Jump to content
joker

TEGIJATE TREENING - Kaido Leesmann - surumine

Recommended Posts

Kussjuures ise olen avastanud et neid negatiive ja aidatud kordusi polegi vaja...

areng on ilma parem.... kui ma tunnen et ikka järgmist ära ei suru jätan tegemata viimase korduse.

võite ajada mida tahes aga mulle mõjub nii paremini selle viimase aidatud korduse asemel võib intensiivsust ka teisiti tõsta.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui sulle need reeglid ei peaks meeldima, siis on sul ju alati võimalus korralda Kapa Kohila maailmameistrivõistlused 10 korduse surujatele NB! ILMA SÄRKITETA.

USA-s on võistlused korduse peale surumises. Keegi ei keela teil võistelda:)

Kussjuures ise olen avastanud et neid negatiive ja aidatud kordusi polegi vaja...

areng on ilma parem.... kui ma tunnen et ikka järgmist ära ei suru jätan tegemata viimase korduse.

võite ajada mida tahes aga mulle mõjub nii paremini selle viimase aidatud korduse asemel võib intensiivsust ka teisiti tõsta.

Ühinen TANK-iga.

Ma olen kaks aastat treeninud ilma partnerita ja ma ei kurda. Alati on võimalus võtta 100% oma treeningust. Näiteks ma teen lamades surumist 100 KG ja mul pole vaja partnerit, et ta aitaks mul 120 KG vaevaliselt üles punnitada. Keegi ei keela sooritada harjutusi, kus pole partnerit vaja, et lihasest max välja võtta. Saab ilma partnerita ka korralikult treenida.

Muudetud kasutaja redemption poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama loogikat kasutades küsiksin siis nii, kas jõutõstjatele läheb korda, et mõni saalis käia surub 150kiloga 10 kordust. Ei lähe, sest selle selli rekord jääb tavaliselt 180 ja 200 kilo vahele. Uskuge mind see ei ole jõutõstjate silmis eriti suur saavutus. Ja kui sulle need reeglid ei peaks meeldima, siis on sul ju alati võimalus korralda Kapa Kohila maailmameistrivõistlused 10 korduse surujatele NB! ILMA SÄRKITETA.

seda kui kuure raskusega seeria jõuab teha küsisin sellepärast et võrrelda jõudu tavainimesena - kuna tavaliselt enamus jõusaalis käijaid särke ja pakke ei kasuta siis selleks et jõudu võrrelda...

oletame et ma surun mingi tõstuki või kraana abil rinnalt 3500kg ja sellega uhkustan tavaliste trennimeeste ees... siis neid tulemusi ei saa ju võrrelda meestega kes ilma abivahenditeta teevad trenni (enamus).... või kuidas ma peaks vastama.... et ilma tõstuki/kraana abita ma ei teegi trenni??? Pakun et enamusele ei lähe ka korda kui palju keegi surub abivahenditega...

nojah... kui sa ütled et 180-200 pole hea tulemus... siis Kaido surutud 215 on sellest niipalju üle??

ja kuidas sa tead et see tavaline suruja kah nii palju ei suru kui särgid selga ja pakud vahele toppida???

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea... 180-200 tundub minu jaoks küll väga kobe tulemus :lol:

Et tavainimesega võrrelda siis jah.

Aga siinkohal olen jõutõstjate poolel. Nad PEAVAD treenima abistajate ja abivahenditega, sest eesmärgid on sellised. Suurem (puhtalt mitte surutav) raskus aitab saada neuraalset progressi surumises.

See, kas inimene, kelle eesmärgiks on kulturism saab hea trenni ilma abistajate ja abivahenditeta ei puutu üldse asjasse, sest jõutõstja eesmärk ei olegi selline "hea trenn", jõutõstja eesmärk omaette ei ole ju lihase kasv vaid surutava raskuse kasv ja seda saavutatakse läbi lihasmassi kasvu (hypertrophy gains) JA närvisüsteemi treenimise (neural gains). Kõik pakud ja särgid ja abistajad treeningul aitavad saavutada just viimast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ah vaidlete siin.........tegelt kui sa ei ole va seda särki enne kasutanud voib ka varaint olla ,et nõrgem mees kes seda kasutab voib sind üllatada võistlusel,olgugi et ise ka särki kasutad. TANK suht poolenisti nõus ,et vaja abimeest ei ole treeningutel,kuid mitte alati ei saa ikka sa olla kindel kas sa suudad veel ühte kordust.nu kui abimeest pole siis ju hea kui "varastad" . muidugi seda korduseks ei loe aga mina kasutan ja arvata paljud teevad sama ,et piirideni viia.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea... mina olen korra ihuüksi saalis kangi alla jäänud... päris jube oli... rohkem nagu ei tahaks. Aga samas tahaks nagu maksimumjõudu ka treenida eks.

Rinnaltsurumine on selles suhtes veel SUHT turvaline, kui just päris algaja ei ole, siis ikka võimatut raskust ei pane ja endale näkku ka kukkuda ei lase aga näiteks suure raskusega kükki teha ilma julgestajateta oleks küll parajalt suitsidiaalne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANK kas sa üldse ei loe mis sulle kirjutatakse?!

Ma ei võistle ilma särgita surumises, ma ei võistle korduste peale. Kui ma teeksin seda, siis oleksid ka tulemused nendes asjades oluliselt kõrgemad.

Las keegi teise ala mees teeb rahvusvahelisel võistlusel 250kg. reeglitepäraselt.

Siis tekib võrdlusmoment.

Abistajaid on mul vaja igas tsüklis kusagil 3korda ehk siis 40 trenni jooksul 3 korda.

Ära palun heieta siin tühja seda pakkude ja särkide juttu, kui sa teemat ei valda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kükki teha pole mingi probleem,viskad põrandale kui ikka mõistust ja oskust aga rinnalt surumine jah suurem probleem.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei tea... mina olen korra ihuüksi saalis kangi alla jäänud... päris jube oli... rohkem nagu ei tahaks. Aga samas tahaks nagu maksimumjõudu ka treenida eks.

Rinnaltsurumine on selles suhtes veel SUHT turvaline, kui just päris algaja ei ole, siis ikka võimatut raskust ei pane ja endale näkku ka kukkuda ei lase aga näiteks suure raskusega kükki teha ilma julgestajateta oleks küll parajalt suitsidiaalne...

Selleks ongi kükipuurid:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kükipuur on nagu ta on. Mõnes mõttes on ikka mark küll kui kükipuuris "ära kukud". Ise olen teinud smithil kükke vahelduseks ja tunnen ennast palju turvalisemana. Muidugi kui massi periood on siis kasutan kükkipuuri, kuid reljeefsus trennil saab smithil rohkem välja "vägistada".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kui pole kükipuuri ega smithi siis tuleb lihtsalt "lahtiselt" teha. Ning kui ei jõua, siis kang seljast suure mürtsuga maha visata ja siis kõik vahivad ja on ka mark :lol: Mul ühekorra nii olnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris mitmes saalis, kus ma käinud olen kükipuuri ei ole. Ja ma ei mõelnudki otseselt, et kükkides kangi alla jääd. Suure raskusega kükki tehes on ABISTAJAD selleks, et aidata hoida korrektset trajektoori (asi millest Smithi masina peal võib unistada ainult) ja seega vältida seljavigastusi. Ideaalis on kükil kolm abistajat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peab tunnistama, et smithil kükki tegemine tõesti ei mõju kaugeltki nii hästi kui kangiga. Tegelikult ei saa ma aru miks siin osad nii abistajate vastu on. Flex Wheeler on öelnud: "You will never make it without your team". See ütleb nii mõndagi. Eks las igaüks teeb nagu tahab. Mina ei leia midagi väära Kaido surumise juures. Tuleb ju ära kasutada maksimaalselt võimalusi, mis teevad sind tegeletaval alal edukaks lubatud piires.

Surumissärk on ju olemas ja miks mitte seda kasutada siis. Muide ujumises on ka ju trikood, mis parandvad ujujate sooritust oluliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatud harjutustel võiksid ikka julgestajad olla. Vahest on jõudu juurde tulnud ja tahad proovida raskemat raskust peale panna, siis läheb julgestajat vaja ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

julgestajat oli mul täna hommikul megalt vaja .... et siis seeria 12x60 10x70 8x80 6x90 4x100 hea meelega oleksin teinud 2x110 ja siis võibolla 1x120 .... selle asemel kartsin ja tegin 3x100 ja siis veel 2x100 .... tean et oleksin 110 teinud 2x ära kuid ei julge üksi saalis hommikul kell 7.30 ka ...

kuid mul on olnud 125 rinnal ..... see pole tore .. veeretad selle kõhult maha nii et saad istuma ja siis kangi maha.... eriti "fantastiline" oli see hetk kui kang kukkus toetava rinnakorvi pealt veeretades pehme kõhu peale .... vere lõi nii tugevasti pähe et silme ees nägin tähti ...... kui kangi maha sain siis olid kõhul mõnusad sinakad muljumise jäljed ....

julgestajat on vaja paljudes rinnaltsurumis kavades kus iga neljas trenn on näiteks negatiiv .... jne ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole mina veel näinud , et särk ise midagi suruks , ikka meest on ka sinna sisse vaja. Kui mr. Tank on äkki kulturist , siis järgmine võistlus ronigu lavale ilma ennast selle pruuni mõginaga mäkerdamata , kah nigu abivahend , saabki ausama(haledama) pildi ilma igasugu erieffektideta. Point on selles , et igal alal on oma spetsiifika , katsuge mõista , mitte mõliseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole mina veel näinud , et särk ise midagi suruks , ikka meest on ka sinna sisse vaja. Kui mr. Tank on äkki kulturist , siis järgmine võistlus ronigu lavale ilma ennast selle pruuni mõginaga mäkerdamata , kah nigu abivahend , saabki ausama(haledama) pildi ilma igasugu erieffektideta. Point on selles , et igal alal on oma spetsiifika , katsuge mõista , mitte mõliseda.

Väga hea tähelepanek.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tehke trenni kuidas tahate ja mis moodi tahate, aga ku ikka käia regulaarselt välismaal "0" saamas, siis pole selle trenni tegemisel ka mingit mõtet. Ja siin eestis ei ole sellel ka mingit mõtet kui eesti alaliit ei organiseeri midagi normaalsemat, nt. et eesti jun. absoluudi I mees Mario Sild sai vist kõigest 15 cm karika, diplomi särgi, šeikeri ja proteiini kotikese. Kõik on organiseerimise taga. Eesti noor rammumees sai sellel aastal nt. 3000- sulas + muud asjad. See jutt et raha ei ole, seda võis rääkida 1995 aastal mitte 2006. See nn "tegijate treening" seal võiksid ka tegijad ka olla nt WFF liikmed.!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

boss00 kirjuta oma nime alt, siis teab ka kes see väike kibestunud inimene on.

Ka sa tead palju on eelarve Eesti MV-l? see ei ole see, et sa teed võitluse 8-le inimesele vaid teed 108-le.

Ja auhindu, medaleid ja karikaid saavad 24 kehakaalu +absoluudid ja tõsteviisid.

Nuta kusagil mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina võidaksin mingi tiitli siis oleks mul ausalt täiesti ükskõik palju raha ma selle eest saan, tähtis on ikkagi ju võit. Oluline on saada mingi karikas, mis seda võitu meelde tuletaks ja diplom. Pole oluline karika suurus ja hind, tähtis et selle saaks :lol: . Ja ilmselt ei tee siin keegi trenni tulemuste ja võitsluste pärast, vaid enda jaoks- parem välimus ja tervis. Võistlused on vaid "boonus".

PS. kas siin teemas ei pidanud mitte küsima Kaido Leesmani treeningu kohta, asi sellest päris kõrvale kaldunud juba.

Muudetud kasutaja CoolX poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehke trenni kuidas tahate ja mis moodi tahate, aga ku ikka käia regulaarselt välismaal "0" saamas, siis pole selle trenni tegemisel ka mingit mõtet. Ja siin eestis ei ole sellel ka mingit mõtet kui eesti alaliit ei organiseeri midagi normaalsemat, nt. et eesti jun. absoluudi I mees Mario Sild sai vist kõigest 15 cm karika, diplomi särgi, šeikeri ja proteiini kotikese. Kõik on organiseerimise taga. Eesti noor rammumees sai sellel aastal nt. 3000- sulas + muud asjad. See jutt et raha ei ole, seda võis rääkida 1995 aastal mitte 2006. See nn "tegijate treening" seal võiksid ka tegijad ka olla nt WFF liikmed.!!!

rammumehed sai tõesti päris palju korralikke auhindu ja ka sularaha, aga siin on asi sponsorites. Jõutõstmises siis ilmselt nii palju sponsoreid ei ole ning jõutõstmise võistlusi on rohkem. Noor Rammumees on vaid kord aastas ja tal on head sponsorid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×