Jump to content
smack

Sirgete jalgadega jõutõmme

Recommended Posts

Mind huvitas, et kui suurte raskustega teete sirgete jalgadega jõutõmmet ja kui palju see moodustab teie maksimum raskustest. Kui keegi on selja vigastanud selle harjutuse juures, siis sooviks ka seda teade. Point on selles, et olen igalt poolt lugenud, et see harjutus avaldab suure riski selja alaosale, seepärast ei julge seda eriti teha.

Vahepela proovisin teha 50 kg- see oli nagu lumme kusta. 70-90 kg tundub olevat korralik treeningraskus selle harjutuse juures (mis muideks on ka mu kükkimisraskus). Kas peaksin tegema sellise raskusega või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm... terve mõistus ütleb, et stiff-legged-deadlifit raskus võiks olla ikka väiksem kui kükkimisraskus. See harjutus on niikuinii selline... lisa... ja just mõeldud selleks, et väikeste raskustega tehes aidata teiste harjutuste juures vigastusi vältida. Võta raskust vähemaks ja lisa korduseid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm... terve mõistus ütleb, et stiff-legged-deadlifit raskus võiks olla ikka väiksem kui kükkimisraskus. See harjutus on niikuinii selline... lisa... ja just mõeldud selleks, et väikeste raskustega tehes aidata teiste harjutuste juures vigastusi vältida. Võta raskust vähemaks ja lisa korduseid?

Väiksem kui kükkimisel w :huh: aga ma jõuan jõutõmbes rohkem kui kükkimises see peaks ikka kõigil nii olema või kuidas. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult sa jõutõmbes jõuad rohkem. Aga me räägime siin mitte lihtsalt jõutõmbest vaid sirgete jalgadega jõutõmbest eks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loomulikult sa jõutõmbes jõuad rohkem. Aga me räägime siin mitte lihtsalt jõutõmbest vaid sirgete jalgadega jõutõmbest eks.

Ma teen sirgetel jalgadel ka suuremaga kui kükki.Või asi on lihtsalt selles, et jalad pole nii tugevad. <_<

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd kuluks hädasti siia teemasse mingi jõutreeningu ekspert ära?

Minu loogika ütleb, et (loomulikult on individuaalsed erinevused on loomulikult olemas), aga sirgete jalgadega jõutõmbe tööseeriate raskus võiks olla 2/3 kuni 3/4 küki tööseeriate raskustest ja pigem vähem kui rohkem...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen sirgetel jalgadel ka suuremaga kui kükki.Või asi on lihtsalt selles, et jalad pole nii tugevad. <_<

Võimalik. Kuidas sa tavalist jõutõmmet teed? See peaks nii välja nägema, et kui kang on maas alguses, siis kasutad rohkem jalgade jõudu et seda maast üles tõsta ja pärast alles ajad selja sirgu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võimalik. Kuidas sa tavalist jõutõmmet teed? See peaks nii välja nägema, et kui kang on maas alguses, siis kasutad rohkem jalgade jõudu et seda maast üles tõsta ja pärast alles ajad selja sirgu.

Vot nii tõstangi üles(ei teagi kas muud mood võimalik) <_< , algul kui hakkasin jõutõmmet tegema siis tegin sirgetel jalgadel kuni selleajani kui nägin Ronnie Colemani videolt, et jalad ei pea olema täitsa sirgu. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee jah pigem väiksema raskusega aga korraliku tehnikaga. Ise nt teen enne sirgete jalgadega tõmmet jalgade kõverdamist. Kurnan lihase ennem ära ja siis on kindel, et põhilaksu tõmbel saab jala tagaosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×