Jump to content
Zero Cool

toitumine

Recommended Posts

tere,

Kuidas toituda kui oled 15,pole juba 2 kuud üle 5% sööki söönud(vahest olen),mulle öeldi et oleks vaja rohkem rasvu,et olen kasvueas ja vajan neid,kuidas siis ikka toituda?kaalust tahaks veits alla võtta ka,kas tohib edasi jätkata sihukese toitumisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita sul väga palju rasvadelt kokku hoida, noor organism vajab rasvu kasvamiseks nagu ka valke ja süsivesikuid. Söö korralikult ja ei juhtu sinuga midagi, kui vaja võistelda siis paari kuuga saad oma söödud rasvad maha küll:). Ise ma söön kõike kraam, kaasa arvatud kartulikrõpse ja muid maiustusi ja rasva protsent on 10-ne ligi. Teed korralikult treeni, siis füüsiline aktiivsus hoiab sind vormis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalu langetades vähenda süsivesikute koguseid, mitte rasvasid. Söö neid rohkem peale trenni ja hommikul, muul ajal minimaalselt. Need tooted oleksid siis makaronid jm pastatooted, kartulid, saiad, leivad, pudrud, magusad joogid ja maiustused jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

samas ei tohi öelda, et kasvueas võib ja tuleb süüa kõike, mida hing ihkab, muidu kaalud täisealiseks saamisel 130 kilo. Kui tunned, et kaaluga on probleeme , siis tuleb varakult õige toitumisega alustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minimum kuni 18 aasta saamiseni, kuula enda organimsi ja söö mis see nõuab. Hiljem hakka enda soovi järgi edasi toituma. Enda kogemuse põhjal räägin, kuid kahjuks sain hilja sellest aru ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mers: loll jutt. Kui organism on haige, siis ei tohi teda kuulata. 18 aastaga võib oma organismi konkreetselt tuksi keerata ja piinled kogu edaspidine elu. Liigsed kilod, haige süda. vererõhk jne jne. Parem on kohe oma organismiga tegelema hakata, kui pärast üritada midagi parandada. Ennetada on lihtsam kui parandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan et mers pidas silmas meeletut dieeti ja kaalu järgi toitumist .... muidugi tuleb vaadata mis suust sisse läheb et suu ju prügikast pole ... kuid noores eas peaks ikka rahulikumalt võtma ... sööma tervislikult ja naturaalset korralikku toitu... mitte tegema dieedi kuure kuni 5% rasvani kehal ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×