Jump to content
napster

100% Whey Gold Standard (4,7kg) Optimum Nutrition ABI

Recommended Posts

tahaks teada kui ma tellin selle toote mitu spl-ka täit ma pean panema 300-500 ml veele et saada kätte norm valgukogus?<_<

Igas pakis // purgis on kaasas nende oma "mõõdukulp" vms ...

Ja pakendi peal on täpselt kirjas ka kui palju umbes peaks vett panema & kuidas kõige efektiivsem segada jne jne ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas eelpool nimetatud toode on kah nii hea nagu räägitakse?

Ei lähe väga vahtu? (nagu WLS)

Kas (maasika)maitse on rahuldav?

Tundub suur kott olema, pärast kui väga jube, siis on väga tripper kah alla vägistada nii pikalt teda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas eelpool nimetatud toode on kah nii hea nagu räägitakse?

Ei lähe väga vahtu? (nagu WLS)

Kas (maasika)maitse on rahuldav?

Tundub suur kott olema, pärast kui väga jube, siis on väga tripper kah alla vägistada nii pikalt teda.

Vahtu ei lähe kohe üldse. Maitse on suht hea. Ise kasutasin soksi oma. Tavaliselt on ka maasika maitselised proted head(WLS ei saa antud tootet üldse võrreldagi).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no võtame mõõdupuuks Whey Lemon Super'i

kui alla selle siis on vast talutav juba

kui üle selle siis võib teda mingi vahukoorega võrrelda juba :P:lol::lol:B)<_<:)

Muudetud kasutaja Sohne poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean et tükid jäävad siis kui paned piima alla ja siis pulbri peale ...... proovi nii et paned pulbri põhja ja siis pool piima kogusest ja siis aeglaselt segad nii et tops on 45 kraadi nurga alla siis tuleb pulbrit pinnale natukese korraga ja seguneb ilusti ära ... siis lisa ülejäänud piim ...... ja nohh teine abivahend on sõel sheikeritel ...

ja mõnikord aitab kui panna külmkappi seisma ja siis välja võtta ja siis enne joomist segada ... vott...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänud <_<

muideks seda ameerika pulbrit ei anna üldse võrrelda näiteks fasti toodetega maitse poolest on ta neist kõvasti üle(see oli siis nendele kes väga norivad maitse kallal).

ma muidugi ei tea mis toodet sa mõtled kuid fasti muscle+ shoko maitsega oli super piimaga ja otse külmikust .... täpselt nagu jooks jäärise kokteili .... aga samas mul puuduvad kogemused selle ameerika omaga ... vottt..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla on transportimisel scoop topsi põhja vajunud. Muidu ise kasutan ka hetkel 100% whey goldi, Rocky Road. Maitse on suhteliselt hea ja magus, aga pikapeale viskab kopa ette. Maasika oma on ka päris normaalne.

Varsti hakkan Fasti protekat panema vb, kuigi see on oma 2x kallim :s

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sry vennad aga ma vaatan et suurem osa nii piprad tähtis pole ju tegelt maitse ja need tükid :)

juua tuleb seda sellepärast et liha kasvaks :P ma saan aru kui te peaks toorest muna segatud soolaga jooma vot see oleks rõve <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×