic treenida pole ka mõtet tee terve keha kuldiks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tee erinevaid harjutusi:kangiga siis laia ja kitsa haardega, pealthaardega, kasuta ka hantleid ja vaata siinset harjutuste panka :rolleyes:

Isiklikult treenin kõiki lihaseid aga tekkis just mure biitsepsiga, äkki keegi saab aidata mind mu küsimustes?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pulk ära aja muda kui sa midagi ei tea bic kui väga algaja oled siis kuu aega lase mingi 3x nädalas 1 harjutus siis hiljem 2x nädalas 2-3 harjutust 8 seeriat kokku umbes üle pole mõtet lasta ja ainult bic treenida pole ka mõtet tee terve keha kuldiks :P

mis muda esiteks ei tea sa selle venna kohta kui algaja ta on ja kuidas treenib, teiseks mis harjutusi teeb ja kolmandaka peab biitsa treeningul ikke erinevaid harjutusi rakendama ja fantaasiat kasutama ja 3 korda nädalas algajale biitsa teha on ju selgelt liig....taastumine kannatab :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
bulk ma tegin küll essadel kuudel 3x nädalas tulemust oli :rolleyes: see on ka individuaalne ei ole mingit ülekoormust kui teed 4x8-10 3 korda näd;)

individuaalne seda kindlasti enamus asju sellel alal on individuaalsed ja alguses areneb iga lihas, treenigu siis kuidas tahes...aga see ainult alguses kuna lihas pole kunagi varem sellist koormust saanud aga kui nii tihti teha võib üle panna ja pole ka asjast mingit kasu aga jah lihase kuju on looduse poolt antud... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 harjutust on algaja jaoks ilmselgelt palju. Tee 2-3 harjutust. Teadmiseks veel, et algajad ei peaks tegema isoleeritud harjutusi. Ara kiirusta lihase jareleaitamisega, tee ennem 2-3 kuud trenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5 harjutust on algaja jaoks ilmselgelt palju. Tee 2-3 harjutust. Teadmiseks veel, et algajad ei peaks tegema isoleeritud harjutusi. Ara kiirusta lihase jareleaitamisega, tee ennem 2-3 kuud trenni.

Mainin ära et pole nii väga algaja, teinud trenni 9 kuud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tihti on probleemiks see, et väikseid lihaseid treenitakse liiga palju, lootes, et nad hakkavad sellest rohkem kasvama, effekt võib tegelikult olla vastupidine, sest ületreening ei taga arengut, nii et pidevalt koormust tõstes, vaatab inimene, et ikka ei kasva ja teeb veel rokem jne. Lõpptulemus on see, et treenib üle, puhkab ja varsti tajub, et peale puhkust hakkavad lihased kasvama. Seda on raske täpselt öelda, palju on paras, enne teha natuke vähem kui üle treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tihti on probleemiks see, et väikseid lihaseid treenitakse liiga palju, lootes, et nad hakkavad sellest rohkem kasvama, effekt võib tegelikult olla vastupidine, sest ületreening ei taga arengut, nii et pidevalt koormust tõstes, vaatab inimene, et ikka ei kasva ja teeb veel rokem jne. Lõpptulemus on see, et treenib üle, puhkab ja varsti tajub, et peale puhkust hakkavad lihased kasvama. Seda on raske täpselt öelda, palju on paras, enne teha natuke vähem kui üle treenida.

Ei tea kas see on ka juba üle treening kui teen nt. biitsepit 1-2 korda nädalas. päevas 4 harjutust biitsepile, seeriatega u. 4x10 :)

Ise küll ei tunne et üle treeniks, tunnen et võikski tegema jääda kätele :lol: Ärge hakkake rääkima et teen ilma raskusteta sest se pole nii :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui eelneval päeval on selga treenitud, kas järgmisel päeval pole mõtet biitsepsit treeningusse kaasata?

Missugused harjutused treeniks biitsepsi välimist poolt? Proovisin kangi tõstet kitsa haardega, aga väga ebamugav oli, äkki on midagi paremat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eelneval päeval on selga treenitud, kas järgmisel päeval pole mõtet biitsepsit treeningusse kaasata?

Missugused harjutused treeniks biitsepsi välimist poolt? Proovisin kangi tõstet kitsa haardega, aga väga ebamugav oli, äkki on midagi paremat?

välimise poole jaoks haamer ehk siis hantlitega peopesad sissepoole, kangiga pealthaardes samuti need oleks põhilised, kuigi mooduseid on veel :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka biitsepsiga probleemne olukord. ei arene teine kuidagi. olen proovinud erinevaid harjutusi, kuid ei miskit. ülejäänud kehaga seda asja pole. harjutusi püüan sooritada võimalikult puhtalt, kuid ikka pole positiivseid tulemusi näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ka biitsepsiga probleemne olukord. ei arene teine kuidagi. olen proovinud erinevaid harjutusi, kuid ei miskit. ülejäänud kehaga seda asja pole. harjutusi püüan sooritada võimalikult puhtalt, kuid ikka pole positiivseid tulemusi näha.

Sellises poolmõtetus ajakirjas nagu Men's Health oli artikkel kuidas 6 nädalaga 2 tolli ümbermõõtu õlavarrele juurde saada. Ma proovisin seda kava ca 3 nädalat... kui ma õigesti mäletan tuli ca 1,5 cm ümbermõõtu rahulikult juurde. Ja seda olukorras kus õlavars oli eelnevatel kuudel igasuguse kasvamise lõpetanud. Tundus, et 2'' päris 6 nädalaga juurde ei saa, aga 2cm 1,5 kuuga kah hea tulemus ju :)

Otsi googlega ja ka siit foorumist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sellises poolmõtetus ajakirjas nagu Men's Health oli artikkel kuidas 6 nädalaga 2 tolli ümbermõõtu õlavarrele juurde saada. Ma proovisin seda kava ca 3 nädalat... kui ma õigesti mäletan tuli ca 1,5 cm ümbermõõtu rahulikult juurde. Ja seda olukorras kus õlavars oli eelnevatel kuudel igasuguse kasvamise lõpetanud. Tundus, et 2'' päris 6 nädalaga juurde ei saa, aga 2cm 1,5 kuuga kah hea tulemus ju :D

Otsi googlega ja ka siit foorumist!

kas see kava on saladus ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole KUNAGI teinud ÜHTEGI harjutust biitsepsile ja ma arvan, et mu biitseps on ikka tuntavalt ees enamike omast siin foorumis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei ole KUNAGI teinud ÜHTEGI harjutust biitsepsile ja ma arvan, et mu biitseps on ikka tuntavalt ees enamike omast siin foorumis :)

"Saladuseks" võivad siinkohal olla ka kitsa haardega lõuatõmbed, või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×