Jump to content
RDK

Võistlused

Recommended Posts

Küsimus....kibe tahtmine on tulla võistlustele.Aga ma ei tea kas ma olen valmis selleks, tahaks eelnevalt treeneriga konsulteerida.Samas ma ei teagi ju millal järgmised võistlused on.Samuti ei tea ma midagi alagruppidest ja kavast.Vot kava ma küll ei ole harjutanud :ph34r: Vanust on muidu 15, suve lõpus saab 16.Nii et küsimused järgmised:

x Millises tallinna spordiklubis või jõusaalis on sellised treenerid, et ma astun sisse, räägin oma mure ära ja nad aitavad mul teha kava ja otsustavad kas ma olen võistlusteks valmis või mitte.

Võistlustel tahaks osaleda BodyFitnessis mitte päris Kulturismis.

Palun infot, minu jaoks on see väga tähtis!

Plaan ka edaspidi selle alaga tegeleda ja soov käia paljudel võistlustel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vastan hr oti eest - reval spordis siis on ott kiivikas ikka aitamas ainult aegade kohta ei oska üelda !

veel niipalju et noored on kahes arvestuses - kergemad ja raskemad kuna siiani võistlejaid niigi vähe!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selge, tänud.Aga nüüd küsisksi siis selle trenni kohta.Lugesin et 250.- kuus.Et oleksin tuleja küll aga ajad tahaks eelnevalt küll teada võibolla ka mingit lisainformatsiooni(kui seda üldse on:P)

EDIT: Treener olemas ja infot pole vaja. Lock topic!

Muudetud kasutaja RDK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorterühm hakkab uuesti koos käimas alates septembrist, ise olen kohal siis igal teisipäeval kella 16.00 - 18.00 paneme varem ka netti info nii, et hoia kõrvad lahti. Noortel klassikalist kulturismi kavas ei ole (endine bodyfitness), on kaks kaalukategooriat -67,5 kg ja üle selle. Eesti MEISTRIVÕISTLUSED toimuvad 25.nov. Tallinnas Salme keskuses, varem pannakse üles ka võistlusjuhend ja eelregistreerimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea, kuna ma tahtsin tegelikult juba augustis tulla Revalisse kohale, aga nüüd siis tean, et ootan septembrini. Tänud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noorterühm hakkab uuesti koos käimas alates septembrist, ise olen kohal siis igal teisipäeval kella 16.00 - 18.00 paneme varem ka netti info nii, et hoia kõrvad lahti. Noortel klassikalist kulturismi kavas ei ole (endine bodyfitness), on kaks kaalukategooriat -67,5 kg ja üle selle. Eesti MEISTRIVÕISTLUSED toimuvad 25.nov. Tallinnas Salme keskuses, varem pannakse üles ka võistlusjuhend ja eelregistreerimine.

Oi kurat see ju laupäev... ma arvasin et ikka pühap. et kas 19 või 26

aga noh.. pole hullu... tuleb möelda nüüd kuda paar viimast päeva planeerida... sest 1 päev enne võistlust ei tahaks küll tööle minna :(

aga ma kuulsin et mingi 2. võistlus pidi ka olema veel... et kas siis pühap. toimub ka midagi?

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×