Jump to content
aries

Tulemused

Recommended Posts

Tere, kysimus siis selline, et kui kaua võtab aega, et silmaga on lausa näha su treenitud tulemust, kui sööd ja teed trenni korrapäraselt.

Jõusaalis olen käinud korralikult oma pool aastat ja toitumiskava lasin kah kiivikasel teha oma 4 kuud tagasi, mida ma suvel järgida korralikult ei saanud( toitusin normaalselt 3 korda päevas), kuna olin kodust 200km kaugusel tööl ja kogusin kindla asja jaoks raha tööga, kuid trenni sain teha kyll.

Pooleli jätmis plaani pole mul plaaniski, lihtsalt huvi pärast kysin kui kaua läheb aega, et silmaga tulemust näha <_<.

Raskuseid jõuan ma küll poole rohkem tõsta kui varem, kuid jah silmaga ma ise kyll aru ei saa,et mus midagi muutunud oleks

aitäh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alguses peaks see lihasmass ja reljeefsus õige toitumise ja trenni puhul ikka üsna ruttu tulema. Ja jõunäitajate kasv ka loomulikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal polnud enne jõusali mingit õiget lihast, kuid juba paari nädalaga oli peeglisse vaadates kohe hea tunne ja nägid et on kõva aereng.

See kui kiiresti lihas tuleb on igalühel indivituaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõpetage ära kutid ei esimesel nädalal ega esimesel kahel kuul ka nüüd näha ole peeglist, et lihast on juurde tulnud. Jõunäitajad võivad jah paraneda kuna lihased harjub kangi tõstmisega. Tee trenni küll see lihas ka tuleb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

esimese 2 kuuga võib rasv pealt ära minna ja selle alt tuleb lihas ilusti välja seda ütlen ma küll ....

suve alguses hakkasin käima 5 päeva nädalas jõukas .... split tüüpi trenn... ja minul igatahes on arendut küll silmaga näha .... 3 kuud on möödas ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arvates sõltub silmaga nähtav lihase areng sellest, millises vormis ollakse enne treeningute alustamist. Ja see, kes ennast igal võimalikul hetkel peeglist "imetleb", harjub sellega ära ja ei märkagi muutust. Sama on ju pikkusega.... Kõige rohkem märkad ikka erinevust kahe erineval ajahetkel endast tehtud piltide võrdlemisel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ise eriti aru ei saagi, et sa arened, seda peavad teised sulle ütlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×