Jump to content
shreku

Kui palju tarbite?

Recommended Posts

Siin ikka tuleb jutuks vahetevahel, et kes kogub massi ja kes peab dieeti. Küsimus olekski sellest lähtuv. Mitu kcal umbes tarbid ära päeva jooksul? Eriti oodatud oleks tegevkulturistide vastused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

3000 ... 4000 ...

mingi buchenwald vä ... :lol:

Kui mina nii vähe sõin,siis kaalusin pea poole rohkem kui praegu, :ph34r:

Hetkel siis ~5500-6000kcal päevas.Ja kaal 104kg.Siis -12 ~kolme kuuga.Nimelt plaan kaal püsivalt 95kg peale saada.

3000kcal näljutuse peal me ei näe enam enda ümber mitte inimesi,vaid toitu

, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tahtnudki öelda, et sa paks oled või liiga palju sööd... vaid suur... sinu energiatarve võib vabalt 1000-2000 kcal suurem olla kui minul...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

imekspandav on see, et te enamus siin loete suht täpselt oma tarbituid kaloreid, milleks? Mida see näitab teile? Oluliseks peetakse jah seda, et olenevalt eesmärgist tuleb tarbida rohkem/vähem energiat kui kulutatakse, aga vaevalt see kulutatud kaloraazh nii täpselt teada on. Mina söön just nii palju, et peeglist vaadates oleks näha muutust (ja loomulikult, et ka kõht oleks täis), kui pole siis korrigeerin söögikoguseid, kuid miks ikkagi on vaja kaloreid lugeda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imekspandav on see, et te enamus siin loete suht täpselt oma tarbituid kaloreid, milleks? Mida see näitab teile? Oluliseks peetakse jah seda, et olenevalt eesmärgist tuleb tarbida rohkem/vähem energiat kui kulutatakse, aga vaevalt see kulutatud kaloraazh nii täpselt teada on. Mina söön just nii palju, et peeglist vaadates oleks näha muutust (ja loomulikult, et ka kõht oleks täis), kui pole siis korrigeerin söögikoguseid, kuid miks ikkagi on vaja kaloreid lugeda?

Ma ei tea... 1000 kcal täpsusega hindamine pole küll ju täpne B) Kui oled profisportlane siis on see muidugi oluline.

Ja üleüldse on see alla piiri-üle piiri söömine ainult pool tõde. Teine pool siis see, et mõned toitained salvestatakse suurema tõenäosusega rasvaks kui mõned teised.

Ise olen üritanud kaloreid lugeda, aga mul pole selleks iseloomu lihtsalt :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldjuhul hakkab alla võtma 35 kcal x kehakaal kg. Näiteks kaalulangetamisel 35 x 90 kilo = 3150 kcal. Säilitav oleks 40 x 90 ja juurde 45 x 90. Aga see on muidugi kõik üsna individuaalne ja oleneb paljuski füüsilisest koormusest, ainevahetusest, vanusest jne. Need on sellised keskmised arvud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×