Jump to content
uss

trenn ja rasvapõletajad

Recommended Posts

Olen teinud korralikult trenni oma kolm aastat. suvisel perioodil umbes 5-6 trenni nädalas ( E, K, R bodycombat; T, N, P bodypump) ja talvisel perioodil umbes 8 trenni (2 aeroobikat lisaks eelnevatele trennidele), kuid nüüd on mureks et rasvaprotsent kehas ei taha enam väheneda (mõõtnud ei ole, kuid üle on teda ikak korralikult). Lihast enam kasvatada ei taha kuid väiksemaks ka ei sooviks et see läheks. BodyPumpis teen naisterahva kohta enda arvates päris korralike raskustega (soojendus 5+5 kg, kükid 17,5+17,5, rind 7,5+7,5, selg 8,75+8,75, triitceps 5+5, biitceps 3,75+3,75, väljaasted 7,5+7,5, õlg kangil 3,75+3,75 kettad 2,5+2,5). Toitun korralikult. hommikuti puder ja kohv lõunaks korralik soe toit, suvel salat kodujuustuga jms, õhtul salat või juur- puuviljad. Patustamist tuleb ka korra nädalas ikka ette. Kas mul oleks mõttekas lisaks toidule ja trennile tarbida ka mõnda rasvapõletajat ja kas sellest oleks kasu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina pakun, et keha on koormustega lihtsalt ära harjunud, paksid treeningakava muutma või söömise üle vaatama.

Näiteks vaheta need sisetreeningud suveks väliste aeroobsete treeninguta vastu - jooks, kiirkõnd, rullimine, ujumine, ratas jne. Kõike vähemalt 60 min korraga. Korra nädalas jäta Pumpimine. Toitumine vaata kriitilise pilguga üle (välista igasugune pekitamine) ja küll see rasv ka väheneb.

Muidugi, kui üldse on seda, mida vähendada <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina pakun, et keha on koormustega lihtsalt ära harjunud, paksid treeningakava muutma või söömise üle vaatama.

Näiteks vaheta need sisetreeningud suveks väliste aeroobsete treeninguta vastu - jooks, kiirkõnd, rullimine, ujumine, ratas jne. Kõike vähemalt 60 min korraga. Korra nädalas jäta Pumpimine. Toitumine vaata kriitilise pilguga üle (välista igasugune pekitamine) ja küll see rasv ka väheneb.

Muidugi, kui üldse on seda, mida vähendada <_<

Seda viimast lauset silmas pidades sooviks öelda, et tõesti tuleb kõigega piiri pidada sest on olemas piir kus inimene läheb nii kõhnaks, et pole enam ilus vaid hoopis hirmuäratav. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda viimast lauset silmas pidades sooviks öelda, et tõesti tuleb kõigega piiri pidada sest on olemas piir kus inimene läheb nii kõhnaks, et pole enam ilus vaid hoopis hirmuäratav. <_<

ma olen vaimselt terve inimene ja anorektilisi kalduvusi ega muid kummalisi vigasid mul ei ole. Olen oma keha suhtes küll kriitiline, kuid tean kust piir läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×