Jump to content
Johannes

Toidulisandid?

Recommended Posts

Ma olen kuskil kaks aastat jõusaalis käinud ja ei ole söönud mingeid valke ega muid lisandeid. Olen 18 aastane ja käin umbes 5 korda nädalas jõusaalis.Küsimus seisneb selles, et milliseid toidulisandeid tuleks võtta ja kui palju, kui ültse võtta?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole söönud mingeid valke, kuidas sa siis kasvasid :ph34r: ja kui tahad toidulisandeid osta alusta ikka tavalisest valgu lisandist.Vaata otsingust siin on päris palju olnud teemasid, et milline see kõige parem valk on vaata ja otsi. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen kuskil kaks aastat jõusaalis käinud ja ei ole söönud mingeid valke ega muid lisandeid. Olen 18 aastane ja käin umbes 5 korda nädalas jõusaalis.Küsimus seisneb selles, et milliseid toidulisandeid tuleks võtta ja kui palju, kui ültse võtta?

Miks sa peaksid võtma toidulisasid kui tahad ainult terve olla?

Kui tahad võistlema hakata siis pole sul tabletimeeste vastu šansse ja pead nendega sama mängu mängima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et mida ma seal jõusaalis siis teen?

*Väiksed venitused ja soojendus nagu ikka.

*Esimene harjutus-----teen piitsepsit [sellisel pingil, kus keha on fikseeritud ja käed liiguvad ainult küünarnukist.Kaks kätt korraga loomulikult.]Hetkel on raskuseks 30kg nii 8-korda

*Teine harjutus-----tavaline rinnalt surumine 67,5-70 kg----8-korda

*Kolmas harjutus----piitseps[hantlitega--püsti seistes---mõlemas käes hantel---korda mööda]

Raskuseks on ühel hantlil hetkel 16kg---8korda

*Neljas harjutus----seljalihastele[Tõmban kangi kukla taha, keha on fikseeritud] Raskuseks on 70kg--8korda

*Viies harjutus----kõhulihased[Panen jala kuhugi alla kinni ja võtan raskuse kõhule, ning tõmban keha vastu põlvi ja siis alla tagasi----nagu ikka seda harjutust tehakse]Raskus mille võtan kõhule on 25kg----30korda

*Kuues harjutus----reielihased[istun põrandale, toetan selja vastu trenasööri tuge, ja lasen raskusel tulla kõhuni ja siis surun ülesse]Raskuseks 140-150kg----8korda

*Seitsmes harjutus----jalalihastele[sama trenasööriga, panen ainult päkad raskuse vastu ja liigutan jalaga ainult päkast]Raskus on sama ja nii umbes 50 korda

*Kaheksas harjutus---rinnalihased[Rinnalt surumis pink on maaga paralleelselt ja siis heitan sinna selili nagu ikka rinnalt surumine aga teen seda hantlitega]Raskuseks 25kg ühel hantlil---8korda

*Üheksas harjutus---triitseps[Panen hantli rinnalt surumis pingi otsa taha, ise heidan pingile pikali ja tõstan hantlit kukla tagant näo kohale ja siis tagasi]Raskus 20-25 kg---8korda

Kümnes harjutus---rinnalihased[Tõstan rinnaltsurumise pingi seljatoe 45-kraadise nurga alla ja surun rinnalt nagu ikka]Raskuseks on 50kg---8korda

Nii teen need harjutused kolm korda läbi[Nagu kolmesed seeriad kõigil]

Kõigi harjutuset vahele teen lõdvestusi ja venitusi

Teeks harjutusi rohkem, aga tavaliset pole selleks aega.

Toidulisandite kohta uurisin selleks, et äkki aitavad nad keha paremini taastuda.

Mingeid võistlus kavatsusi mul küll ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 korda nädalas?? :lol: ullalalaaa ja lihased taastuvad ära ja puha? Harjutuste järjekord on ka sama V? Kui jah siis on need ka vales järjekorras kahjuks harjutustesse ei ole aega süveneda! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõni tahab vist väga vara pensionile jääda. :D Väga karm ikka nii trenni teha, endast vist ei hooli üldse. :ph34r:

Kuidas see harjutus välja näeb *Neljas harjutus----seljalihastele[Tõmban kangi kukla taha, keha on fikseeritud] Raskuseks on 70kg--8korda :lol:

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://jaagupi.parnu.ee/~andrus/kooligaler...apilti&pilt=788

Võib-olla saate selle pildi järgi paremini aru mida ma seletasin siin.

[Teen selles saalis trenni.]

See neljas harjutus on tehtud selle masinaga, mis jääb poksikotist paremale--->selline kang seal ripub.

Aga sellessuhtes, et mõni vist arvab, et pingutan üle. Aga ma ise küll nii ei arva, sest ma teen trenni tunde järgi. Kui ikka tunnen, et miski käib üle jõu või hakkab paha, siis tõmban hinge või võtan lõdvemalt.[Vähendan raskusi, minu meelest on kõige tähtam ikka, et treeningkava oleks selline, et ma suudaks selle ikka läbida]

Samas harjutuste järjekorrale ei ole tõesti ise tähelepanu pööranud. Olen proovinud ka teistsuguseid järjekordi, aga hetkel olen ise sellega rahul ja tulemused on ka paranenud tõusvalt.

Just tund aega tagasi tulin trennist ja tegin selle kava järgi mis kirjas või isegi natukene kõvema kava järgi ja enesetunne on parim, mis ültse olla saab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

5 päeva nädalas sellist trenni teha on ikka liiga palju .... varsti tuleb selline asi külla nagu ülelaks :ph34r: üle trenn jne ... närvid ei pea vastu lihased ei suuda taastuda ... üle keha väsimus jne ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge see ületreeningu tont on liiga kardetud siin foorumis... loomulikult on see probleem olemas, aga kui inimene oskab oma keha kuulata, siis ei tohiks olla väga raske seda vältida... ja üldse on taastumine individuaalselt suuresti varieeruv. Kolm seeriat ühte harjutust 8 kordust nende raskustega ei kurna tal ilmselt esimeste harjutuste ajal lihaseid läbi ning võimalik, et korraliku koormuse saavad üldse ainult ülakehalihased...

Mina pakun, et sellise kavaga 5x nädalas on tal päris korralik separatsioon (ülakehal) ja suurust peaks ka nagu natuke olema. Ainus TÕSINE probleem on vähene varieeruvus ja vähene alakeha osakaal...

Mina küsiks, et mis su eesmärgid on? Tahad tugevaks saada? Suureks? Sitkeks? Võistelda jõutõstmises? Kulturismis? Milleski muus? Üldse mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja mees on 2 aastat jõusaalis käind ja vaadake - siiani elus! :ph34r:

Ma arvan samuti et alguses sobixid tõesti odavamad toidulisandid sulle, aga naq öelid, on siin poes suur valik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et mida ma seal jõusaalis siis teen?

*Väiksed venitused ja soojendus nagu ikka.

*Esimene harjutus-----teen piitsepsit [sellisel pingil, kus keha on fikseeritud ja käed liiguvad ainult küünarnukist.Kaks kätt korraga loomulikult.]Hetkel on raskuseks 30kg nii 8-korda

*Teine harjutus-----tavaline rinnalt surumine 67,5-70 kg----8-korda

*Kolmas harjutus----piitseps[hantlitega--püsti seistes---mõlemas käes hantel---korda mööda]

Raskuseks on ühel hantlil hetkel 16kg---8korda

*Neljas harjutus----seljalihastele[Tõmban kangi kukla taha, keha on fikseeritud] Raskuseks on 70kg--8korda

*Viies harjutus----kõhulihased[Panen jala kuhugi alla kinni ja võtan raskuse kõhule, ning tõmban keha vastu põlvi ja siis alla tagasi----nagu ikka seda harjutust tehakse]Raskus mille võtan kõhule on 25kg----30korda

*Kuues harjutus----reielihased[istun põrandale, toetan selja vastu trenasööri tuge, ja lasen raskusel tulla kõhuni ja siis surun ülesse]Raskuseks 140-150kg----8korda

*Seitsmes harjutus----jalalihastele[sama trenasööriga, panen ainult päkad raskuse vastu ja liigutan jalaga ainult päkast]Raskus on sama ja nii umbes 50 korda

*Kaheksas harjutus---rinnalihased[Rinnalt surumis pink on maaga paralleelselt ja siis heitan sinna selili nagu ikka rinnalt surumine aga teen seda hantlitega]Raskuseks 25kg ühel hantlil---8korda

*Üheksas harjutus---triitseps[Panen hantli rinnalt surumis pingi otsa taha, ise heidan pingile pikali ja tõstan hantlit kukla tagant näo kohale ja siis tagasi]Raskus 20-25 kg---8korda

Kümnes harjutus---rinnalihased[Tõstan rinnaltsurumise pingi seljatoe 45-kraadise nurga alla ja surun rinnalt nagu ikka]Raskuseks on 50kg---8korda

Nii teen need harjutused kolm korda läbi[Nagu kolmesed seeriad kõigil]

Kõigi harjutuset vahele teen lõdvestusi ja venitusi

Teeks harjutusi rohkem, aga tavaliset pole selleks aega.

Toidulisandite kohta uurisin selleks, et äkki aitavad nad keha paremini taastuda.

Mingeid võistlus kavatsusi mul küll ei ole.

Kui see on tõsi siis on normaalne mees.

Vastupidavus paigas ja järjekindel ka. Brittide SAS võtaks su kohe oma palgale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenni teen rohkem selleks, et ennast vormis hoida ja sest see meeldib mulle. Aga natuken tugevam ja suurem võiks alati olla.Samas see probleem on tõesti, et ülakeha saab rohkem trenni, kui alakeha. Võib-olla hakkan jooksmas käima-----kui aega leian.

Aeroobset?Mis sa sellega mõtled?

Jõusaalis olen käinud umbes kuskil kaks aastat küll, aga kui ma alustasin siis käisin üks kaks korda nädalas ja raskused oli tunduvalt väiksemad.

Hästi mäletan, et tegin rinnalihastele trenni 45kg-ga.Harjutusi oli ka vähem.

Toidulisandite kohapealt küsiks, et mida neist võtta valke või midagi muud? Ja kas neil on ka kõrvalnähud või tekitavad sõltuvust, või midagi taolist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgud ikka abiks... sõltub kui palju sa tavatoidust saad neid.

Probleem selles, et iga ca kahe kuu tagant peaks harjutusi vahetama selleks, et keha liigselt ära ei harjuks...

Ja lisaks peaks ka alakehale jõudu tegema. Kui mitte muud, siis kükki (ja selle variatsioone) ja jõutõmmet kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aeroobset?Mis sa sellega mõtled?

Sellega mõtlen seda, et tuleb käia jooksmas/jalgrattaga sõitmine/ujumine jne.See tuleb trennile kasuks ja kui aeroobse jätad jõusaali trenni kõrvalt välja siis võib su südamega lood halvaks minna.Igati soovitan ja ka kindlasti peaks aeroobset tegema annab võhma ja vastubidavust mis on südamele väga kasulik. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×