Jump to content
TheRock

Kohupiim + biojogurt

Recommended Posts

Niih, sai eile soetatud naturaalset lahjat kohupiima.

1 pakk (250g) hind: 10.90

100g sisaldab;

valku 16g

süsivesikuid 3,5g

rasvu 0,1g

Aga teadupoolest pole naturaalne kohupiim teab mis eriti hea maitsega ja kuiv on ta kah. Siis otsustasin võtta biojogurtit. Maitseid on erinevaid ja sisaldus kõiguv väga väikesel määral, olenevalt maitsest.

Hetkel võtsin ananassi-banaani biojogurti.

1 purk (400g) hind: ei tule kahjuks hetkel meelde, eriti kallis see ju pole.

100g sisaldab

valku 3,4g

süsivesikuid 13g

rasvu 0,2g

Võtsin ühe suurema nõu ning kupatasin need mõlemad sisse. Siis võtsin nuimikseri ja lasin selle ühtlaseks massiks ning siis külmikusse natiks ajaks ja täitsa hea söögiks mõnus kreemjas ning maitse kah hea.

Kokku 650g

valku 53,6g

süsivesikuid 60,75g

rasvu 1,05g

Ise söön selle 650g kenasti päevas ära, täitsa hea magustoit. Soovitan soojalt!

Muudetud kasutaja TheRock poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas see natukene tahke ei tule?

et vedelamaks saada võib lisada ka näiteks rasvata piima (nii 300 ml ~9-10 g valku)ja ühe terve paki asemel pool pakki kohupiima(~18-20 g valku) ja 400 gr jogurtit ~16 g valku mis teeb kokku ~46 g valku ja süsivesikuid kuskil 60-70 ringis (rasvu 0) 1 toidukorra kohta ja usun et möks tuleb palju vedelam , mida saab kiiresti alla kugistada:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsisin poest valgurikkaid toite ja leidsin kohupiima topsi (shokolaadi kohupiimakreem). 350g tops sisaldab 564kcal, 47g valku, 57g süsivesinikke ja 16g rasva. Päris maitsev.

Hind: 12.90

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üx valgurikkaim jogurt mis ma leidnud poest olen, on AB Biojogurt, mille valgu sisaldus 100ml on 4 g ja liitrine on see jogurt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üx valgurikkaim jogurt mis ma leidnud poest olen, on AB Biojogurt, mille valgu sisaldus 100ml on 4 g ja liitrine on see jogurt.

rasva ka kõigest 0.2g

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×