Jump to content
sdmartin

käe surumine

Recommended Posts

oleks selline küsimus et kas käe surumises on lubatud randmega teise käsi enda poole pöörata ja sis ää suruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles mõte ongi, tugevam ja kiirem teeb selle väänamise ära ja siis on mahasurumine juba kerge. Nii et 50% tehnika ja 50% jõud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oskab keegi soovitada ka seda valemit kuida jõudu treenida käesurumises?

Pakun küllalt tõhusat varjanti: Mine kuhugi baari otsi , sealt kõige kapimvend.Et vaatame kas sul ka jõudu on? Kui selline kapp väja näed!!!Igal juhul tasub treenida endast suurema ja tugevama tegelasega , see arendab ka psüholoogiliselt juba. Ja ongi parim treening varjant olemas.Ainuke asi kuda see trenn lõppeda võib?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seo kummilint, vedru või mida iganes veniv asi kuhugi kinni ja hakka treenima. Harjutus tee selline mis imiteerib käe surumist. Treeni kulturismi printsiipide järgi. See on algbaas nii-öelda jõu pool. Oluline, vahel isegi olulisem on tehnika - randmepöörded ja kiirus jne.. - need tulevad juba kogemustega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aitäh vastuste eest. me just sõbraga vaidlesime selle üle sest ma tegin talle randmega ää.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minumeelest on käesurumises 20%jõud ja 80% oskus.olid kunagi võistlused(vägikaika vedu ,Kummi kantimine jne.)tegin kõigile pika pika puuga ära.hiljem tuli mingi 70 kg kõhna poiss ja tahtis minuga kätt suruda.no ma ei olnud ka kade ja surusime ja kujutad pilti ma kaotasin talle.ta kuidagi terve kehaga seisis mu käe peal,ma pärast proovisin ka keha jõudu kasutada, aga ei oska ja üldse ei saa jõudu rakendada.väga häbi oli,see ei annud mulle tükkaega rahu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui juba käesurumisest jutt, siis küsiks, mis lihaseid kasutab inimene käesurumisel?

"...ta kuidagi terve kehaga seisis mu käe peal,ma pärast proovisin ka keha jõudu kasutada, aga ei oska ja üldse ei saa jõudu rakendada..." (Alberd)

vastus sinu küsimusele :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust kehaga ka väga palju mängida ei või, see poleks ju enam käesurumine. Jõu ja oskuste koha pealt võin veel niipalju õelda, et mul surus üks mees randme ära, aga mina surusin tal käe ikkagi maha ;) Nii, et vahel pole ka oskustest ja tehnikast kasu, kui vastane ikka toore jõuga niipalju üle on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×