Jump to content
Big_Boy

Kuidas kaalust alla võtta?

Recommended Posts

No kõrreks, vat see oli hea nali ;) Mina ja kõrreks, aina paremaks läheb ;)

Eks ma ostan täna Marekilt selle toitumis&treening kava ära.

Keegi äkki tahab midagi juurde lisada ? Soovitusi ?

Kui palju kulutab hüppenööriga hüppamine kaloreid ?

Hea soovitus:

järgi hoolega neid näpunäiteid, mis M. Kalmuselt saad ja imetle peeglist paranevat vormi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imetlemine on alles kauge nähtus.

Oskab keegi öelda, kui jälgin täpselt M. Kalmuse näpunäiteid, et kui kaua läheb aega et näiteks 20 kg alla võtta (1 a ? 2 a ?)

Äkki küsiksid seda tema käest, sest meie ju ei tea, mis seal kavas kirjas on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui menüüs on ära märgitud 100 g lahjat maitsestamatta kohupiima, siis igaloogika järgi võib sinna ju näiteks, värskeid Mustsõstraid sisse panna ? Või siis mingi lusikatäis moosi, kuna paljalt see näost sisse ajada on....nojah teate isegi.

Ning kas tatrale millele peale olen maitsestamatta jogurtit pannud, kas sinna võib näiteks puhast pipart peale panna ? Seda tean et sool on Väga paha paha. Kuid puhas pipar peaks ju ok olema ? Nagu maitseks, et toit inimlikuma maitsega oleks ?

Ma küsiksin M.Kalmuse käest kuid ma ei taha teda enam tülitada, piisavalt talle pinda käinud juba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui menüüs on ära märgitud 100 g lahjat maitsestamatta kohupiima, siis igaloogika järgi võib sinna ju näiteks, värskeid Mustsõstraid sisse panna ? Või siis mingi lusikatäis moosi, kuna paljalt see näost sisse ajada on....nojah teate isegi.

Ning kas tatrale millele peale olen maitsestamatta jogurtit pannud, kas sinna võib näiteks puhast pipart peale panna ? Seda tean et sool on Väga paha paha. Kuid puhas pipar peaks ju ok olema ? Nagu maitseks, et toit inimlikuma maitsega oleks ?

Ma küsiksin M.Kalmuse käest kuid ma ei taha teda enam tülitada, piisavalt talle pinda käinud juba.

Värsked mustsõstrad võivad olla, moosi asemel mett ehk. Pipar ei sega.

Võid M. Kalmuselt küsida ka julgesti.... :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Proovi kaalujälgijaid. Mul tuttav sööb selle järgi ja nädalas läheb 0,5-1kg maha ... sööd punktide järgi ja nälgima ei pea. Mingi 500 läheb sul raamatute ja värgi peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas see oleks hea moodus, et kaks korda nädalas jõusaalis, toitumine paika, enne jõusaali väike pallimäng, siis jõudu ja ergomeetrit ja pärast natuke palli veel? Iga kord oleks kaasas nt pudel 1000mg karnitiini.

veits liiga palju

jaota rohkemate päevade peale ära

pealegi ära unusta, et 0,5l vedelikust ei piisa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jumala sokkis olen, kaalusin 94 kg Olen 1 nädal seda kalmuse kava täitnud ja täna vahtis kaalult 90 vastu :blink: Söönud pole ma mingi 4 h hetkel (kohe hakkan sööma) aga jõin 0,5 l vett ära just.

Olenemata olukorrast (kõht täis/tühi rasked/kerged riided) Pole ma VÄGA pikka aega näinud kaalult nr 90 vastu vahtimast. :huh:

Ma olen selline imeli kka tegetl, kõik jõuharjutused, jäävad mulle külge 3 x kiirem kui teistele inimestele, St kätekõverdustega:

Kui alustasin siis ei suutnud ühtegi mõned päevad edasi siis oli 1-2 siis edasi oli 5,8,12,20,25,35,50 aga siis tuli 1 nädal vahet ja langes uuesti 20 peale, Easy come easy go.

Muudetud kasutaja Maicle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jumala sokkis olen, kaalusin 94 kg Olen 1 nädal seda kalmuse kava täitnud ja täna vahtis kaalult 90 vastu :blink: Söönud pole ma mingi 4 h hetkel (kohe hakkan sööma) aga jõin 0,5 l vett ära just.

Olenemata olukorrast (kõht täis/tühi rasked/kerged riided) Pole ma VÄGA pikka aega näinud kaalult nr 90 vastu vahtimast. :huh:

Hea lugeda, et nii kiiresti positiivsed tulemused. Keep on going! Samas ära alla anna, kui varsti veidi vaevalisemalt asi minema hakkab. Järjekindlus viib sihile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jumala sokkis olen, kaalusin 94 kg Olen 1 nädal seda kalmuse kava täitnud ja täna vahtis kaalult 90 vastu :blink: Söönud pole ma mingi 4 h hetkel (kohe hakkan sööma) aga jõin 0,5 l vett ära just.

Olenemata olukorrast (kõht täis/tühi rasked/kerged riided) Pole ma VÄGA pikka aega näinud kaalult nr 90 vastu vahtimast. :(

Edasine progress on paneb su tahtejõu proovile... iga nädal läheb muutus järjest väiksemaks ja samas on vaja järjest suuremat tahtejõudu. Ära alla anna!

Kui alustasin siis ei suutnud ühtegi mõned päevad edasi siis oli 1-2 siis edasi oli 5,8,12,20,25,35,50 aga siis tuli 1 nädal vahet ja langes uuesti 20 peale, Easy come easy go.

See esmane jõu kasv tuleb ilmselt suuresti aju kohanemisest pingutusega. Tuleb tõesti kiiresti ja kaob ka kiiresti. Järjepidevus on jällegi võtmesõna. Kuskil oli hea artikkel sellest, kuidas aju "igaks juhuks" pidrudab maksimaalset sooritust ning mõnda aega harjumise tulemusena alles näitab, milleks su lihased suutelised on.

Olli

pikka aega 89 ja 91kg vahel kõlkunud, tahaks lõpuks 100ni jõuda :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja kes selle Treeningkava + Toitumiskava koostab?Mis see endas sisaldab?Kui pikaajaliseline toitumiskava see on?Kas toitumiskava ja treeningava on kirjalik või suuline(öeldakse mida ei tohi mida tohib jne)?

Kas kellegil on olnud ka kokkupuuteid rasvapõletajatega?Kas on aidanud?

Millist osta,kui treenida regulaarselt(ergom,stepper,jalgratas)?

Need kavad on koostatud treenerite poolt!Kui tõsine soov alla saada ja sa seda järgid,siis on tulemusi ka näha,ma suhtkindel,aga eks see oleneb kõik juba sinust endast.

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=151

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

terrrre , Mull sihhukkenne murre

ett ma olenn 15 a , jja kaalun 62 , 2 :// midda ma peakksinn tegema ett saadaa kaalustt allla ?? asi selles et trennis ma veel ei käii .. kuid veebruarist hhakkan kuna siiis üks koht vabanebb , see on tantsimine muiduu ( hip-hop ) jja muiduu ma ei ttea .. tahannn kaalust tõesti alla saada .. aga ma ei tea kuidas , olen hakkanud tegema õhtuti 10 kõhulihastt , ja ma ei tea ei tule pr rohkem midagi meeldde .. mida peaks tegema et saaks alla .. :P oleks tänulikk kuii keegii saakss mind aidatta :P( :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imetlemine on alles kauge nähtus.

Oskab keegi öelda, kui jälgin täpselt M. Kalmuse näpunäiteid, et kui kaua läheb aega et näiteks 20 kg alla võtta (1 a ? 2 a ?)

Eks oleneb jah kavast, aga aastaga pole ka mingi utoopia 40-50kg alla võtta seejuures meeletult lihast kaotamata, minu tulemus hetkel 11 kuud ja 45kg maha. Edu katsetamisel:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15 min. enne jooksu söö näiteks väike banaan või pool suuremat, joo vett. Kui isu üldse pole, joo lihtsalt vett.

Peale jooksu võid kasvõi kohe korraliku hommikusöögi süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin lehel olevas artiklis väideti just, et enne hommikust jooksmist ei tohiks midagi süüa, sel juhul on treening ja rasvapõletus efektiivseimad. Praegu ma ei suutnud seda artiklit paraku üles leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks neid artikelid ole igasuguseid. Hetkel rääkisin oma kogemusest, banaan imendub kiiresti ning annab energiat, mida jooksu ajal vaja. Kui trenn tuleb lühike (30-40min), siis saab ehk ilma söögita, aga pikemalt joostes kindlasti süüa vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida peaks sööma ennem hommikust jooksmist?

Ja mitu tundi peale jooksmist peaks olema vahet järgmise söögi korrani?

Kõik sõltub eesmärkidest - kas kaalu langetada või sportlikke tulemusi parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks neid artikelid ole igasuguseid. Hetkel rääkisin oma kogemusest, banaan imendub kiiresti ning annab energiat, mida jooksu ajal vaja. Kui trenn tuleb lühike (30-40min), siis saab ehk ilma söögita, aga pikemalt joostes kindlasti süüa vaja.

oot ...

sa soovitad kaalulangetajale kohe peale aeroobset kiireid süsivesikuid, :D

Jumal tänatud,et mulle minu kaalulangeamise ajal taolist nõu ei antud, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oot ...

sa soovitad kaalulangetajale kohe peale aeroobset kiireid süsivesikuid, :D

Jumal tänatud,et mulle minu kaalulangeamise ajal taolist nõu ei antud, :lol:

Ma soovitasin talle ENNE trenni banaani süüa. Samas sekundeerin Alfonzet, väites et ka peale trenni võib süsivesikuid süüa. Ega sa, daemonium, pole ainuke, kes roppu moodi kaalu kaotanud on, saab teistmood ika kui sinu näide.

Räägin ainult oma kogemusest, ei pretendeerigi absoluutsele tõele. Samamoodi (enne trenni kerge söök + peale trenni söök), olen ise 20kg kaotanud. Treening küll, pean häbiga tunnistama, enamjaolt aeroobne. Vahel ka intervalle kiiruse arendamiseks.

Muudetud kasutaja daman poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga too näide oma ühe päeva toitumise kohta, näiteks ühe eelmise nädala päeva toidukordade kohta, vaataks, kuidas hetkel menüü on?

Eri-dieedid selles mõttes, et miskit erilist ette võtta, ntx süia kapsalehti ainult paar kuud, on sedalaadi erilised võtted, et neid ebaloomulikke võtteid sa pikemat perioodi niikuinii jälgida ei suuda, enamik tuleb normaalse(ma) toitumise jurude tagasi pärast kapsalehe-dieete, see on kal oomulik. Et dieet selles mõttes, kui toitumise viis, peaks olema võimalikult meeldiv sulle, sel juhul suudad seda ka aastaid ja v-b üldjoontes ka kogu elu jälgida ja tulemused on püsivad ja dieet loomulik/normaalne/järjepidev.

Et vaja oleks toitumis-harjumust, mis on meeldiv ja oleks tõhus samal ajal, seda aga need imedieedid kapsalehtede näol ei ole ja kaua neid jälgida seetõttu ei suudetagi, inimväärse toitumis-kava saad tellida spetsialistilt, seejärel seda mõnda aega jälgida, ja samal ajal ise juurde lugeda, et saadud kava varieerida, ala, et vahetada sealt menüükomponente jne, selle käigus saad kogu eluks piisavalt teadmisi jak ogemust, et oma vormi reguleerida nii nagu sul soovi, mitte aga et vorm dikteerib sind.

Et mingit kava soovitan, ja teadmisi koguda, ja järjepidevust jm psühholoogilisi võimeid tugevdada endas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×