Jump to content
toreador

Toidulisad algajale

Recommended Posts

Tere!

Olen siin täiesti uus ning vajan natukene nõu. Kuigi tean, et siin on palju juba kirjas mitmesugustest toidulisadest jms, tegin siiski uue teema, sest ei osanud otsida või ei saanud päris täpselt kõigest aru...

Asi selles, et alustasin just alles jõusaalis käimisega. Leidsin ka Tööriistade alt algajatele mõeldud kava, mille järgi praegu trenni olen teinud. Küsimus on aga see, et kas ja kui siis mida peaksin enne või pärast trenni tarbima? Mõni jook?

Ette tänades,

toreador

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere,

Mina soovitan sul vähemalt aasta jõusaali teha ilma lisanditeta ja alles siis tarbima hakata. Algajate kava tee kusagil 1,5 kuud ja kui üle viskab siis tee seda mis on jaotatud kaheks umbes 3 kuud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks jah mõistlik, et enne teed endale mingisuguse põhja alla ilma, et kasutaksid todiulisandeid ja siis, kui leiad, et nüüd on õige aeg, siis tule ja küsi uuesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

millegi pärast kõik noored ja algajad arvavad, et kindlasti on vaja kasutada mingeid toidulisandeid, muidu ei ole trennist efekti. Trenni veel õigesti teha ei oska, toitumisest midagi ei tea, aga toidulisandeid süüakse kilodeviisi. Masendav lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ta jama ole, aga hea on see, et kohe ei pöörduta steroidide poole - vot siis oleks asi halb.

praegu on infopuudus poisil lihtsalt. Hiljem kui saalis käinud pikemalt ja "saalisõbrad" tekivad siis kindlasti jookseb kokku ka mõnega kes kasutab ja seda kiidab jne jne jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

noh, ma võin niipalju öelda, et trenni ajal piisavalt vett tarbida või spordijooki.

kui trenni ajal ei tarbi spordijooki, siis võiks seda peale trenni juua.

kindlasti süüa korralikult ja ka veidi vaadata, mida suhu pistad, siis pole tulemused kaugel

väljas suvi, söö värskeid salateid ja liha, kala

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei usu, et nüüd palju abi oli, aga pole lihtsalt mõtet asjaga kiirustada. Saa see tunnetus kätte ja uuri aeg-ajalt asja, eks siis tuleb ka tarkust selles valdkonnas ja teistegi asjadega tekivad seosed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×