Jump to content
morry

HMB

Recommended Posts

Jäi vist kahe silma vahele! Aga siiski kas on keegi seda proovinud (kiitke või tehke maha), sest isegi tolles Olle tõlgitud artiklis mainitakse, et effekt on umbes nii ja naa - oleneb inimesest.

Kuid millega koos (glutamiini, kreatiini nt)saavutab ta parima effekti peale proteiini? Kas tarbida kuuridena , peale selle et 3-5 g per päev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vastavalt uuringutele USA-s mõjub see siiski vaid algajatele(artiklis nimetatakse juba kogenenumat 2a alates), juba kogenud raualiigutajad võivad selle peale raha mitte raisata. Uuring tehti 40 sportlase peal. allikas: CrossTrainer2/2002

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina jätaks selle hmb ostmata ja ostaks parem korralikku toitu või lubaks mõne õlle ja pööraks rohkem tähelepanu trennile. ma arvan et need igast toidulisad on liialt üles haibitud. mingeid imerohte pole minu teada küll leitud. kui steroidid välja jätta. harrastajal on ju suht poogen kas lihas mm võrra väiksem või suurem. min uarust kulutataksegi liialt palju energiat igast imevigurite leidmisele ja lõpuks pöördutakse ikka vana hea basicu juurde tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitan tarbida ikka kontroolitu ja testitud tooded, peale robocopi tooded mina ei tarbi küll midagi ja olen täitsa rahul oma tulemustega!!!

Ei tasu iga suguseid toodeid osta, kui ei tea mis ja kuidas ta töötab!!!

Olen ka selliseid tüüpi näidud, kes pakkusid pulbri: küsisin mis see on, vastus oli pulber, kus pärit soomest aga kus silt on mida ta sildab ei ole, aga proovi järgi äkki hakkab meeldima!!!

Sellist juttuga inimesi saatke pikkalt, muidu on hilja kahetseda sitt on juba sees!!!!!!

Kui ostad kontrolli ja kui ei tea mis see on ja kas ta on puhas ära osta!

Edu!!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmb on mõttetu, ise järele proovitud. Nagu kapid juba mainisid osta parem korralikku sööki endale. Selle raha eest saaks juba päris korralikult kohupiima ja sellega saaks normmalsemad tulemused kui tolle kärnase hmb-ga.

Edu ja pura

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×