Jump to content
Arnold

BodyPump 59 !

Recommended Posts

Hea tundub.

Ma ei tea, kas ma ainult kujutan ette, aga Ostergaardi väljamõeldud kava tundub veidi erinev olevat McSweeney omadest. Värskendav igatahes.

Hoolimata eelhoiatustest, et see kava tuleb aeglasem ja rohkem baasharjutustele keskendunum, ei ole kuskil mingit venimist ja sama liigutuse rutiinset ning lõputut kordamist. Vennad ongi vist üritanud leida mingit optimaalset tempot, mille juures on kõige kergem omandada ja kinnistada põhiharjutuste õiget tehnikat. Eriti tundus see nii olevat kükkide juures.

Võrreldes eelmiste kavadega said minu seljalihased veidi harjumatult kõva vati. Kõigi teiste harjutuste juures aga peaksid saama kogenumad harrastajad raskusi lähema 3 kuu jooksul küll kangile juurde lisada. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muusika parem, kui eelmisel kaval. Samuti nõustun sellega, et selg sai hea koormuse. Mulle uus kava meeldib!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib rohkem kui eelmine. Mõnus meloodia on muusikal ;)

Minu meelest just on muusika veidi halvem kui eelmistel kavadel, aga eks see on maitse asi ka... Aga harjutuste osas oleks nagu veidi lihtsam kui eelmine, kui kõrvale jätta see ülipikk kükilugu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×