Jump to content
kaysu

Liblikas

Recommended Posts

Tellisin endale GYM Quick Fitness liblika Quelle kataloogist.Täna sain kätte ja lugesin,et üht padjakest saab kasutada kuni 30 korda.Et padjakesi osta saab sealt kust selle vidina ostsid.Aga uurisin kataloogi ja seal pole küll mingeid padjakesi eraldi müüa.Ehk oskab siin keegi öelda kust ma neid osta saaks.Soovtavalt Tartust nt.(ise eln Valgas)Kui ehk jäi arusaamatuks,millest jutt,siis seda vidinat reklaamib ka teleturus,kinnitad kehale,liblika kujuga...Ja kui keegi siin on seda kasutanud,siis huvitab mind,kuidas tulemus oli?

<http://www.erlebnisladen.de/cgi-bin/internationalshop/iboshop.cgi?showd580!0,42982723814641,937>

Muudetud kasutaja kaysu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tellisin endale GYM Quick Fitness liblika Quelle kataloogist.Täna sain kätte ja lugesin,et üht padjakest saab kasutada kuni 30 korda.Et padjakesi osta saab sealt kust selle vidina ostsid.Aga uurisin kataloogi ja seal pole küll mingeid padjakesi eraldi müüa.Ehk oskab siin keegi öelda kust ma neid osta saaks.Soovtavalt Tartust nt.(ise eln Valgas)Kui ehk jäi arusaamatuks,millest jutt,siis seda vidinat reklaamib ka teleturus,kinnitad kehale,liblika kujuga...Ja kui keegi siin on seda kasutanud,siis huvitab mind,kuidas tulemus oli?

siin foorumis suhtutakse väga negatiivselt nendesse seadmetesse kuna lets face it - nad ei mõju. Aga kust saab ja kuidas - have no idea.

Ega Sa ometi arva, et paned liblika peale ja saadki endale reklaamitud keha? ;):lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks anna meile ka teada, kuidas mõjus/ei mõjunud. Isiklikult arvan, et tulemus on vaid seda aparaati kasutades 0 .

Kui aparaat natukenegi sind aitas, siis muretse padjakeste pärast. Niikaua: anna minna. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna proovisin musklite peal.Ega kõige kiiremat varianti vastu ei pea.Hakkab kätt pilduma üles-alla.Kuna mul rasvasid pole mida lagundada,siis kasvatan endale musklid:))Homme proovin seljapeal ka ära.Täna liiga palju juba sai ennast piinatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

keegi kuskil mainis, et paneks kambapeale raha kokku, aga katsejänest pole

ma oleks küll nõus katsejäneseks olema, kui selline üritus oleks

tahaks ise ka teada, kui palju toimib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks ju väikeseid kihlvedusid sõlmima hakata, et kas mõjub või mitte. Ma olen ise ka suht sellise negatiivse pilguga seda tobedad reklaami vaadanud ja mõelnud... ei tea kas sellest kasvõi mingisugust "kasu" on.

Las Kaysu paneb oma pildi enne ja pärast ;)

See gmaster`i idee pole ka paha samas :lol:

Edit: Teadupoolest sellised asjad ei mõju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Top Shopis väideti, et juba 3 nädala möödudes saad endale vormis ja trimmis keha AINULT seda vidinat kasutades. Oleks tore, kui Sa, Kaysu, teeksid endast praegu pilti ja siis kuskil kuu aja pärast teed uuesti ja paned need kuhugi üles. Sellisel juhul pead sa kasutama enda treenimiseks tõepoolest ainult seda vidinat. Kuidas oleks? Ja hoia meid aeg-ajalt kursis, et kas on tõepoolest mingeid muutusi lihaste valdkonnas. Oleks tore teada, kas mõju on tõepoolest olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks lahe kui saaks kohe mingi kaba kokku ja siis mitme inimese peal saaks proovitud (nt: algaja ja juba mõni kes on mõned aastad jõusaalis juba käinud) ja siis prooviks eraldi naiste ja meeste peal, saaks kõik selgelt paljastada.

Ise mõtlesin ka kunagi, et prooviks, kuid uurides foorumeid panin selle idee kohe magama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult, kui mõtlema hakata selle vidina peale, siis tundub ikka üsna jabur ;) , seal ju räägitakse umbes ,et paned juraka endale kuhugi võdisema ja ennäe - pekk kaob ja kohe on metsik lihas asemel!

Kuidas see seal kõlaski? "Olete väsinud tunde kestvast higistamisest jne jne jne". Räägitakse ainult et kasuta seda imeasja ja saad vormi nagu naksti, aga isegi kui see asjandus kuidagi rasva peaks põletada suutma, mis iseenesest on üsna absurdne, siis kuidas on sellega( ja täiesti ilma valguvajadust täitmata) võimalik lihast kasvatada? Lubatakse ju super keha vaid seda jubinat kasutades, aga unustatakse elementaarsed tõed. :lol: Minu arust on see kõik inimeste petmine ja sobiv juhtum Tarbijakaitse jaoks...

Võib-olla olen liiga skeptiline selliste asjade suhtes, aga ennem küll ei usu, kui oma silmaga näen, et kellegil sellest kasu on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult, kui mõtlema hakata selle vidina peale, siis tundub ikka üsna jabur ;) , seal ju räägitakse umbes ,et paned juraka endale kuhugi võdisema ja ennäe - pekk kaob ja kohe on metsik lihas asemel!

Kuidas see seal kõlaski? "Olete väsinud tunde kestvast higistamisest jne jne jne". Räägitakse ainult et kasuta seda imeasja ja saad vormi nagu naksti, aga isegi kui see asjandus kuidagi rasva peaks põletada suutma, mis iseenesest on üsna absurdne, siis kuidas on sellega( ja täiesti ilma valguvajadust täitmata) võimalik lihast kasvatada? Lubatakse ju super keha vaid seda jubinat kasutades, aga unustatakse elementaarsed tõed. :lol: Minu arust on see kõik inimeste petmine ja sobiv juhtum Tarbijakaitse jaoks...

Võib-olla olen liiga skeptiline selliste asjade suhtes, aga ennem küll ei usu, kui oma silmaga näen, et kellegil sellest kasu on. :D

Siin oli juba kord arutelu selliste asjade kohta ja jõuti järelduseni, et selle asja juures töötab just sellega kaasas käiv dieet, millega siis võid saadaka oma pekist lahti ja lihaste kasvatamiseks saab ka oma valgu kätte (arvatavasti mingi teine dieet kui rasva kaotamiseks). Kuid olen püsivalt skeptiline selle vidina enda suhtes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin oli juba kord arutelu selliste asjade kohta ja jõuti järelduseni, et selle asja juures töötab just sellega kaasas käiv dieet, millega siis võid saadaka oma pekist lahti ja lihaste kasvatamiseks saab ka oma valgu kätte (arvatavasti mingi teine dieet kui rasva kaotamiseks). Kuid olen püsivalt skeptiline selle vidina enda suhtes.

Creek, vaata, asi ongi selles, et sellest dieedist pole reklaamis mitte sõnagi, kiidetakse ainult seda jubinat. Kui inimesed reklaamis kuuleksid, et seda kasutades mingi dieediga ka peab jebima, siis vaevalt keegi seda ostaks! ;) Saad aru, mida ma mõtlen? ...teatud inimeste grupile suunatud reklaami abil müüakse informatsiooni väänates ja mõnest tähtsast asjast sootuks vaikides suhteliselt mõttetut kraami.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti mõjub, aga nagu telekast öeldakse- tulemused on individuaalsed ;):lol:

Jah... üritades rinnalihast treenida võib hoopis saada südame rütmihäired :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina eriti selle mõju peale ei panustaks. Kui ta töötaks nii nagu reklaamis lubavad, siis võiks ju terve eesti elanikkond olla kulturist ja muud sorti atleedid. Tavaline reklaamitrikk, et inimesi lollitada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Isegi kui see liblikas lihaste peal töötab ja jõudu tuleb siis liigestele ta ikkagi ju ei mõju? Ja siis ükskord hakkad midagi rasket tõstma ja lihas jõuab, aga liiges ja sidemed....katki nagu kummipaelad kahe traktori vahel.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina üldiselt lähtun põhimõttest, et terves kehas terve vaim....ja arvan, et elektriimpulsside abil küll endale tervisest pakatavat keha ei saa. Minu loogika ütleb, et inimene areneb kõige paremini looduslike võtete abil, ehk kus kehtivad elementaatsed mehaanika seadused. Seega tööd teeb lihas siis ja ainult siis, kui talle mõjub mingi jõu õlg...see väristav liblikas, v kuidas iganes seda nimetada tuleb, seda küll ei anna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ei usu samuti sellesse vidinasse, aga tahaks näha, et kuidas see mõjub. Kui ma veel jõutrenni ei teinud ja midagi ei jaganud sellest siis oli mõttes endale osta see, kuid nüüd saan aru et see on lollus! Ja mulle meeldib rohkem rauda kangutada kui diivanil lebotada ja telekat vaadata, ning lihased tulevad ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No siin foorumis on ilmselt kõik musklimehed ja-naised.Mina olen rohkem vaatleja siin.Aga musklimehed mulle meeldivad:))Kangitõstjatel pole kindlasti selle liblikaga miskit teha.Aga minu muskel on sääse lennuväli ja tahan,et oleks vähemalt kärbse.(kaalun 40 ja veidi peale) nii,et võite ise arvata.Minu musklist võtaksite te ühe käega ümbert kinni:(See vidin lõdvestab ja pingutab lihast 100 x min.Ja vahel läheb ikka väga valusaks.Kätt raputab ikka jõhkralt küll.kui mõni võõras näeks(ja ei teaks)arvaks vist,et mul on parkinsoni tõbi,jube naljakas on teist vaadata kuidas ta tõmbleb.Kõige tugevamat varianti pole veel julgend proovida,liiga valus on.Aga kust ma küll tagavara patju saan,ta ei kleepu enam hästi:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin küll quellesse helistada ja küsida,sest kataloogis neid eraldi küll pole.Aga suht jama ju on see,et kõige väiksem tellimus on 350.-eeku ja veel postikulu ka.Siis peaksin lisaks sellele padjakesele veel muudki tellima ja see läheks kalliks maksma.Jama lugu igatahes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×