Jump to content
kent

Silmaalused punased

Recommended Posts

Mul on vahest selline probleem, et silma alt muutub punaseks. Mitte sealt kuhu tekivad silma kotid vaid täpselt silma alla. Ma olen lugenud, et kui on selline jama, siis olevat A-vitamiini puudus, aga kas keegi oskab veel mõne põhjuse öelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Silmalaugude põletik? Pöördu silmaarsti poole, kirjutab silmatilkasid. Pikaajalise põletiku korral hakkavad ka ripsmed ära tulema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mul on nii, et vahest on ja vahest ei ole :rolleyes:

Kui põletik muutub krooniliseks, siis on jah nii, et vahest on ja vahest ei ole silmalau ülemine äär punane. Seda soodustab veel stress, silmade hõõrumine kätega, sigaretisuits.

Pöördu siiski silmaarsti poole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui juba silmajutuks läks iis mul on niikaua kui ma mäletan silmaalused sinakad ... või hallikad ???? et kas see võib ka olla mingi aine puudusest või on see pärilik sest ma emal ja vanaemal on ka nii ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui juba silmajutuks läks iis mul on niikaua kui ma mäletan silmaalused sinakad ... või hallikad ???? et kas see võib ka olla mingi aine puudusest või on see pärilik sest ma emal ja vanaemal on ka nii ....

see on stressist niipalju kui ma tähele pannud olen.

btw - Simpsonite multikas on gänsteritel ka silmaalused mustad ( i wonder why :rolleyes: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on stressist niipalju kui ma tähele pannud olen.

btw - Simpsonite multikas on gänsteritel ka silmaalused mustad ( i wonder why :rolleyes: )

kui sa sellele vihjad siis ei me pole sugulased :P.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui juba silmajutuks läks iis mul on niikaua kui ma mäletan silmaalused sinakad ... või hallikad ???? et kas see võib ka olla mingi aine puudusest või on see pärilik sest ma emal ja vanaemal on ka nii ....

Kapillaarid kumavad läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm ... unega peaks olema oki ... järgin täpselt seda ... stress .... nooo käin ju ülikoolis ja tööl korraga seega stressi jagub:) ... meikimine on minu jaoks veic gei ... et seda ei harrasta:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×