Jump to content
Hanno

Tervitused kõikidele fighteritele.

Recommended Posts

Minu nimi on Hanno Nuutmann.Õpin kaugõppes 2.kursusel Tartu Ülikoolis kehakultuuri.Olen fighter ja treener spordiklubist "GARANT".Tegelen kick-ja taipoksiga 1996.aastast.Eesmärgiks,nagu igal sportlasel,on jõuda tippu.Hetke parimateks saavutuseks on võidetud 2.koht Riias peetud Baltic Cup´il 2006.aasta (vigastuse tõttu pidin loobuma finaalist)ja 2005.aasta 1.koht Eesti meistrivõistlustel.Kui sul on mulle asjalikke küsimusi,siis olen neile alati valmis vastama ja kui sa tahad saada fighteriks siis liitu meie klubiga.

Vaata lähemalt www.garant.ee NB!Venekeelne versioon on täiuslikum.

Muudetud kasutaja Hanno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teretere Hanno, mina olen Jorgen Matsi spordiklubist Elustreening Eesti, senine parim saavutus hõbe 2005 Soome lahtistel meistrivõistlustel BJJ's ja blabla... Elustreening Eesti :rolleyes:

Igatahes küsimus järgmine - kas low kickis kasutad rohkem kickpoksi jalalööke (mis arenenud karatest) või tai poksile omaseid lööke?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käed:töötan läbi kombinatsioonid paari kiloste hantlitega või randmete külge kinnitatud raskustega.Näiteks kolmese või neljase kombinatsiooni töötan 20x3 korda ja pärast seda sama asi ilma raskusteta.Kindlasti on vaja töödata läbi kord nädalas jõusaalis kõik käe ja õla lihasgrupid kergete raskustega(kui teed suurte rasklustega,siis muutud aeglaseks) seerias 25-30 kordust x 3 seeriat.Jalad ja põlved:löögi kiirust ja tugevust lihvin nädalas 1-2 korda jalaraskustega jooksmas käimisega.45-60 minutit kestvus jooksu,pulssi üle 150 ei lase(see metoodika treenib ka vastupidavust)mõlema jala küljes kilone raskus.Pärast jooksu venitan jalgu 15 min ja siis töötan läbi kõik jala ja põlve löögid.Head harjutamist!

Muudetud kasutaja Hanno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitused sullegi Jorgen.Tubli oled,jätka samas vaimus siis tuleb ka kuld varsti ära.Meie klubi peamine stiil on kickthaiboxing ehk K-1.Juhul kui sa ei tea siis sellesse on lisaks kätele ja jalgadele kaasatud ka põlved,mis muudab selle võitluskunsti atraktiivsemaks ja praktilisemaks.Aluseks on Muai thay tehnika.Soovin sulle edu ja kordaminekuid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meie klubi peamine stiil on kickthaiboxing ehk K-1.

Tänud :rolleyes: ja edu teilegi!

Igatahes kohe järgmine küsimus - kas teil klubis MMA huvilisi ka on, võistlejaid, kes kunagi ka veel vähesemate reeglitega ringi või puuri plaaniks astuda või lihtsalt fänne? On ju K1'l olemas ka oma MMA promotsioon - K1 HEROS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitab mind kui palju rahvast käib Teil seal Garantis ja mis päevadel ning kellaaegadel on treeningud, enne käisin Studio96 kickboxis aga see klubi pani kahjuks pillid kotti ;((( Nyyd ma siis söbraga tänaval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea mis teised MMA-st arvavad,aga mulle endale meeldib see küll.Hakkan järgmisest kuust nädalas korra vabamaadlusega tegelema ja kui kõik sujub,siis pole võimatu puuri astumine paari aasta pärast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel on meie ridades 250 võitlejat 7 erinevas grupis,trennid on jagatud hommikusteks ja õhtusteks,treenereid on kokku 5 koos minuga.Meie kodukalt www.garant.ee on võimalik valida endale treener kelle käe all trenni teha tahad.Kontaktid on seal üleval ja treeneri käest saab vastava info.Oktoobrist lisanduvad ka minu andmed,sest siis alustan täiskohaga treeneri tööd ja moodustan oma grupi.Soovi on avaldanud umbes 20 inimest ja enamus on algajad kellega tuleb tööd alustada nullist.Kui oled juba tegija siis tule vanemtreener Igor Sinkevitsi gruppi ja teeme koos trenni.Otsusama pead muidugi ise.

Muudetud kasutaja Hanno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea mis teised MMA-st arvavad,aga mulle endale meeldib see küll.Hakkan järgmisest kuust nädalas korra vabamaadlusega tegelema ja kui kõik sujub,siis pole võimatu puuri astumine paari aasta pärast.

Miks vabamaadlus :rolleyes: ? Äkki treeniks ikka kohe algusest peale MMA'd ja sh. BJJ'd ja pigem kreeka-roomat :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea foorum tehti :P See olig see mis siin puudu oli, alati keegi ikka küsis, et kuidas mingit enesekaitset teha jne aga nüüd on see probleem ka lahendatud. :rolleyes: Lisaks siia veel ühe hea lingi kust saab ka ühtesit neti teel õppida mis pole ka paha. :blink:LINK

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea foorum tehti :P See olig see mis siin puudu oli, alati keegi ikka küsis, et kuidas mingit enesekaitset teha jne aga nüüd on see probleem ka lahendatud. :rolleyes: Lisaks siia veel ühe hea lingi kust saab ka ühtesit neti teel õppida mis pole ka paha. :blink:LINK

Neti teel on muidugi tohutult raske midagi õppida. Trenni on vaja teha ikka reaalselt. Ka interneti vahendusel mingite ideede saamine nõuab treenides tekkinud analüüsivõime olemasolu või väga palju tööd endaga.

Vaatasin su pandud lingi alt ainult pilte, polnud hetkel aega lugeda. Silma hakkas ühel pildil imelik käte sidumise viis http://www.bodybuilding.com/fun/images/2006/knee2.jpg

Tavaliselt nii ei õpetata, kuna võid sõrmi vigastada madina käigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavaliselt nii ei õpetata, kuna võid sõrmi vigastada madina käigus.

ma vaatasin just sama, et kahtlaselt sõrmed seotud. Läbi põimutult ei soovitata neh...

http://www.bodybuilding.com/fun/images/2006/armtriangle.jpg

see ka kuidagi väga kahtlane, keha suhteliselt halvasti fikseeritud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need kaks pilti on küll täiesti :rolleyes::blink::P

1. pilt: Sõrmi ei seota mitte haiget saamise pärast vaid lihtsalt sellepärast, et see haare ei pea. Teiseks on käed kaela peal, mis on vale - peaks olema ülevalpool.

2. pilt: Mul pole sõnu lihtsalt :ph34r: Misasi see nüüd olema peaks. Ma tahaks näha kuidas keegi selle kägistuse ka lõpetab sellisest asendist vastuhakkava vastase peal. Isegi tehniliselt õige armtriangle on väga raske püsti ära teha, rääkimata, siis millestki sellisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks vabamaadlus :rolleyes: ? Äkki treeniks ikka kohe algusest peale MMA'd ja sh. BJJ'd ja pigem kreeka-roomat :P

Täitsa õige,kui puuri siis juba kohe treenida MMA´d.Praegu panen põhirõhu ikkagi kickthai´le,et alustada profikarjääri.Kui tervis vastu peab siis on mu esimene profikas 1.detsembril 2006 Saku suurhallis,see avab tee Baltikumi proffiringi kus tuleb läbi lüüa,et avaneksid uued võimalused.Selleks kõigeks on vaja palju kogemusi ja kõvasti trenni teha,mida ma muidugi ka hommikust õhtuni teen.See on mu põhi tegevus õppimise kõrvalt.Tihedast graafikust hoolimatta millalgi leian selle aja ja ma võtan Jorgen sinuga ühendust,et mulle lähemalt MMA´d tutvustaksid kui sul selle vastu midagi ei ole.Nägudeni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tihedast graafikust hoolimatta millalgi leian selle aja ja ma võtan Jorgen sinuga ühendust,et mulle lähemalt MMA´d tutvustaksid kui sul selle vastu midagi ei ole.Nägudeni

Mul on selle üle ainult hea meel :) Kogemusi ja mõtteid vahetada saab olema kindlasti vahva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervitus Jorgen.Me võiksime lähiajal kokku saada.Jäta oma number või siis helista ise mulle nr.53 765 939 Hanno

Muudetud kasutaja Hanno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jorgen kas hetkel on võimalik liituda Tallinnas mma treeningutega?ise olen tegelenud taipoksi ja poksiga.

Kirjuta Tallinna treener Priit Mihkelsonile ja küsi täpselt järgi - info [ät] 3dtreening.ee või helista 50 93 111

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×