Jump to content
PT London

Kanep ja trenn, kas nad v6iksid labi saada oma vahel!?!

Recommended Posts

Tank maailmas on väga edukaid inimesi,kes suitsetavad kanepit ja oleks patt neile üelda narkomaan.Taime on kasutatud läbi ajaloo spirituaalsel eesmärgil,samamoodi ka ravimina.Neli korda nädalas tehes..no ma ei tea..vähe seda küll ei ole.Btw ega sa londonis ei ela...äkki on kanep mida sa suitsetad hoopis londoni tükk,mida võid kutsuda ka soapbariks,kuna se sisaldab kummikuid ja muud plastmassi.Ja veel...keegi siin soovitas unerohtusid...see näitab ainult su harimatust antud valdkonnas kuna unerohud on kindlasti ohtlikumad asjad. <_<

Miks edukale inimesele on patt öelda narkomaan? Edukus nüüd küll narkomaania vastand pole. Ajaloos on tehtud kõiksugu sitta ja ravimitena kasutatakse kohati väga mürgiseid ja kahjulikke aineid. Need ei ole mingid argumendid, et keegi peaks kanepit suitsetama.

Unerohud ilmselt ohtlikumad on. Nende OD on, erinevalt kanepi omast, surmav. Ohutumad on nad selles suhtes, et nende mõju on teada - täpselt mõõdetud kogused kindlaid toimeaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See,et tal ei olnud mitte hea olla ei ole piisav..hindan seda et sa vastasid ning tegid seda viisakalt aga seda on vähe.Ma ütlen sulle..kui ma kolm neli päeva trenni minna ei saa ka mina tunnen ennast kehvemini kui tavaliselt.Kui sa uuesti mu poste peaksid lugema siis sa näed et ma ei soovita mitte kuskil siin teemas kellegil kanepit suitsetada...ja seda tõesti on palju 4 X nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtame siis Arnold Schwarzerneggeri sest usun et vägivaldur teda ikka austab,kas või pisutgi.Ma usun et oled kuulnud ikka et scwartz ka kunagi kanepit tõmbas..kas su arust on õiglane talle näkku karjuda narkomaan!Teeme ikkagi vahet Pae tänava poistel ja haritud ning edukatel inimestel.Inimene kes on elus korda saatnud nii mõndagi peaks olema piisavalt austatud et mitte segi ajada bussis tukkuvate süstijatega,sest neile ma ei oskaks tõesti muud nime leida kui narkomaanid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult on igal inimesel hea kuulda, et Te teda hindate, härra Kronik :)

Teeme siis nii: Need, kellele savu meeldib, tehku seda, aga palun mitte seda propageerida selles foorumis, okei? Eriti veel seetõttu, et kanep ikkagi on veel ebaseaduslik <_<

Edit: Ahhaa, jõudsime siis asja tuumani! Et edukas inimene ikka narkomaan ei ole, narkomaan on ainult see kellel on raha vähem, kes peab oma annuse jaoks varastama ja röövima. Kurb...

Mina lähen nüüd magama, eks homme paistab kuhu see teema arenenud on :P

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nõus sellega.Ma olen veel liiga noor et härra mulle üelda..aga täname.Igatahes rahu majas...vähemalt meie vahel.

Ma ei ole kindel,kas ma oskan posti muuta..

Lootsin et saab rahulikult magama minna... <_< Ei ma ei ole seda üelnud..ma ütlesin et tee vahet Pae tänava poistel ja inimesel kellel on prioriteedid paigas.On ju võimalik et inimene ajab äri,käib trennis,sööb tervislikult,tal on maja,naine,lapsed jne.Kui ta kuus korra või kaks õhtul kamina ääres viskit paar klaasi joob kas ta on alkohoolik?Kui viski asendada kanepiga?Kas ta on sama mis inimene kelle elu eesmärk on varastada järgmise doosi jaoks raha et veeni süstida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtame siis Arnold Schwarzerneggeri sest usun et vägivaldur teda ikka austab,kas või pisutgi.Ma usun et oled kuulnud ikka et scwartz ka kunagi kanepit tõmbas..kas su arust on õiglane talle näkku karjuda narkomaan!Teeme ikkagi vahet Pae tänava poistel ja haritud ning edukatel inimestel.Inimene kes on elus korda saatnud nii mõndagi peaks olema piisavalt austatud et mitte segi ajada bussis tukkuvate süstijatega,sest neile ma ei oskaks tõesti muud nime leida kui narkomaanid.

Said natuke valesti aru. Ma ei tembelda inimest narkomaaniks, kes on lihtsalt midagi kasutanud. Narkomaan on (minu ja ka üldlevinud mõttes) ikka sõltlane. Tuntud ja edukas inimene võib samuti olla sõltlane. Sellise tegelase ja bussis tukkuva süstija vahe on see, et tema ehk ei pea oma järgmiseks piigiks kedagi röövima.

Kuna ma olen inimene, kes ei oma iidoleid, siis ei aktsepteeri ma mitte ühtegi inimest niivõrd, et 100% tema tehtut kummardada. Schwarzernegger oli kadestamisväärse tahtejõuga sportlane (mille ees müts maha), aga ta oli ka steroidihunt, mida ma noortele halva eeskuju näitamise tõttu üldse ei austa. Tuntud ja paljudele iidoliks olev inimene peab olema eriti ettevaatlik selles osas, mis ainete kasutamisega ta kekkab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loe mu viimast posti.Kui tõenäoline on et sõltlasel on asjad sellises järjekorras:töö,pere,sport?Sõltuvus peaks olema midagi sellist kus tarbimine on esikohal ja seal ei ole ruumi perele,spordile ega muule.See kui inimene hoiab oma elu kotrolli all ja kuus näiteks korra või kaks kanepit tõmbab,lõõgastumiseks,ei ole sõltlane!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin nyyd kogunenud vastused labi ja pean ytlema, et oli norm vastuseid, tanud nende eest!!!

Samas oli palju harimatuid ja teemast mooda vastuseid ja osad peaxid mu texti vahemalt 5 korda labi lugema et sellele pihta saada(antonhansen,TANK<see mees on nagu eriti sego> ja natuke kirp2 )

Kirjutasin ju max 4korda st. et m6ni nadal teen ainult yhe korra ja soovitab teil proovida mida 2mahvi yldse teeb, see pole praktiliselt midagi isegi naeru teemat ei tekki!!!!

Ma ei 6igusta enda suitsetamist ja ei propageeri siin midagi(kus mu jutus see oli,et seda teen) !!!!!!!!!!!

Ja need kes arvavad et olen mingi rullnokast savu suitsetaja j6usaali hakatis, eksite rangalt, teexin oma kehaga paljudele teist''kriitikutset'' silmad ette!!!

Veelkort toonitan et need ei ole 6igustused mis kirja panin waid p6hjused ja kui massi kava kasil pole siis pole ka kanepit mu elus!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära saa valesti aru teemaalgataja aga mis on normaalsed vastused?Sa teed ju nagunii seda mida sa teed.Ei usu et siin foorumis keegi kiidab suitsetamist kasulikuks tegevuseks.Mina lihtsalt tahtsin üelda et tegu ei ole nii hullu asjaga et kõik sellega seotud inimesed kombaini peaks paiskama.Kui sind kanep rohkem huvitab siis internetis on infot kohutavalt nüüd aga liitun teiste arvamusega sest tegemist on spordi teemalise portaaliga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära saa valesti aru teemaalgataja aga mis on normaalsed vastused?Sa teed ju nagunii seda mida sa teed.Ei usu et siin foorumis keegi kiidab suitsetamist kasulikuks tegevuseks.Mina lihtsalt tahtsin üelda et tegu ei ole nii hullu asjaga et kõik sellega seotud inimesed kombaini peaks paiskama.Kui sind kanep rohkem huvitab siis internetis on infot kohutavalt nüüd aga liitun teiste arvamusega sest tegemist on spordi teemalise portaaliga.

Ma ei saa midagi valesti aru , kyll aga paljud teist saavad valesti aru!!

Mu jutus oli ju selge kysimus, et :

Tean et savu terwisele kahjulik, aga kui suurt rolli mangib 4* nadalas ja kax m66dukat mahvi, trenni

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

suhtes?!?!

''''''''''''''''''''

6pin nyyd oma vigadest ja järgmine kord kirjutan suurte tähtedega poindi laused <_<

Ja kui mu kysimusele olexid tulnud korrektsed vastused, et kuidas saax magada 8h ilma savuta ja tabladetta ning kuidas täis k6hu tunde olemas olul ikkagi söögikord kirja panna!!!

Saax ma need vastused ja kui need effektiivsed olexid, siis lendaks piip kohe nurka :)

Et siis veelkord, ei huvita mind kanep yksi, vaid kanep+trenn= ????????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu arust on mingi sarnane teema juba olnud

esiteks, sa tõmbad suitsu kopsu endale, see ei saa tervislik ju olla

sa savutad aint selleks et kõht tühi oleks ja rohkem süüa saaks? mis on selle point? hoia savuraha kokku ja osta parem selle eest süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enamus kurjategijaid ei alusta röövmõrvade, auto-/korterivarguste, ja tapmistega. Alustatakse ikka tasku-, poevarguste ja vandalismiga. Nii ka narkomaaania. Kanep ongi see millest saab kõik alguse. Keegi ei hakka kohe süstima.

Ja narkomaania on meie ühiskonna haige osa... aitab levida kuritegevusel ja aidsil...

NARKOMAANID PANGE ENNAST PÕLEMA

või peaks ütlema... yee tehke savu siis olete lahedad!!!...????

aga kui kahjulik jne. on seda peab huviline ise katsetama mitte küsima mitte-narkomaanide käest.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

# Tugevat kanepijoovet iseloomustavad järgmised ilmingud: väärastub nägemiskujutus, moondub tegelikkuse tajumine, käitumine on irratsionaalne, tekivad skisofreeniale sarnanevad sümptomid.

# Kanepisõltlase tüüpilisemad kehalised tagajärjed: valgete vereliblede, siit tulenevalt immuunsuse vähenemine, nina- ja suu limaskestade haigused, üldine halb enesetunne, peapööritus jne. Meestele toob kanepisõltuvus peale muude ebameeldivuste ja tervisehäirete kaasa areneva impotentsuse, naistele häired menstruatsioonis, iseeneslikud abordid ja vastsündinu väärarengu- lapse väike sünnikaal, arengupeetus, väärastunud nägu.

# Kanepitarvitaja paistab silma järgmiste tunnustega: suured või laienenud silmapupillid, silmavalgeis veresooned, rippuvad silmalaod, hajevil olek, keskendumishäired, ajutine muretus ja ilmaasjata kihistamine, raskematel juhtudel ülearune murelikkus ja agressiivsus.

# Kanepi liigtarvitamise vaimsed ja sotsiaalsed tagajärjed on: äng ja rahutus joobeajal, lähimälu nõrgenemine, ükskõiksus ümbritseva suhtes, depressioonid ja enesetapukatsed, kanepipsühhoos e. sarnasus skisofreeniaga ning isiksuse üldine degradeerumine: NARKOMAAN ON KAOTANUD HUVI KÕIGE VASTU, TEDA HUVITAB AINULT, KUST SAADA JÄRJEKORDNE ANNUS!

EDIT: Ise olen 100% narko vastu. Mõnuained ja sport ei käi mitte mingil juhul kokku.

Muudetud kasutaja Herman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsisid küll konkreetse küsimuse aga miks sa arvad et keegi oskab sellele vastata.Kui sa kuskil teadlastel lased ennast uurida ja kohvriga raha kaasa võtad siis võid saada konkreetseid vastuseid,interneti teel lihtsalt pole võimalik üelda kuidas see sulle mõjub.

Tank siin räägib,et kõik saab alguse kanepist..pigem ütleks et tubakast ja alkoholist alustatakse..tea et ka need on narkootikumid aga lihtsalt riigi poolt lubatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
# Tugevat kanepijoovet iseloomustavad järgmised ilmingud: väärastub nägemiskujutus, moondub tegelikkuse tajumine, käitumine on irratsionaalne, tekivad skisofreeniale sarnanevad sümptomid.

# Kanepisõltlase tüüpilisemad kehalised tagajärjed: valgete vereliblede, siit tulenevalt immuunsuse vähenemine, nina- ja suu limaskestade haigused, üldine halb enesetunne, peapööritus jne. Meestele toob kanepisõltuvus peale muude ebameeldivuste ja tervisehäirete kaasa areneva impotentsuse, naistele häired menstruatsioonis, iseeneslikud abordid ja vastsündinu väärarengu- lapse väike sünnikaal, arengupeetus, väärastunud nägu.

# Kanepitarvitaja paistab silma järgmiste tunnustega: suured või laienenud silmapupillid, silmavalgeis veresooned, rippuvad silmalaod, hajevil olek, keskendumishäired, ajutine muretus ja ilmaasjata kihistamine, raskematel juhtudel ülearune murelikkus ja agressiivsus.

# Kanepi liigtarvitamise vaimsed ja sotsiaalsed tagajärjed on: äng ja rahutus joobeajal, lähimälu nõrgenemine, ükskõiksus ümbritseva suhtes, depressioonid ja enesetapukatsed, kanepipsühhoos e. sarnasus skisofreeniaga ning isiksuse üldine degradeerumine: NARKOMAAN ON KAOTANUD HUVI KÕIGE VASTU, TEDA HUVITAB AINULT, KUST SAADA JÄRJEKORDNE ANNUS!

EDIT: Ise olen 100% narko vastu. Mõnuained ja sport ei käi mitte mingil juhul kokku.

Sinu toodud tunnuseid pole mul yhtegi, waliselt wahemalt, ma ei tea kuidas mu pauguga lood on!! <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huhh .... meeletult intrigeeriv artikkel ...

minu poolt siis täiesti neutraalne post...

kogemused siis kanepiga.... olen suitsetanud elus mingi paarkümend korda ja hakkan sellest pihta et paar mahvi võib mõjuda päris korralikult kui on puhas kraam seega 4 korda nädalas paar mahvi peaks mõjuma suht sõltuvust tekitavalt ... sõltub aine puhtusest ... kui suitsetada kanepit mis on enamuses tubakaga segamini siis pole ju vahet kas tõmbad tubakat või kanjat....

sõltuvust tekitab ta sel lihtsalt põhjusel et ta ikkagi töötab nagu muud narkootilised ainued .... bioloogiast mäletan et on rezeptorid mis võtavad vastu kanepi toimeainet ... pikemal kasutusel tekib rezeptoreid juurde ja seetõttu on sama tulemuse jaoks vaja suuremat kogust ainet kui varem ... see on lihtne põhjus mis ta tekitab sõltuvust ... kui õigel ajal ära ei lõpeta siis on vaja tugevamat toimeainet ja seal on juba tee süstla otsa alanud ... ma ei ütle et kõikidega nii läheb ...

klassivend suitsetas kooli ajast 7 aastat iga päev ja laseb edasi rahulikult... tema puhul oli aru saada kui oli mahvi kätte saanud ... oli mega tark .. nagu sõna otseses mõttes teadis kõike ja vastas alati õigesti kui ta mahvi polnud saanud oli ta täitsa loid ei võtnud osa ei tunnist ega ja vestlustest ... seega tekitab sõltuvust ja omab jääknähtusid ... samma rubriiki märgin ka selle ära et paljud suured teadlased avastajad on olnud kanepisõltlased näiteks einstein .... seega hmmmm tõestatud on ka see et kanep parandab mälu ja õppevõimet....

sellel kutil oli näiteks teada et akot ei kandnud ta absull ... piisas paarist pitsist ja vend oli kapsas .... viitas see kas siis neeru või maksa läbi olekule ... smauti võib olla kanepist tingitud .....

igasugune suits kopsu mõjub kopsule ja hingamisteedele halvasti seega mõtle sellele....

ei toeta ma ka unerohtusid ja muid anti-depressante suruvad alla sümptomid kuid ei tegele põhjusega ... ja sauti tekitavad sõltuvust ...

olen ise ka sellel arvamusel et kanep ja alko ja kohvi ja tubakas on samas sõltuvust tekitavas klassis ...

huhh mis veel ...

teema algatajale vastuseks arvan et kanep mõjub pärssivalt trennile ... sest mõjub kehale ikkagi kurnavalt ... keha peab tegelema nii aine vastuvõtmisega kui ka aine kehast väljumisel tekkivate probleemidega .... nagu et lisakoormus kehale nagunii ... et kui täna tarbida siis homme on nagunii mingil määral(pohmakas) et kurnab keha ....

laias laastus võta parem magama jäämiseks lonks punast veini ... tekitab hea une .... ja ürita vältida kanepit.... pole see suur kuritegu kuid kaneb loob tee muudele ainelete ... mitte et sa seda muud teed valid aga nohh .... miks koormata keha ilmaasjata ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga mõistlikke postitusi on siia tehtud, mis ma ikka lolli peaga oskan lisada <_<

Aga punase veini kohta niipalju et seda tõesti teadlased soovitavad, üks klaasike päevas pidi südamele hea olema. Samas, viinamarjamahlal on sama efekt, ja selles ei sisaldu alkoholi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu toodud tunnuseid pole mul yhtegi, waliselt wahemalt, ma ei tea kuidas mu pauguga lood on!! <_<

sa ei tea kuidas sul pauguga on ????????????? ....... et ma ei mõnita ega midagi aga proovi nii et leiad mingi naise ... siis kas hea jutuga ilusa kehaga või siis äärmisel juhul rahaga meelitad ta kusagile kus vähem rahvast ... kas voodi või siis pubi peldik ja siis võtate oma alakeha katvad riideesemed ära ja siis ...... kui sul selleks hetkeks on ühesilmaline madu üles ärganud siis on asi peaaegu korras .... jääb üle vaid küsida naisukese käest mida edasi teha ja ongi impotentsuse test algajatele tehtud :)

sama testi võib olenevalt orientatsioonist ka meessoost isikuga teha kuid sellega ma ei tegele seega näpunäiteid võib vaadata filmist brokeback mountain <--- pole ise näinud kuid rägitakse :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju on vaadata, kuidas inimesed, kes teemast midagi ei tea, hakkavad asja maha tegema. Ma iseenesest ei propageeri savu tegemist, kuigi nädalas 1-2 korda saab ka tehtud, et lõõgastuda ja et söögiisu suurendada. Ma ei ole kordagi näinud, et kanepi mõju all olev inimene oleks agressiivne või teistele kodanikele häiriv/ohtlik, vastupidiselt alkoholi pruukinud inimesele.

Hr. Kalmus joob igal õhtul õlut.

Kanepisuitsetaja teeb igal õhtul kanepit. Mõlemad teevad seda selleks, et lõõgastuda. Kanepisuitsetaja tembeldatakse narkomaaniks, samas võib ju Hr. Kalmuse kohta öelda alkohoolik (kuigi ta seda ei ole, hoopis suur eeskuju).

Kanep ei ole kahjulikum, kui alkohol või tubakas. Kanep muudeti illegaalseks, et tubaka- ja alkoholitööstused oma kliente ei kaotaks.

Teemaalgatajale ütleks seda, et kui mitu päeva järjest teha, siis tuleb mul küll väsimus peale, kuid kui vahet pidada, siis miks mitte.

EDIT: Tervise kohapealt - kui tahate kopse säästa, siis on tarvitamiseks ka muid võimalusi, saab suitsetada aurutajast (vaporizer) ja saab teha ka toitu.

Ma ei propageeri seda, vaid avaldan arvamust ja räägin, kuidas asjad tegelikult on.

Muudetud kasutaja wokie poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enamus kurjategijaid ei alusta röövmõrvade, auto-/korterivarguste, ja tapmistega. Alustatakse ikka tasku-, poevarguste ja vandalismiga. Nii ka narkomaaania. Kanep ongi see millest saab kõik alguse. Keegi ei hakka kohe süstima.

Uurimused näitavad, et EL riikides, kus kasvas kanepi tarbimine vähenes raskemate ainete nagu oopiumi ja heroiini tarvitamine. Tihedad kanepisuitsetajad muutuvad ajapikku uimasemaks, rahumeelsemaks ning vaevalt keegi pilves peaga julgeks kedagi röövima minne. Narkomaania, kuritegevus on siiski sotsiaalne probleem(kui elada terve elu ilma vanemateta lastekodus, olla ümbritsetud vägivaldsete inimestega ning muud sellised faktorid mängivad siin põhirolli).

Ise kanepit siiski ei poolda, paljud sõbrad teevad seda peaaegu iga päev ning ega see vaimsele tervisele just kõige paremini ei mõju ning psühholoogilist sõltuvust võib tekitada samuti. Endal kanep võtab energia ära, muudab laisaks ja eriti ei viitsi midagi teha sedasi. Enne joon paar õlle, kui hakkan piipu suitsetama.

Trenni suhtes mulle kanep küll hästi ei mõjunud. Järgmine päev oli vähem energiat ja motivatsiooni raskelt treenida. Räägitakse, et kanep alandab testosteroonitaset, kuigi kindlaid tõestusi selle kohta pole.

Vastuseks teemaalgatajale uneprobleemide kohta soovitaksin pigem alternatiivseid meetodeid nagu hingamisharjutused, rahulik muusika, mediteerimine. Unerohu või kanepi tarvitamine ei ole kumbki kasulik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kanepisuitsetajate agresiivsusest niipalju et olen oma klassivennas näinud agressiivsust naiste suhtes ... kuna kanep "võtab piirid maha" siis see kutt konkreetselt läheb räigelt kiima ja tihtilugu oli vaja vahele astuda kui ta mõnel tüdrukul liiga kõvasti ümbert kinni võttis ja varjulisse kohta oma impotentsi testima tahtis viia <_<:)

kanep sisaldam sama ainet mis marihuaana kuid väiksemas koguses .. ja marihuaana kasutajates olen näinud midagi hirmuäratavat ... 2 kutti seltskonnas pöörasid jummalast ära ... üks kükitas diivannile ja vahtis klaasistunud pilguga toanurka ja kui keegi läks uurima et mis on siis muutus agresiivseks korraks ja siis rahunes maha ja nii terve õhtu ... keegi ei julenud puutuda lõpuks ... teine kutt hakkas nägema kärbseid ... ja nii paaniliselt et hakkas ennast peksma et kärbsed igal pool .... ja see oli juba hirmus ... mees konkreetselt peksis oma keha et tappis oma imaginaarseid kärbseid .... kutt sai kinni soutud nagu jalust ja kätest ... hommikul kutt jummala paanikas ja ei mäletanud mitte muffigi eelnevast õhtust ..... sinikaid täis arvas ei sai peksa ... õnneks sai asja filmitud ja see mees vandus et mitte kunagi enam ei tarbi :):P

seega kanepist rohkem toimeainet ja tulemused on "huvitavad"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kanep on taim. marihuaana on üks nimedest kuivatatud õite ja lehtede segule. seega nagu sama asi. võibolla mõtled marihuaana ja hašiši erinevust?

oled kindel, et need kutid, kes agressiivseks ja imelikuks läksid alkoholi KA ei tarbinud? koosmõju võib päris etteennustamatu olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mu osad sõbrad kah savutajad. viimane kord nendega koos hängides muud teemat polnud kuskohast savu saada, oleks kasvõi 5km käinud, et ühest kohast juurde hankida. võibolla jah on see täiesti normaalne asi. rohkem nende lahedatel koosviibimistel ei osale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelt selle peale ma tõesti ei mõelnud et alko ka mängus võis olla .... pakun et palju nad alkot ei võtnud kuna see nägi välja nii et kainelt metsa enne suurt pidu siis paar ringi marit ja siis tuppa tagasi kuid ei läinud poolt tundigi kui vend hakkas kärbseid nägema ... aga njahh ... jään alko osas vastuse võlgu kas ta jõudis juua või läks muidu saassi ... seda ei tea ....

fakt on see et omal nahal tuleks proovida igast asju mõistuse piires ... kogemused tulevad alati kasuks kuid njahh .... liiga tihe eksperimenteerimine mõjub kindlasti halvasti ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×