Jump to content
excalibur

Jõusaali asemel?

Recommended Posts

Kas sellisest taktikast oleks kasu.

Mõtlesin soetada siit sellise asja Tai Kane Massipomm

Tegelen ehitusega st. füüsilist tööd päevad otsa jõusaali minna pole aega. kui tarbiks sellist vahendit ja füüsilist tööd kasutada nö. jõusaalina. kas selline kombinatsioon annab tulemust.

aitäh Tanel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled sa kunagi näinud ehitajat, kes näeks välja kas või natukenegi kulturisti sarnane ja kes peale ehituse midagi muud ei teeks? Mina ei ole, kuigi olen ehitusel päris palju töötanud. Võin sulle kindlalt öelda, et ehitustööd, ükskõik, kui rasked nad ka ei oleks, jõusaali ei asenda. Vaevalt, et sa lihasmassi juurde kasvatad. Pigem võtad alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled sa kunagi näinud ehitajat, kes näeks välja kas või natukenegi kulturisti sarnane ja kes peale ehituse midagi muud ei teeks?

Mina olen. :ph34r: Eks see ehitusel töötamine ole ehk parem töö kui diivanil passida, aga jovzaali ta ei asenda :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loogiline, et ehitaja pole kulturist. Kui nt säärt või v-kuju taga ajada, siis tulemus on 0. Aga suuremad ja tugevamad käed kui tavainimesel saab küll (sinna kõige rohkem, kuid mujale tuleb ka massi, aga natuke vähem) ja see juba suur asi, eristab kohe mehe poisikestest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemus on selline, et sa taastud paremini ja jõuad peale tööd ka õrnemale sugupoolele tähelepanu pöörata ja kindlasti oled järgmiseks päevaks paremini väljapuhanud kui need kes sama tööd kartula - sousti pealt teevad. Kindlasti ei hakka sa kulturisti moodi välaja nägema- kuid kas see ongi eesmärk? kui jah siis peaks peale tööd ikka natuke kangi tegema, ise olen ehituspaberitega mees ja ka omal ajal sai füüsilist tööd palju tehtud, õhtul tegin ikka trenni - oluline on tahe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulemus on selline, et sa taastud paremini ja jõuad peale tööd ka õrnemale sugupoolele tähelepanu pöörata ja kindlasti oled järgmiseks päevaks paremini väljapuhanud kui need kes sama tööd kartula - sousti pealt teevad. Kindlasti ei hakka sa kulturisti moodi välaja nägema- kuid kas see ongi eesmärk? kui jah siis peaks peale tööd ikka natuke kangi tegema, ise olen ehituspaberitega mees ja ka omal ajal sai füüsilist tööd palju tehtud, õhtul tegin ikka trenni - oluline on tahe.

Tõesti kui on tahtejõudu saab praktiliselt lõpus kõik, mis soovitud.

Aga tekkis endal selline küsimus kui oled tõesti peale rasket päeva väsinudja ei jõua jõusaali minna, ega see halb ei ole kui võtad siise ühe koffeiinitableti, et veidi lisa energiat saada? Ei tohiks nagu vist midagi halba teha aga igaksjuhuks küsin :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

asi lihtsalt selles et olen märganud mõningast lihase juurdekasvu enda kehal. Ütleksin, et põhitõed on ju ehitusel samad mis jõusaalis. kas on krohvi ämber 25kg. mida on vaja 40x 3korruselt tösta ja vedada ümber maja või kangi rebida lihas ju ei tee vahet. ei tee ühelaadseid liigutusi. et ainult käeotsas raskused. aga jah jõusaal tuleks kasuks muidugi. elan pärnu mnt 106 ja ei teagi kus siin lähedal jõusaal oleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oled kuulnud SAID printsiibist? Specific Adaptations to Imposed Demands? KVEN - Kohanemine vastavalt esitatud nõudmistele.

1. Teatav lihaste juurdekasv on igati loogiline ehitusel. Ent sellel oma piirid - esiteks ei saa tööd kõik lihasgrupid. Ma olen üsna kindel, et ehitusel jääb üsna tähelepanuta rinnalihas. Samuti selja ülaosa. Hästi peaksid arenema jalad, õlad, käed.

2. Kuid see pole peamine. Peamine on see, et ehitusel otsid ja leiad (ja sinu keha teeb sama) kuidas töötada võimalikult efektiivselt. Jõusaalis toimub mõnes mõttes vastupidine - soovitakse töötada just võimalikult EBAefektiivselt, et sundida keha maksimaalselt arenema. Kui keha kohaneb, siis muudetakse tegevust (kava).

3. Erinevalt süsteemsest treeningust on ehitamine kui trenn süsteemitu ning kaootiline.

Iseasi, kas ideaaliks on funktsionaalse jõu otsimisega kaasnev keha või siis keha, mida on ebafunktsionaalset jõudu arendades sunnitud maksimaalselt arenema. See, aga on juba igaühe enda valik.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Usun, et on üsna masendav minna peale 10 tundi ehitusel rassimist veel saali. Kindlasti kasutad kergemaid raskusi, kui muidu jaksu oleks. Enda seisukohalt võtta, siis ei usu, et nii pikalt vastu peaks (ehk siis, kui saali päevi oleks 2), kõrvutaksin seda ületrenniga. Kuid eks ka see ole individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõik ei käi jõusaalis selleks,et kulturistiks hakata..... :ph34r:

Tõsi... kahjuks enamus nendest ei tea, et siis nad saaks ka hakkama ilma jõusaalita ning kindlasti ei peaks nad tegema samasugust trenni nagu kulturistid teevad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×