Jump to content
Sign in to follow this  
ROtter

Veel kanepist

Recommended Posts

lugesin ka läbi .... mõtlema eriti ei pannud lihtsalt kinnistas juba olemasolevat mõtlemisviisi ... ei kanepile ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Californias on klubi.California Cannabis Club.Riigi poolt kasvatatud kanep mida müüakse meditsiinilistel eesmärkidel.Lihtsalt mainin ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Risk haigestuda kasvab reaalselt väikesel osal rahvastikust ja seda ainult kindlal välja kujunemise ajal."

Saadud andmeid ei tohiks kasutada ärevuse tekitamiseks ega tõlgendada asitõenditena kanepi äärmise kahjulikkuse või kasulikkuse kohta.

"Kumbki vaade ei ole faktidega tõestatud ja igaüks kes selliseid ideid propageerib, teeb karuteene mistahes riigi noortele."

Kogu rahvastiku osas ei kujuta kanepist tingitud vaimuhaigused märkimisväärset ohtu.

----

Arvud olid siis sellised: umbes 25% rahvast on geen, mis mõjutab tundlikkust keskkonna patogeenidele "vulnerability to environmental pathogens", nagu originaalis öeldud. Neist 15%-l on tõenäosus saada mingit laadi psühhootiline reaktsioon (kuni kolmandikul skisofreenialaadne) juhul kui nad suitsetavad TEISMELISENA kanepit. Ma ei tea kust võeti Ekspressis avaldatud 75% (!) aga veerandist 15 protsenti oli minu ajal veel 3.75%.

Eraldi teema on kanepi võrdsustamine "keskonna patogeeniga," õigustatud on see ainult kanepi tüüpilise tarvitamisega kaasneva vingu kohta. THC ei ole toksiline ja üldjuhul on ta toime organismile neutraalsest positiivseni, senini ei ole teada ühtegi organit mida THC kahjustaks, sest sama organit peaks kahjustama ka - keha oma toodetud - Anandamiin, mis on absurdne.

Kokku võtaks ma selle nii: alaealised ei peaks kasutama asju, mis võivad mõjutada nende arengut s.h. mistahes psühhoaktiivseid aineid. Eriti suures ohus on umbes 3.75% alaealistest, kellel on teatav geenikombinatsioon (milles autorid ei ole tegelikult väga kindlad).

Seega oleks kasulik kehtestada seadusega kanepile samasugune vanusepiirang nagu on alkoholil ja tubakal. Aga kuidas seda teha kui kanep on illegaalne?

Siin aitab ainult legaliseerimine.

Heidit Kaio Ekspressi artikkel ise on tülgastav - ehtne näkkusülitamine lugejale, puudub igasugune seos algallikaga ja toimub totaalne hirmutamine ja massihüsteeria õhutamine. Sellest lõikavad kasu eelkõige ravimifirmad, kes saavad tänu sellele soperdisele müüa palju rohkem keemiatehases valmistatud psühhofarmakone, mille mõju arenevale ajule on kaugelt hullem kui kanepi vastav mõju.

kanepi foorum

Mina pole autor.

Ja see tüüp on minuarvates allakäinud idikas.(Margus )

Edited by SanderK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Artikkel oli huvitav... Ma arvan, et paljudel on sellest suva ja kui nad tahavad oma tervist rikkuda, siis see nende endi probleem. Mina eelistan oma pingeid maandada jõusaalis. Palju meeldivam viis kui narkots ja alkohol või tobi:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otseselt suurt propagandat ma nüüd seal ei leidnud, tõestas lihtsalt seda, et ~25-30 inimest Tallinnas on saanud sellise haiguse kanepi teel. Kanep füüsilisele tervisele ei mõju eriti hullult, aga vaimselt inimeste iseloom ja maailmavaated muutuvad kindlasti tihedatel suitsetajatel, mõnel rohkem teisel vähem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×