Jump to content
lotekas

Kaalust alla

Recommended Posts

Olen hädas oma lisandunud 10 kiloga. Minu suurimaks vaenlaseks on piiramatu söögiisu, millele ma kohe kuidagi vastu ei saa. Oskab keegi mingi nõu ja jõuga abiks olla, kuidas oma nn koormast vabaneda ja jälle hea välja näha. Ainsaks sportimisvõimaluseks on hetkel vaid hilisõhtune jooksmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale õhtust jooksmist enam ei söö, kui, siis õuna. Aga enne seda söön see-eest topelt ja absoluutselt kõike. On mingi selline asi olemas, mis söögiisu pärsib ja mis organismile kahjulik ei ole? Või vahendid, mis kaalulangetamisele kaasa aitavad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proovi kõigepealt tahtejõudu... st. proovi mitte osta omale kõigsugu stuffi söögilauale kokku vaid valikuliselt ning samuti katseta nn. portion control-i... lihtsaid psühholoogilisi nippe ennem kui mingite medicinide kallale asuda... kui tõesti asi väga hull on siis ma tean et pakutakse kroomi-sisaldusega tablette, mis peaks vähemalt magusa-isu leevendama (selveris tean, et müüakse)... proovinud pole, kommenteerida ei oska.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on sama mure, et sööks kõike ning hästi palju (eriti õhtul peale tööd) ja lahjat toitu suudan süüa ainult umbes nädalajagu. Edasi tahaks midagi toekamat (makaron, kotlett jne.)

Kodused kõik võivad mida iganes süüa, kaalu ei tule kuskilt juurde. Kuidas saaks söögiisu vähendada? Magusat eriti nagu ka ei söö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahetevahel on foorumis läbi jooksnud hea soovitus: korralik ja tervislik dieet nõuab personaalset lähenemist ning tuleks kasutada spetsialisti/personaaltreeneri abi.Oskamatu dieet võib organismi valesse pöördesse suunata ja tuua parasjagu kahju (häirub hormonaalne tasakaalustatus jne). Olen isiklikult selliseid kannatajaid kohanud.

Tõesti on olemas igasuguseid abivahendeid (keemilisi), mõned seejuures väga efektiivsed.Paraku on neil ka kõrvalmõjud ja mõnel inimesel võivad need põhjustada olulisi vaevuseid.

Mida siis soovitada? Kaua aega (õieti aastatuhandeid) on kasutatud liigse söögiisu vastu kvaliteetset teed. Sobivamaks on siin roheline tee ja veel mõned, mis on nn pehmelt fermenteeritud (eelkõige oolong).

Vältida tuleks poeriiulitel pakutavat. Tarvitada tuleks kvaliteetset kaupa, mida müüakse meil teepoodides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... ja üks viimaseid dieet roogasid koosnebki kolmest komponendist; lahja kohupiim, linaseemne õli ja roheline tee, kaks sellist toidukorda päevas pidi rasva hirmsalt ära põletama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle küll armumine nii ei ole mõjunud, kuigi seda kiidetakse jah...

Kroomitabletid ei mõju mitte kuidagi, ise olen kogu aeg magusaisuga (ja üldse suure isuga) kimpus ja ei aidanud need tuhkagi.

Mina soovitaks kah tahtejõudu proovida :) Mind on viimasel ajal aidanud see, kui söön vähe korraga aga tihti, nii 3 tunni tagant. Ja muidugi peaaegu igapäevase (no nii 5-6 korda nädalas)trenni olen teinud endale südameasjaks, peale seda ei ole enam õnneks isu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida peavad siis abieluinimesed tegema ?

Eriti, kui paljud söödavada meest või ka naist selleks, et see kodust ära ei jookseks ja teistele vastassoo esindajatele oma paksusega mingit muljet ei avaldaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×