Jump to content
joker

Joker.ee - 2 saia 1 piim

Recommended Posts

Ma ostan küll enne saia ja piima kui seda prot nr1 te. Sööma peab mehed aga mitte unistama, et mingid pulbrid teid heaks teevad, Esmalt trenn ja tavasöök, vähemalt 3-5 aastat, siis vaadake edasi mis teha. Inimese magu on loodud seedimiseks aga mitte valmistoidu imendumiseks. Imikute toit las jääb imikutele.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ostan küll enne saia ja piima kui seda prot nr1 te. Sööma peab mehed aga mitte unistama, et mingid pulbrid teid heaks teevad, Esmalt trenn ja tavasöök, vähemalt 3-5 aastat, siis vaadake edasi mis teha. Inimese magu on loodud seedimiseks aga mitte valmistoidu imendumiseks. Imikute toit las jääb imikutele.

Väga õigesti öeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind ajab naerma,kuidas mõningad inimesed kardavad neid tervislikke toiduasendajaid,ning ka see Jokeri väike nali ei möödunud ilma,et keegi oleks sõna võtnud proteiinipulbrite vastu.Samas hämmastas mind veidike Oldmani suhtumine,sest tema peaks ju ikka kursis olema sellega,mis asi see vadakupulber on.Sest on ju vadaku näol tegemist KÕIGE KÕRGEMA BIOLOOGILISE VÄÄRTUSEGA TOIDUVALGUGA,mida saadaksegi piimast ja mille inimene siiani oma lollusest lihtsalt minema viskas.Ise kasutan jõusaalis käima hakkamisest saadik kogu aeg just neid proteiinijooke,sest mulle need lihtsalt MAITSEVAD.Rohkem,kui igapäevane kodujuustu närimine(paar karpi nädalas kugistan alla,aga eriti lugu ei pea),kohupiima vastu on mul allergia,ning ega liha ei jaksa ka 5 korda päevas õgida.Muna söön,kuid mõõdukalt,ning koos kollastega.Loomulikult ei puudu minu toidulaualt ka väherasvased juustud jt. valgurikkad,ning võimaluse korral väherasvased tooted.Samas närin ka vahel,kui isu tuleb,jupi rasvast suitsuvorsti vms.Et loomse rasva isu üle pea ei kasvaks.Päevase puudujääva valgukoguse saan aga maitsvatest proteiinijookidest,süües sinna kõrvale puuvilju vms.Segan vadakut piimaga,vajadusel panen maltodekstriini(maisisuhkrut) ja glükoosi hulka ja...näm-näm.Pole just kõige parem variant,aga väherasvane piim pidavat siiski piisavalt imendumist aeglustama,nii et mulle sobib täiega.Kaseiin ju tunduvalt kallim ja pole ka maitsete vahel nii palju valida.Olen varunud endale kuskil 10 erinevat maitseversiooni,nii et 2 korda päevas samat jooki jooma ei pea.Hankisin ka korraliku blendri,kus on võimalik teinekord tervislikku magustoitu valmistada.Segades erinevaid pulbreid erinevate jogurtitega, või Hapsiga,ning lisades sinna juurde ka jääd saab selliseid maitseelamusi,et...Ja minu jaoks on oluline,et toidulaud ei oleks igav ja üksluine.Tänu nendel blendri koksidele söön ma viimasel ajal jäätist vist korra kvartalis.Rohkem meeldetuletuseks,et asi pole seda väärt ja et ise saab poole parema maitseelamuse endale valmistada.Samas väldin tõelist keemiat,kuid ei mõista ka hukka neid,kes seda tarbivad.Igaühe oma asi,mida ta teeb.Ning ka liigset valgu tarbimist ei pea ma oluliseks,aga kui palju on liig,peab igaüks ise ära tundma.Ja kuna seljavigastuse tõttu pean endale arstide soovitusel veidike lihasmassi kasvatama,siis päris niisama jõusaalis vehkimas käia pole mul ju ka mõtet.Valku on vaja ja kuidas keegi endale vajaliku normi täis saab,on igaühe enda asi.Lisan siia juurde ka ühe lingi eesti keelse artikliga,mis EI OLE kirjutatud toidulisandite tootjate poolt!Ja infi vadaku kohta on netis küllaga.

http://luup.postimees.ee/luup/99/18/eesti1.shtm

Muudetud kasutaja Atsco poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mind ajab naerma,kuidas mõningad inimesed kardavad neid tervislikke toiduasendajaid,ning ka see Jokeri väike nali ei möödunud ilma,et keegi oleks sõna võtnud proteiinipulbrite vastu.Samas hämmastas mind veidike Oldmani suhtumine,sest tema peaks ju ikka kursis olema sellega,mis asi see vadakupulber on.Sest on ju vadaku näol tegemist KÕIGE KÕRGEMA BIOLOOGILISE VÄÄRTUSEGA TOIDUVALGUGA,mida saadaksegi piimast ja mille inimene siiani oma lollusest lihtsalt minema viskas.Ise kasutan jõusaalis käima hakkamisest saadik kogu aeg just neid proteiinijooke,sest mulle need lihtsalt MAITSEVAD.Rohkem,kui igapäevane kodujuustu närimine(paar karpi nädalas kugistan alla,aga eriti lugu ei pea),kohupiima vastu on mul allergia,ning ega liha ei jaksa ka 5 korda päevas õgida.Muna söön,kuid mõõdukalt,ning koos kollastega.Loomulikult ei puudu minu toidulaualt ka väherasvased juustud jt. valgurikkad,ning võimaluse korral väherasvased tooted.Samas närin ka vahel,kui isu tuleb,jupi rasvast suitsuvorsti vms.Et loomse rasva isu üle pea ei kasvaks.Päevase puudujääva valgukoguse saan aga maitsvatest proteiinijookidest,süües sinna kõrvale puuvilju vms.Segan vadakut piimaga,vajadusel panen maltodekstriini(maisisuhkrut) ja glükoosi hulka ja...näm-näm.Pole just kõige parem variant,aga väherasvane piim pidavat siiski piisavalt imendumist aeglustama,nii et mulle sobib täiega.Kaseiin ju tunduvalt kallim ja pole ka maitsete vahel nii palju valida.Olen varunud endale kuskil 10 erinevat maitseversiooni,nii et 2 korda päevas samat jooki jooma ei pea.Hankisin ka korraliku blendri,kus on võimalik teinekord tervislikku magustoitu valmistada.Segades erinevaid pulbreid erinevate jogurtitega, või Hapsiga,ning lisades sinna juurde ka jääd saab selliseid maitseelamusi,et...Ja minu jaoks on oluline,et toidulaud ei oleks igav ja üksluine.Tänu nendel belendri koksidele söön ma viimasel ajal jäätist vist korra kvartalis.Rohkem meeldetuletuseks,et asi pole seda väärt ja et ise saab poole parema maitseelamuse endale valmistada.Samas väldin tõelist keemiat,kuid ei mõista ka hukka neid,kes seda tarbivad.Igaühe oma asi,mida ta teeb.Ning ka liigset valgu tarbimist ei pea ma oluliseks,aga kui palju on liig,peab igaüks ise ära tundma.Ja kuna seljavigastuse tõttu pean endale arstide soovitusel veidke lihasmassi kasvatama,siis päris niisama jõusaalis vehkimas käia pole mul ju ka mõtet.Valku on vaja ja kuidas keegi endale vajaliku normi täis saab,on igaühe enda asi.Lisan siia juurde ka ühe lingi eesti keelse artikliga,mis EI OLE kirjutatud toidulisandite tootjate poolt!Ja infi vadaku kohta on netis küllaga.

http://luup.postimees.ee/luup/99/18/eesti1.shtm

Hea ullike, kes siin rääkis , et proteiinijoogid ebatervislikud on? Ah, isegi seletada ei viitsi enam. Keegi ei keela, ja ei pea neid kahjulikeks, ainult targem oleks süüa vaheldusrikast sööki. Algaja oled sa niikuinii ja just sinusugustele käis see piima saia eelistus jutt. Aga muidugi palun, võid ju ka prot jooke kasutada. keegi ei keela.

Parema käe nimetissõrm korraks keelele ja siis meelekohta............ Psssssssssssssssssst.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nendel, kes originaalset reklaami (jäätis) näinud ei ole, ei tohiks õigust üldse olla nalja ja selle väärtuse koha pealt sõna võtta siin praegu :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nendel, kes originaalset reklaami (jäätis) näinud ei ole, ei tohiks õigust üldse olla nalja ja selle väärtuse koha pealt sõna võtta siin praegu :ph34r:

Nõus... Keelame ära jah selle jama.

Kes naljast aru ei saa ja ajab siin mingit ilget muda suust välja, tuleb viivitamatult ühiskonnast isoleerida.

Ilma kohtuta süüdi mõista, kohapeal mahalaskmine oleks ainuõige ühiskonnast isoleerimise moodus.

Paneme hääletusele. Kes on poolt et naljavaesed inimesed tuleks mahalaskmise läbi ühiskonnast isoleerida?

Hääletame!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poleks uskund, et ühest naljast saab nii palju nalja :ph34r:

Hääletan vastu kuna ise ka pole alati naljarikas ja ma ei taha mahalaskmisele minna B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Poleks uskund, et ühest naljast saab nii palju nalja :ph34r:

Hääletan vastu kuna ise ka pole alati naljarikas ja ma ei taha mahalaskmisele minna B)

Samuti vastu... põhjused samad :lol: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja ülikõva värk eriti sis kui sa oled originaalis ka seda reklaami näinud.väga 5

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nõus... Keelame ära jah selle jama.

Kes naljast aru ei saa ja ajab siin mingit ilget muda suust välja, tuleb viivitamatult ühiskonnast isoleerida.

Ilma kohtuta süüdi mõista, kohapeal mahalaskmine oleks ainuõige ühiskonnast isoleerimise moodus.

Paneme hääletusele. Kes on poolt et naljavaesed inimesed tuleks mahalaskmise läbi ühiskonnast isoleerida?

Hääletame!!!

Nali naljaks.

Mida siis kõigi ülejäänud vaestega (vaimuvaesed jne.) teha?

Kas kõik said naljast aru? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üritasin küll enda naljasoont rahuldada, aga ei tulnud välja, kuna mu tähelepanu oli lõksu püütud selle kena neiu poolt pildil, kelle pealt ma ei saanud järgmised 5 min oma silmi ära pöörata. :D

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üritasin küll enda naljasoont rahuldada, aga ei tulnud välja, kuna mu tähelepanu oli lõksu püütud selle kena neiu poolt pildil, kelle pealt ma ei saanud järgmised 5 min oma silmi ära pöörata. :D

Nali ei saanud ilust jagu peab tunnistama ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×