Jump to content
joonas25

On 100%whey gold standard

Recommended Posts

Tellisin 100% WheyGold Standardi. Tekkis küsimus kas võiks seda segada talust pärit piima sisse, mitte väherasvase poe piima sisse, maal elades juuakse ju õiget lehmapiima...veel tekkis mõte panna joogi sisse ka lusikatäis linaseemneõli-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes keelab??? Muidugi võid, ega ta ju ei plahvata.

Teine asi on, et miks? Peale trenni joo ikka kindlalt veega, piim kaotab kogu asja mõtte. Aga muul ajal võid piimaga juua küll, maal tõesti saad ju seda tasuta, mis sest, et natuke rasvasem kui poepiim.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Veel tahtsin küsida seda et milliseid süsivesikuid veel jooki segada, enne lugesin et mõni lisab veel proteiinijoogile süsivesikuid...

Kes keelab??? Muidugi võid, ega ta ju ei plahvata.

Teine asi on, et miks? Peale trenni joo ikka kindlalt veega, piim kaotab kogu asja mõtte. Aga muul ajal võid piimaga juua küll, maal tõesti saad ju seda tasuta, mis sest, et natuke rasvasem kui poepiim.

Miks peale trenni piimaga juua ei ole mõtet, kas siis ei imendu piisavalt kiiresti....praegu olen ma tavaliselt võtnud koos piimajookidega(välismaa omad, Aura piimajookide moodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Piim sisaldab suht palju rasva, eriti kui seda mingi liitrikese ära jood, saad maapiimast ju üle 30g rasva. Muidugi pole nii tähtis see ka, aga valgupulbrite mõte on ju siiski, et võimalikult kiiresti saaks selle valgu endasse. Muidu võiks ju tavalist piima ka juua, see on ka üsna ok. Aga kui valgupulber juba ostetud, siis et selle eelis ikka korralikult ära kasutada tuleks juua veega - pole ta ju üldse nii halva maitsega? Kui veega üldse alla ei lähe, siis pole probleemi, joo piimaga, aga lihtsalt teadmiseks sulle kirjutasin seda.

Süsivesikuid pole sul vast vajagi, oleneb palju piima jood peale trenni... liitrist saad parajalt neid igatahes. Ning siis varsti tahket toitu peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

muidugi piimaga õhtul on eriti hea

ja veel õige lehmapiim seda ei ole juba nii kaua saanud:P

ja mina olen seisukohal et kui ei ole võistlusi ega midagi siis miks mitte juua rasvas piimaga:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×