Jump to content
erik182

tere olen algaja tahax nõu...

Recommended Posts

no jooksmine ja jõusaalis jalgade treening on kaks suhteliselt erinevat asja!Jooksjad teevad ka ju jõusaalis jalgadele erinevaid harjutusi! Mõtle sellele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli, kas su jalad on juba sellised? Kui ei ole veel, siis aga hakka treenima neid, st et on mõtet küll

IMG_9066.jpg

ei sellised kyll ei ole aga kui mul siuksed jalad on kas püksid lähevad jalga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina olen kuulnud sellist asja, et kui oled jooksumees (pikemad distantsid) siis ei ole soovitav kangiga kükke teha, pidi jala nö. kinni panema. Võibolla on see loll jutt aga noh...? :ph34r:

Muudetud kasutaja Metalstorm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen kuulnud sellist asja, et kui oled jooksumees (pikemad distantsid) siis ei ole soovitav kangiga kükke teha, pidi jala nö. kinni panema. Võibolla on see loll jutt aga noh...? :ph34r:

No kõike tuleb teha ikka mõistuse ja vajaduse piires, ega jõusaalis ei saa lolliks minna :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas on mõtet jõusaalis jalgu trennida kui ma olen juba 5aasta jooksul 1xnädlas jooksnud mõni nädal isegi 5päeva alati vähemalt 6km

Jalgu tuleb ikka treenida, piksad jooksud annavad sulle vastupidavust aga jõudu niipalju ei tule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvad, et kõik tahaksid endale selliseid jalgu või? :ph34r:

Point oli see, et nagunii tal ei ole selliseid jalgu ehk ta peaks jalgu treenima. Eesmärgiks võib ta need ka võtta, kuid see jääbki siis ainult eesmärgiks, sest vaevalt, et keegi Eestis üldse sellised jalad endale kasvatab.

Püksid lähevad jalga küll kui on piisavalt suured. Arvatvasti su praegused püksid ei lähe, aga saad lasta eritellimusel teha endale sellised püksid. Ning aluspesu pead ka uue ostma, sest neid ei õnnestu sul üle reite muidu tõmmata.

Ning isegi kui selliseid jalgu ei taha, siis võiksid neid ikka treenida natuke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Püksid lähevad jalga küll kui on piisavalt suured. Arvatvasti su praegused püksid ei lähe, aga saad lasta eritellimusel teha endale sellised püksid. Ning aluspesu pead ka uue ostma, sest neid ei õnnestu sul üle reite muidu tõmmata.

Kas mina olen pime või miks sa järsku lambist pükstest rääkima hakkasid? Niiväga oli hinge peal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mina olen pime või miks sa järsku lambist pükstest rääkima hakkasid? Niiväga oli hinge peal?

Ei, teda ennast huvitas ju see :ph34r:

ei sellised kyll ei ole aga kui mul siuksed jalad on kas püksid lähevad jalga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen kuulnud sellist asja, et kui oled jooksumees (pikemad distantsid) siis ei ole soovitav kangiga kükke teha, pidi jala nö. kinni panema. Võibolla on see loll jutt aga noh...? :ph34r:

Pikamaa kohta ei oska öelda aga jalgu treenides minu 100 meetri aeg paranes 1 sekund, kuigi ma pole mingi 3 aastat eriti jooksnud. Jalga tasub kindlalt treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tubli, kas su jalad on juba sellised? Kui ei ole veel, siis aga hakka treenima neid, st et on mõtet küll

IMG_9066.jpg

igasugune liialdamine on tegelikult haiglaslik. samamoodi nagu meie oleme endale sellised lihasmäed eeskujuks seadnud, näljutavad ennast anorektikud <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 100% kindel, et enamus Eesti jõusaalis käijaid ei taha olla sellised. Võibolla seda raha ja kuulsust, et olla parim Mr.Olympial, kuid ma ei usu, et see on keha, millest enamus unistab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas on mõtet jõusaalis jalgu trennida kui ma olen juba 5aasta jooksul 1xnädlas jooksnud mõni nädal isegi 5päeva alati vähemalt 6km

Oleneb eesmärgist.

Mida sa jooksid? Sprinti või pikka maad?

Sprint, bodybuilding arendab neid lihaskiude (IIB tüüpi), mis on mõeldud suure koguse energia kasutamiseks lühikese aja jooksul. Need kiud on kõige suuremad ja mõjutavad kõige paremini lihaste kasvu.

Pikamaa jooksjatel on arenenud lihaskiud (I tüüpi), mis on väikesed ja mõeldud vastupidavuseks. Muskli kasvu nendest oodata ei ole ja jõudu pole neis samuti mitte.

Aga kui täitsa ausat vastust tahad saada, siis koori ennast paljaks ja vaata peeglist. On või ei ole vaja? <_<

Hale on vaadata inimest, kui tema jalad on nagu õlekõrred aga ülakeha on musklis...

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×