Jump to content
sokos

Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

Recommended Posts

Karta tuleb hoopis ilma musklita meest. Muskliga mees julgeb ülbitseda, sest tal on muskel. Aga miks ülbitseb ilma musklita mees? Selles on küsimus. :)

Video sarnaneb sinu küsimuse vastusele mingil määral :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pakun et 120 ....160 kgne tippkulturist teeb 70..90 kg-le poksijale, karatekale või maadlejale ära. Sest kulturistid on ka harjutanud lööke ja üldiselt teevad väga palju trenni. Ma arvan et tehnikaga loomulikult kulturist ei tee midagi ära, pigem teeb ta wrestlingut ja lihtsalt tambib ning lömastab.

Seda kõike annab võrrelda kui rekka ja sõiduauto kokkupõrkega. Kes saab rohkem viga siis??

Las mõni kulturist ronib mõnele kontaktspordiala võistlusele ja näitab seda ülekaalu...seni fantaasiaks hea küll. :D

usun täielikult et tehnikaga on võimalik endast palju suurem mees maha võtta juhul kui suurem mees ei tea ise midagi .... kui aga suurem teab et väikene tuleb maha saada ja maadlusega edasi aretada siis pole pisikesel mitte mingit sõnaõigust ..... et siis näitena niipalju et ju-jutsus treener oli mingi 60-70 kilo ... pisike mees ... sparringus sai ta mulle alati vastu kuid maadeldes ei olnud tal minu vastu eriti midagi öelda ... olen 90+ ... kollane vöö tema musta vastu ...

Probleem on ilmselt selles, et sul on jujutsu treener... :) Kui tahad näha, mida väiksem mees sinuga maas maadluses teeb, siis proovi BJJd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

KÕIGE ROHKEM on asi kinni sinu mõistuses, siis edasi jõud ja oskused... nagu vähe neid vene väikseid nirke nähtud kes lissalt lammutavad, sest neid kardetakse (nad on agressiivsed) ja kui sa ise juba kardad oled kaotand.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×