Jump to content
RunForIt

Kuidas vabaneda?

Recommended Posts

Olen 14aastane tüdruk. Selline mure et nq mul on väga suur punnu e. kõht. mu ema ütles et see tundub et oleks nq 7kuud rase olnud, aga ma ei ole seda. aga kas on kuidagi võimalik mingite harjutustega ja söömise muutmisega seda ära saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

julgen juba otti eest vastata ! loomulikult ongi treening ja toitumine just need asjad mis sind aitavad ! treening peaks olema just aeroobset laadi et rasvade põletus oleks suurem ja teiseks peab kehas tekkima energia defitsiit - mis tähendab et pead kulutama rohkem energiat kui saad toidust ja ka jookidest!

toitumisel, mis on põhi-alus , võiksid lasta ottil teha toitumiskava ja trenni kohapealt siis kergem jooks, kiirkõnd, rattasõit jne.

parimat sulle... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õige jutt jah, et toitumine ja trenn on need õiged asjad, mis aitama peaksid. Sellises vanuses on see suht haruldane, kui teistes kehaosades rasv probleemi ei tekita. Aga osad toidud ajavad ka gaase sisse, nii et ka see võib olla üks põhjus. Sinu vanuses oleks mõistlik võibolla konsulteerida perearstiga, kellele saaksid mõningaid asju täpsustada ja kes oskaks sind aidata ja vajadusel edasi suunata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paneks küsijale siinkohal südamele, et omapäi EI OLE mõistlik dieedi- ja treeningplaani koostama hakata, kuna tegemist on igas mõttes (füüsilises ja psüühilises) õrna eaga. Seetõttu võib ebaadekvaatne toitumiskava ja treeningrežiim kehale ja ka vaimule lõppkokkuvõttes laastavalt mõjuda. Ja ma ei ütle seda mitte ainult ütlemise enda pärast.Võta ühendust mõne vastava ala spetsialistiga (toitumisspetsialist ja personaaltreener) ning samas loe ja uuri ka ise asja kohta (selleks sobib väga hästi antud weebilehekülg).Kannatust ja edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paneks küsijale siinkohal südamele, et omapäi EI OLE mõistlik dieedi- ja treeningplaani koostama hakata, kuna tegemist on igas mõttes (füüsilises ja psüühilises) õrna eaga. Seetõttu võib ebaadekvaatne toitumiskava ja treeningrežiim kehale ja ka vaimule lõppkokkuvõttes laastavalt mõjuda. Ja ma ei ütle seda mitte ainult ütlemise enda pärast.Võta ühendust mõne vastava ala spetsialistiga (toitumisspetsialist ja personaaltreener) ning samas loe ja uuri ka ise asja kohta (selleks sobib väga hästi antud weebilehekülg).Kannatust ja edu

ja kindlasti kannatust, sest muutused ei tule üleöö

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×