Jump to content
joker

TEGIJATE TREENING - Marek Liiva: biitseps, selg

Recommended Posts

Need inimesed kes nägid selles videos ohtu noortele on rumalad või on neil midagi muud viga.Kui leidub mõni noor kes oma elu selle video pärast ***** peaks keerama siis selline inimene nii või naa kaugele ei jõuaks.Mees erineb teistest ja ma ei näe selles midagi halba,kui igasse töökohta üks selline mees panna või mõni muu koomik siis on tavaliselt poole vähem stressi seal aga mis ma ikka räägin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kurat küll, kas Mr. Mesi on siis juba täitsa püksata ja nälgimas? Ma kuulsin ka eile sellest värgist. Kahju sust.

Loodetavasti leiad siis mõne teise klubi, kus treenida saad.

Aga ma ei saa ikkagi aru, kuda jõusaalist lahkumine su rahalist seisu mõjutab?Välja arvatud see, et pead vb nüüd kuskil jõusaali eest maksma ja ise valku ostma.

Ja lapsed, ärge seda kodus mitte mingil juhul järgi tehke!

mul ei ole sellist raha, et maksta saali ja valgu eest, ega ma ei saa massaazist loobuda, on ju valmistamise aeg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
leian et põhjus on mujal kui eeskujus...

olen nõus eelpool öelduga.

MA arvan, et see paari aasta tagune steroidi teema tipptegijate ja eelkõige presidendiga seotult oli palju palju hullem. Imelik, et see mingeid tagajärgi ei toonud, sest mina isiklikult kaotasin küll paariks kuuks kulturismi mõtte.

Ja nüüd siis see õlu ja see suits...no vaadake tänaval ringi, paljud noored suitsu teevad.. krt iga kolmas vähemalt.

Marekile- oled parim ja astume kannaga....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ei ole laskemoona enam, kirvega siga kätte metsast ei saa

muide selele vastaks ,et mul just sõber tõi metsast nööriotsas sea välla.ikka selise põlvekõrguse.pajatas pool tundi mulle sellest :rolleyes:

'

Ja väga kaju kuulda sellest.Mulle su vido väga meeldis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek Liiva - võiksid reporteriga ühendust võtta, usun et nad saaksid oma saatesse päris huvitava meelelahutusliku loo, nagu neil tavaks on lõpus näidata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõidame Mr Mesi askeetliku privaatjõusaali juurest tagasi talukoha poole. Järsku hakkab ta esiistmel hüppama ja karjuma. "Näe, rästik! Oota korra!"

Ja juba ongi ta uksest väljas, asfaldil vonkleva ussi kohal upakil ja õhinat täis nagu väike poiss, kellele äsja teistest palju ägedam mänguasi osteti.

Lasta end rästikul hammustada on Mr Mesi ammune unistus. Sealt võib saada eriti hea laksu!

Paraku on siiski tegemist lihtsa nastikuga ja seekord Mr Mesi ussilaksu proovida ei saa.

:huh:

Loodame,et meie mr mesi ei taba varsti nii suur laks,et ta ei tõusegi enam ... :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sel neljapäeval võite lugeda Eesti Ekspressist pikemalt selle külanarri kohta :huh:

Ma arvan ,et see pulli mees jõuab kaugele, kui võtab endale kindlad sihid.

Et ta pulli oskab teha, see tuleb ainult asjale kasuks. PR on tal võimas - ilmselt võiks ta vabalt koos Jokkeriga eduka PR firma püsti panna.

Kui ainult teised tema pulli tegemise ja tegeliku saavutuste vahel vahet suudavad teha ,siis võiks selline omamoodi "hull" vend koos Vend Vähiga olla eeskujuks paljdele noortele ja mitte ainult.

Jälgin huviga selle tavatu tegelase toimetusi ja hoian pöialt ,et ta suudaks saavutada sihte ,mis oleks kõigile imetlemiseks ja järgitegemist väärt..

Pane edasi... MR M.E.S.I

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tiia, 14.08.2008 19:03

Muide kulturistidel ei seisa see värk üldse.Läbiproovitud!

(kommetaar Delfist)

Krt, ma kohe ei saand seda mainimata jätta...... :huh: Nii mehed, rääkige välja, kes on Tiia armuke ??? :lol:

No ta räägib mitmuses. Ta on nad kõik läbi proovinud. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tiia, 14.08.2008 19:03

Muide kulturistidel ei seisa see värk üldse.Läbiproovitud!

(kommetaar Delfist)

Krt, ma kohe ei saand seda mainimata jätta...... laugh.gif Nii mehed, rääkige välja, kes on Tiia armuke ??? laugh.gif

jumal tänatud, et ma kulturist pole :huh::lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×