Jump to content
PT London

Kanep ja trenn, kas nad v6iksid labi saada oma vahel!?!

Recommended Posts

Teema siis jargmine, teen usinasti trenni ja teen savu ka, kuid m66dukalt(st. umb 4 korda nadalas max)!

P6hjuseid mix t6mban on mitu: 1. Kui jargmine paev lihased trennist taiega valutavad, siis parast waikest jointi olex valu nagu tagasihoidlikum(aga vo kujutan seda lihtsalt ette)

2. M6ni 6htu lihtsalt tunnen et uni ei tule kuigi aeg juba magama minna ja see alati aitab + saan ilma probleemideta 8h vahemalt magatud ja une tablette ma ei tahaks v6tta.(unetus tuleb eriti siis kui alustan uue kavaga!!!)

3. viimane ja wast koige olulisem p6hjus on see, et massi kasvatamis kava tehes, pole mul m6ni paev k6ht yldse tyhi, kuigi tean et pean sooma 5-6 waikest einet paevas( 30g proteiini on toidu korras, iga 2-3 h tagant) ja need kes arvavad et ma soon palju naitex 4 eine siis pole see nii mul lihtsalt see asi on kohati nii et lihtsalt ei taha syya aga tean et peab!

Tean et savu terwisele kahjulik, aga kui suurt rolli mangib 4* nadalas ja kax m66dukat mahvi, trenni suhtes?!?!

NB! teen savu ainult massi/j6u kavaga, kui rasva p6letusex laheb siis hoian eemale sellest kuna, siis on toitumine kontrolli all ja magamine on ka ok, sest tegelikult magaxin meelsasti ainult 6h.

Koik targad vaited ja arwamused on oodatud!

Tanan <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanepi kahjulikkus on üldse suureks puhutud mull, see on näiteks palju ohutum, kui tubakas.Ainuke halb mõju mida see trennile võib avaldada, on sama nagu tubakal - kahjustab kopse, kuna sisaldab siiski tõrva (siiski vähem, kui tubakas).Aga, kui sul siiski seda nii palju vaja on, siis vb varsti sa ei oskagi enam ilma selleta ja tekib psühholoogiline sõltuvus.Mina kasutan kanepit ainult suure häda korral, mingi korra kuus või vähemgi ja siis ma kas söön seda või tõmban läbi vesipiibu.

Vb vähendab see ka testosterooni taset, aga siin ma ootaks siiski spetsialisti arvamust.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pot teeb laisaks!

Laisax teeb savu vo mind koristamises <_< ,aga kui see mu trenni kunagi segama hakkab siis lendab piip kohe aknast valja :lol:

Kanepi kahjulikkus on üldse suureks puhutud mull, see on näiteks palju ohutum, kui tubakas.Ainuke halb mõju mida see trennile võib avaldada, on sama nagu tubakal - kahjustab kopse, kuna sisaldab siiski tõrva (siiski vähem, kui tubakas).Aga, kui sul siiski seda nii palju vaja on, siis vb varsti sa ei oskagi enam ilma selleta ja tekib psühholoogiline sõltuvus.Mina kasutan kanepit ainult suure häda korral, mingi korra kuus või vähemgi ja siis ma kas söön seda või tõmban läbi vesipiibu.

Vb vähendab see ka testosterooni taset, aga siin ma ootaks siiski spetsialisti arvamust.

Mis on su suur häda :):):P

Ja kui kanep mu ellu jääb, siis las ta olla, eelistan seda ennem kui alkot!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kanepi kasulikkus on samuti mull.

No ja elu on üldse valus - süsti siis ennast juba silmini täis.

Ükstaspuha mis tomu tõmbamine kopsu pole eriti tervislik. Eks sa ise tunned, kas ja kui palju tõmmata, loodetavasti mitte liiga hilja. Mind ennast teeb kanep uimaseks ja passiivseks ning ajab haavad rohkem mädanema. Seega üsna mõttetu kräpp. Paar naljakat momenti pärast tõmbamist ei tee teda vähem mõttetuks. Nahhui nužna zkazem družna. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milleks üldse trenni teha... Parem pane heroiini ja oopiumit palju parem on ju... nahhui sa savuga aega raiskad.

Kuradi narkomaanid raisk. Maha tuleks teil lasta kärvata. Maksumaksja kulul elustatakse raisku. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milleks üldse trenni teha... Parem pane heroiini ja oopiumit palju parem on ju... nahhui sa savuga aega raiskad.

Kuradi narkomaanid raisk. Maha tuleks teil lasta kärvata. Maksumaksja kulul elustatakse raisku. <_<

järgmine koomik, eks kanepist jah elustatakse jubedalt kedagi :P:)

P.S ise ei kasuta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

PT London- sa teed ju tegelt nalja eks? Väike joke, kild? :P

Ma arvan, et 4 korda nädalas pole sugugi mõõdukas. Sa võid ju seda endale öelda, aga ma arvan, et sa oled juba sõltuvuses. Isegi kui sa 4kord nädalas jooks, oleks see minu arvates palju.

Et kui sa õigustust tahad, siis seda sa siit ei leia. Samas, kui mõne diileri käest küsid, oskab ta kindlasti sulle seletada, kui " hea " kanep on. :)

Parem võta unerohtu kui kanepit. Sul on palju ettekäändeid.

Einoh, üks kulturist räägib mulle jah, et iga päev tuleb liiter õlut ära juua ja nädalas savu tehes tuleb lihast nagu putru, aga ma olen ikka pääääääris veendunud, et see on bullshit. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

antonhansen ja Tank teate ka ikka misasi narkomaan on üldse v?

kirp2 - kuidas ta saab sõltuvuses olla kui ütleb et ainult massiperioodil teeb ja jõu ja reljeefi ajal ei tee?

antonhansen ja Tank teate ka ikka misasi narkomaan on üldse v?

kirp2 - kuidas ta saab sõltuvuses olla kui ütleb et ainult massiperioodil teeb ja jõu ja reljeefi ajal ei tee?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
PT London- sa teed ju tegelt nalja eks? Väike joke, kild? <_<

Ma arvan, et 4 korda nädalas pole sugugi mõõdukas. Sa võid ju seda endale öelda, aga ma arvan, et sa oled juba sõltuvuses. Isegi kui sa 4kord nädalas jooks, oleks see minu arvates palju.

Sa võrdled kanepit ja joomist? kanepi sõltuvust võib võrrelda kohvi omaga.

http://www.zone.ee/legaliseerige

Muudetud kasutaja SanderK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to SanderK: Ja sa usud seda? Sa usud seda mida mingi diiler oma kodulehel räägib? "Kanep ravib AIDS-i"

"Kanepi sõltuvus ei ole psüühiline vaid füüsiline" jne. :)

Lõppegu narkootikumide promomine selles foorumis <_<

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tank maailmas on väga edukaid inimesi,kes suitsetavad kanepit ja oleks patt neile üelda narkomaan.Taime on kasutatud läbi ajaloo spirituaalsel eesmärgil,samamoodi ka ravimina.Neli korda nädalas tehes..no ma ei tea..vähe seda küll ei ole.Btw ega sa londonis ei ela...äkki on kanep mida sa suitsetad hoopis londoni tükk,mida võid kutsuda ka soapbariks,kuna se sisaldab kummikuid ja muud plastmassi.Ja veel...keegi siin soovitas unerohtusid...see näitab ainult su harimatust antud valdkonnas kuna unerohud on kindlasti ohtlikumad asjad. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to jrx: Narkomaan on inimene, kes kasutab narkootilisi aineid. Kanepis sisaldub THC-d (loodan et see õige nimi), mis on narkootiline aine. Enough said.

Oli õige lühend jah. Aga selle definitsioonil ei ole midagi pistmist sõltuvusega. Ja üleüldse on THC vaid mõne definitsiooni järgi narkootiline aine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to SanderK: Ja sa usud seda? Sa usud seda mida mingi diiler oma kodulehel räägib? "Kanep ravib AIDS-i"

"Kanepi sõltuvus ei ole psüühiline vaid füüsiline" jne. :)

Lõppegu narkootikumide promomine selles foorumis <_<

Mida sa ei usu? Seda ,et kanepi sõltuvus ei ole psüühiline vai füüsiline? See on teadlaste poolt ära tõestatud nagu ka paljud muud asjad! Üleval olev leht on nende jaoks tehtud, kes ei tea kanepist mitte tuhkagi! (Ning kohe arvavad ei tea mida)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

<_< Mida iganes siis...

EDIT: Ei tea kanepist tuhkagi... Tead, natuke tean ikka küll, kohe päris palju. Mul neid savumehi tuttavaid on hea hunnik.

EDIT nr. 2: Kui tahate kanepit teha, tehke, loomulikult saab sellest kaifi jne, aga ärge rääkige et see ohutu on.

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata antonhansen..näitamaks sinu ebapädevust antud valdkonnas pole vaja rohkemat kui vaadata sinu eelmist või üleeelmist posti kus sa ütled et kanep ei tekita psüühilist vaid füüsilist sõltuvust.Tundub et sa oled midagi segamini ajanud.. :)

Minuga vaidlema tulla narkootikumide kohapealt on väga mõttetu kui sa pole isegi kursis väljenditega psüühiline ja füüsiline.Sest sa kaotad selle vaidluse.Ma lihtsalt ei näe vähimatki põhjust veenda sind ümber et ravimid mida arstid välja kirjutavad(antidepressandid,rahustid) on tervisele kehvemad kui kanep.Ma saan aru,et sulle ei meeldi narkootikumid ning narkomaanid ja sa oled selle tulihingeline vastane aga sa pead natuke rohkem pingutama kui tahad arukasse vaidlusesse laskuda. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaat kus on tegija välja tulnud <_< Väga hea, arutleme siis "teaduslikult". Anna tulla :)

EDIT: Jah ajasin segamini, vabandust, kanep tekitab nii füüsilist KUI psüühilist sõltuvust :P

Ja veel: Antidepressandid on inimesele mõnikord tõesti vajalikud, depressioon on nimelt haigus. Kanepit on aga vaja ainult kaifi saamiseks. Loomulikult toimivad nad valuvaigistina, vähihaigetele näiteks, aga nad on väga "blunt tool".

Muudetud kasutaja antonhansen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arutame..sobib minulegi...sinupoolne väide et tekitab nii psüühilist,kui füüsilist sõltuvust.Nüüd tahaks tõestust just füüsilise sõltuvuse kohta.Räägi lähemalt millised need ära jääma nähud on kui kodanik ei saa enam kanepit?Jään ootama..mul vaba päev homme

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kohta teemasse üks hea film: What if Drugs Were Legal... pooldokumentaal poolfiktsioon (UK 2006) tunniajane film. Suht huvitav, räägib sellest mis võiks juhtuda aastal 2015 kui 2009 kõik keelatud narkootilised ained legaliseeritaks:

Video Google Link

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to kronik: Ma võin tuua sulle väga toreda näite. Minust 2 aastat vanem poiss, vägagi heal järjel perekonnast, tegi aasta aega iga päev kanepit. Siis aga kukkus see variant ära kuna poisi diiler ei suutnud teda enam varustada (kanepipõld oli vaja ära hävitada et politsei seda ei leiaks). Ja sellel poisil oli väga suur nälg kanepi järele, kulus mitu nädalat et see ära läheks. Muidugi ei olnud tal krampe/värisemist/valusid, need võõrutusnähud on kangematel narkootikumidel, aga tal ei olnud mitte hea olla <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×