Jump to content
jorsik

degusteerimispäev Amazonis?

Recommended Posts

Ma siin mõtlesin et miks ei võiks Telliskivi poes teha näiteks valgukontsentraatide degusteerimispäeva? Miks ma peaks koguaeg ehku peale ostma mingit uue maitsega kontsentraati? Praegugi ostsin 100% WGS kreemiküpsise maitselise, kasutajad on üldiselt kiitnud aga mulle ei meeldi. Ja nüüd istun kilose potsiku otsas ja pean seda sisse vägistama. Aga kui kuskil saaks enne ostmist proovida maitset, oleks rahulolevaid kliente ka amazonil märksa rohkem, minuarust täiesti teostatav idee ja ei tohiks väga kalliks ka maksma minna poele ju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siin mõtlesin et miks ei võiks Telliskivi poes teha näiteks valgukontsentraatide degusteerimispäeva? Miks ma peaks koguaeg ehku peale ostma mingit uue maitsega kontsentraati? Praegugi ostsin 100% WGS kreemiküpsise maitselise, kasutajad on üldiselt kiitnud aga mulle ei meeldi. Ja nüüd istun kilose potsiku otsas ja pean seda sisse vägistama. Aga kui kuskil saaks enne ostmist proovida maitset, oleks rahulolevaid kliente ka amazonil märksa rohkem, minuarust täiesti teostatav idee ja ei tohiks väga kalliks ka maksma minna poele ju?

Eelmisel nädalal sai ju välja kuulutatud (nädala uudised), et alates selle nädala esmaspäevast (31.07) on degusteerimised Robocopi poes (Telliskivi 51). Ja nii on ka 3 päeva nüüd olnud :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No peale maitse sa ikka midagi teada ei saa... et mõju tunda on vaja proovimiseks ikka terve pakk/kott.

Ei saa ju nii et ma lähen täna Robocopi- proovin 10g kreatiini ja jooksen kohe jõusaali.

Muudetud kasutaja Hummer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelpool soovija soovitust üks -üheselt täita on raske, sest tooteid on palju ja kui iga üks tuleb ja ütleb ta tahab seda, tehke see purka lahti, teine teist, siis peaks ca 100 eri maitsetega purki lihtsalt lahti võtma. Eks me üritame eri firmade tooteid maitsta anda, kuid see näeb välja pigem nii, et iga päev on erinev toode ja mingi aja pärast nad korduvad. Selge on see, et samad inimesed ei käi ka kohal iga päev, nii et suur tõenäosus on saada maitsta iga kord erinevat pulbrit, aga mõte on teostatav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pidasin just silmas proteiinipulbrite degusteerimist, 100t erinevat neid vast ei ole päris. Mis siis sellest et purgid lahti teha, pulber seisab ju pikka aega ka lahtises purgis, võiks teha degusteerimiskuu näiteks, inimene tuleb temale sobival ajal, proovib teda huvitavad tooted ära, saab otsustada mida osta. Mina kui mittetallinlane saaks tulla ainult nädalalõpul, niiet sellised 1 toode päevas degusteerimised on minu jaoks mõttetud, ainuke variant on tulla laupäeval kohale ja proovida kõik mind huvitavad asjad korraga ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et pulbri puhul pole ikka maitse peamine....

seega degustratsioon suht mõttetu...

aga see on ainult minu arvamus.

B)

Loomulikult on maitse peamine, kui ma iga päev sheiki joon, siis peab maitse ka meeldima, toimelt on nad kõik enamvähem samad, minul on progress sama nii paljukiidetud No.1 kui ka 100% WGS puhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult on maitse peamine, kui ma iga päev sheiki joon, siis peab maitse ka meeldima, toimelt on nad kõik enamvähem samad, minul on progress sama nii paljukiidetud No.1 kui ka 100% WGS puhul

Aga loomulikult oleneb su areng sellest kas tegemist on maasikamaitslise või sokolaadi maitselise tootega..

Kuidas siis muidu saaks?? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahsoo, ei loe uudiseid koguaeg. Igatahes mittetallinlase jaoks mõttetu sest nädalasees ei saa Tallinna tulla

Kui on huvi ja tahtmine proovida, tuleb leida aeg lahtioleku ajal degusterima tulla--pood pole "valveapteek" et iga kell iga häire peale keegi reageerida jõuab...

Valku sööd maitse pärast või? B) Osta parem jäätist või kohupiima-tuleb odavam ja no maitse on neil ka ju teada :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×