Jump to content
Alexander Andrusenko

Talk/magneesium

Recommended Posts

Tere! Kiiremas korras oleks vaja soetada talki (järgmiseks laupäevaks). Kas keegi teab, kust (soovitavalt Tartus) osta saaks? Võib saab keegi müüa/laenata? ;) Hädasti vaja on. Kui Tartust ei leia, siis öelge igaks juhuks, kus Tallinnas müüakse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kunagi kui tegelesin kaljuronimisega siis talki sai matkapunkt nimelisest poest tallinnas .....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kunagi kui tegelesin kaljuronimisega siis talki sai matkapunkt nimelisest poest tallinnas .....

Mina olen Tartust magneesiumikuubikuid ostnud Powermani poest (asub Riia tn. alguses, kohe Vanemuise juures) ja ka Lõunakeskuse Sportlandist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõunakeskuses olen paar korda käinud aasta jooksul ja vaadanud, aga siis ei olnud seda. Aitäh, homme lähen uurima.

Apteegis käisin täna, aga seal kuubikuid ei olnud - ainult pulber.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täielik korralagedus. Läksin powermani poodi kell 12:00. Ukse peal oli kiri "Läksin lõunale, tagasi kell ~14". Pood pidi töötama täna 11-15. Kui oletada, et ta läks ära just enne minu tulekut, siis töötas ta tund aega, 2 tundi lõuna ja siis veel 1 tunnike otsa (kui ta tagasi tuleb loomulikut..). Päris hea töö mõnel, peaks mainima. Rohkem sööb, kui puhkab.

Lõunakeskuses ega Zeppelinis magneesiumikuubikuid ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täielik korralagedus. Läksin powermani poodi kell 12:00. Ukse peal oli kiri "Läksin lõunale, tagasi kell ~14". Pood pidi töötama täna 11-15. Kui oletada, et ta läks ära just enne minu tulekut, siis töötas ta tund aega, 2 tundi lõuna ja siis veel 1 tunnike otsa (kui ta tagasi tuleb loomulikut..). Päris hea töö mõnel, peaks mainima. Rohkem sööb, kui puhkab.

Lõunakeskuses ega Zeppelinis magneesiumikuubikuid ei ole.

minuteada talk teeb libedaks, magneesium aga karedaks käed ja naha ja haardumine kangiga parem-nahk läheb ka kuivaks ja katki sitten

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×