Jump to content
johann

TÜASK-i Staadioni tänava jõusaal

Recommended Posts

Kas keegi siinsetest foorumlastest käib seal?

Oskate välja tuua selle koha plusse-miinuseid?

Kas seal ikka kangid ka on (lamadessurumise, küki ja jõutõmbe jaoks), sest neil piltidel, mida mina olen näind on ainult masinad B) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik saab ära teha, vahepeal oli põhikoht kus ma käisin. Siiski asub teisel korrusel ja kui midagi maha kukub siis allkorrusel krohvi kukub laest, niiet tõmmet pole seal max raskusega julgenud teha.

Üks miinus on veel spordiklubi suhtumine asjasse. Ehk siis mõnikord võib juhtuda et mingi kergejõustiku võistlus toimub staadionil siis jõusaali ei saa. Ja mingit eelnevat infot saali sulgemise kohta ei ole, ja nii pidevalt.

Aga üldiselt hinna ja kvaliteedi suhe on ok, ise valmistusin seal kevadiseks karikavõistluseks niiet päris pandav koht Tartu mõistes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin ka seal. Põhilised plussid-miinused toodi ära juba. Mainiks lisaks veel seda, et 2 korda pole viimasel ajal sooja vett olnud B). Ja dushiruumis on aken, mille taga noored tibid seista armastavad :D

bohemianrhapsody: muide, jõutõmmet saab ka teha, kui väga tahta. Seal on selle kangi all, kus kükki tehakse, üks alus kummikatega. Selle aluse võtad sealt ära ja paned mugavamasse kohta. Selle peale võib kangi visata nii palju, kui soovid :lol:

Eriti masendav on, nagu öeldi, see, et seal on ainult 1 kang hetkel. Veel mõned nädalat tagasi oli neid 2. Üks sai jalad alla ja kolis ilmselt parematele jahimaadele.

PS: bohemianrhapsody: treeningpartneriks ei taha mulle sügisel tulla? Või sul on juba?

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no jah.. hinna ja kvaliteedi suhe on tõesti suht hea... (mina ja vootele ja veel mõned ei pea maksma)

siiski kui ainult 1 kang on tuleb arvestada sellega et on järekord kangi juures...

või siis tuleb teha nagu isand Rückenberg (noorem) tegi - et lihtsalt võtad kangi teiste käest ära B) ja jätad nad pika näoga vahtima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna hommikul käisin ja oioi imet - kaks kangi ootasid surumist B)

Suur Isa kõrgemalt on ühe kangi tagasi saali toonud...saab näha kui kauaks

Üldiselt olen ise ka ülikooli sportlane, mistõttu hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna hommikul käisin ja oioi imet - kaks kangi ootasid surumist B)

Suur Isa kõrgemalt on ühe kangi tagasi saali toonud...saab näha kui kauaks

Üldiselt olen ise ka ülikooli sportlane, mistõttu hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea:D

kas seal on dussid ikka nii et üks mis on korraliku segistiga vajab pidevalt toksimist

ja need mis kauem lasevad on kas üldse ilma või väga sita segistiga

(ma pole 2 kuud käinud)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga toksima peab jah iga 5 sekundi tagant B)

Kui Seidell Sport veel seal Tallinna Staadioni tänaval asus, siis seal oli konkreetselt 2 seki see aeg mil pidi uuesti vajutama. Ehk siis pidid pestes ühe käega seine küljes olema :lol:

Trennipartnerit oleks küll vaja. Ainult et treenin Arcticus nüüd....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
huvitav kuna annelinna spordikompleks veel valmis saab ja kas seal jõusaal ka on B)

Välja oli reklaamitud 2006 juuni :lol:

Jõusaal on jah, aga treenerit sinna ei taheta. Samahästi võiks teha judosaalid ja jalgpalli trennid jms, ja treenerit ei palgata, las inimesed ise mässavad ja lõhuvad ennast.

Kuulsin kuskilt veel midagi, et tuleb jõusaal nagu seal vanas TÜ Spordihoone maneezhis, ehk siis halli nurka kuhugi. Aga konkreetset infot ei tea, ilmselt mingi kuulujutt lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäid Dennis Jamesi sõnad meelde...

partner on küll hea... aga sellest ei tohi sõltuvusse jääda

tahan ka üksi hakkama saada.

nii ka mina... (vähk on vahel aga enamasti ei ole teda näinud viimasel ajal)

pole hullu... saab ka üksi hakkama

aga ple midagi... võibolla tulen laup. staadionile... sis teeme koos kõva trenni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma tõesti oma tihedas päevagraavikus aega leian, siis näeb täna lõuna paiku mind staadioni tn-l rinda, biitsa, alaselga, kõhtu ja sääri tegemas....

see duši teema on jah jama, muidu saab põhilised asjad ikka ära tehtud, ainult hantlid jäävad kergeks ning üks kaldpink ja üks kang võiks julgelt juures olla.

kuid muidu ok, minule kõlbab ja siiamaani ei ole keegi pahaks pannud veel ka et ma suurest pingutusest teinekord paar "karjet" maha panen

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui juhtub nii, et ma Illuka ligidal hakkan elama, siis hakkab ka mind seal vbla näha saama... kas seal oli sõudmisergomeeter või ei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi teab või on uurinud, kuna ujula tänava remont ühele poole saab ning taas seal jõukas saab hakata käima?

Annelinna Alecoq Spordimaja avatakse lihtrahvale viimase informatsiooni põhjal alles septembrist. (Seda muidugi juhul kui ehitustööd õigeks tähtajaks valmis saavad).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

9. mail sain järgmise kirja:

Tere Alexander!

Saan Sinu ja teiste kulturistide/jõutõstjate murest aru ning üritan

Sulle vastata.

Seoses uue kergejõustikuhalli peatse ehitusega, sulgeme 17. maist

alates treeninguteks praeguse halli Ujula tänavas. See on ka peamine

põhjus, miks ei ole olemasolevasse halli inventari osas uuendusi tehtudi.

Kõigile soovijatele jääb avatuks meie jõusaal Staadioni 21 II korrusel

või jõusaal Jakobi 5 hoones. Staadioni tänaval on väga head aparaadid,

kuid raskustega võib probleeme tekkida (senini on meie parim jõutõstja

Aivo Nurmine siiski hakkama saanud!), Jakobi saal on suhteliselt väike

ja seal on vanad masinad, kuid see eest raskusi palju.

Uus hall koos täiesti uue varustusega peaks valmis olema hiljemalt aasta

pärast ning siis on ka jõutõstmise/kulturismi tingimused Tartu parimad!

Seni peavad aga kõik meie sportlased, eriti kergejõustiklased, üritama

olemasolevate lahendustega hakkama saada.

Uue halli info on kätte saadav meie kodulehel www.tysk.ee (juurdeehitise

info)

Sportlikku kevadet,

Rait Rodi

TÜ Akadeemiline Spordiklubi

spordi projektijuht

7376307

rait.rodi@ut.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×