Jump to content
joker

Tegijate treening: Marek Kalmus - selg ja trapets

Recommended Posts

samas võib ju teha neid treeninguid samade kulturistidega, aga mingeid muid lihasgruppe.

Vägagi väärt idee, igati nõus. Tahaks näha kuidas Ott jalgu näiteks teeb ja sama ka Marekilt. Neid mehi tahaks küll rohkem näha, lihtsalt erinevaid lihasgruppe tegemas.

Ning äärmiselt meeldiv oleks jah näha Leesmanni, Otsust, Anstonit ja teisi Tegijaid!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis puutub minu treeningusse.... siin ikka Tegijate treeningud, kes võistlustel ühte koma teist saavutanud.

Aga rubriigi tulevik. Eks teeme edasi ka kulturistidega, aga tulemas on Kaido Leesmanni treening, kes surus ka oma treeningus uue Eesti rekordi, oma põhimõttelise nõusoleku on andnud ka Indrek Otsus, kes õpetab meid rattaga sõitma, Härra Silbaum õpetab jõutõmmet tõmbama, loodetavasti Fred Antson õpetab meile ka sõudmise kunsti, Inna Terasmaa näitab kui suuri raskusi suudavad naised liigutada kükkides, oma sõna on öelda ka Natalja Nazarenko-Kiivikal jne jne. Aga eks ma jõudumoodi püüan teha, kui mind pooleks ei treenita vahepeal, sest tundub et rahval huvi on.

Ja ei väsi ma kordamast, tehke julgesti ettepanekuid ja vaatame mis teha annab.

Loodetavasti on see sõnastuse viga , trennis ikka Eesti rekordit teha ei saa, rekordiomanikke läheks ikka väga paljuks. Muidu aga jätkake hea asjaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×