Jump to content
sdmartin

metallica

Recommended Posts

No inimesed kes käisid metallica kontserdil kuidas meeldis?minu enda arvamus on selline et julm kõva oli aga siiski heli jättis kõvasti soovida.aga just selle pärast ma läksin et seda head saundi kuulata.Bulet of my valentilel oli kõige parem heli oleks võinud metallical ka olla.

Mind ärritasid veel need ülbed vanad kes arvasid et nad mahuvad sinna kuhu ei mahu ja siis trügisid ikagi edasi.Ja okud ajasid mul nii 3 õlle ümber.Jube.

ja nii räige õhu puudus pole mul elu sees olnud.

aga olenevalt kriitikale oli se hea asi.

see ka veel et soendajad oleks võinud paremad olla.

näiteks slipknot,static-x,metsatöll.

no tuli suht hüplev tekst aga pole vast viga :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise suutsun ka etteritta murda. Ühtekokku pidasin seal vastu 4 esimest lugu, siis hakkas pidev press selja tagant koormama. Eriti koom oli veel siis kui prilliklaasid uduseks tõmbasid :blink:

Kontsert oli aga ikka ülikõva. Need kes ei käinud need ei näinud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No.Bulet of my valentilel oli kõige parem heli oleks võinud metallical ka olla.

Mind ärritasid veel need ülbed vanad kes arvasid et nad mahuvad sinna kuhu ei mahu ja siis trügisid ikagi edasi.Ja okud ajasid mul nii 3 õlle ümber.Jube.

ja nii räige õhu puudus pole mul elu sees olnud.

Sa oled kas kõrvahaige või jäid Metallica ajaks liiga täis

Kuidas saab ühe mehe kohta 3 õlut ümber ajada?

Kui sa ei teinud Metallica j asoojendajate saundi vahel vahet vaata tummfilme.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no vägagi saab vaata kunas soendused hakkasid ja kuna metallika jõudis.

ja heli oli küll hakvem kui soojendajatel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mind lausa jubedalt häirib kuidas sellist viga tehakse nagu seda on Bullet of my valentine? Mida kuradit eksole... SLsitaleht kribas samamoodi.

Aga tegelikult on siiski Bullet FOR my Valentine.

Ning jah seal on vahe, eksole. Muidu ise Metallical ei käinud... kahju mõneti aga mis seal ikka. Oleks tahtnud ka Bullet FOR my Valentine`t näha äärmiselt head mussi tegev bänd.

Kuuldavasti lasti seal terve MOP plaat ära Metallica poolt, see võis kindlasti raju olla :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägev oli!

Olin suht ees ja keskel ning soundi üle ei kurda. Minu meelest oleks võind veel veidi kõvem olla, aga ma nägin paari venda kõrvatroppidega... :blink:

Hetfieldi hall habe ajas algul muigama - vanus tuleb. Setlistiga jäin väga rahule. Mitte ühtki lugu Load albumilt ;)

Ronkkäik linna peale kontserti polnd ka paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja seda ta on et vanad mehed juba.Siiski parimad.

ja sorri mudugi on bullet for my valentine.

aga jah need troppidega vanad olid kavalad :blink:;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maisaanud nende kõrvatropi vanadest aru. RAISK mida sa ronid metallkontserdile kui sul kõrvad järgmised kaks päeva ei huuga - mõtetu. Kui poolkurdina tagasi ei tule, pole mõtet sellisele üritusele minna.

Jaymzi habe oli tasemel - minu teada on tal ka paaril varajasemal tuuril selline karune lõug olnud. Ok võibolla mitte NII pikk aga kitsekat olen tal ka eelnevalt näind.

Ja mis puutub birra mürgistesse vahemärkustesse siis... kui kohapeal oleks käind, siis oleks ka neid purjus mudalõugasid näind, kes ringi kakerdasid/hüppasid ja õlle ümber ajasid nii et vähe polnud.

P.S. Kõva vana oli see, kes keset platsi kõllitorni otsa ronis ja seal vehkima kukkus - kollases särgis turvakoll pidi järgi ronima ja ta sealt maha 'hirmutama' :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P.S. Kõva vana oli see, kes keset platsi kõllitorni otsa ronis ja seal vehkima kukkus - kollases särgis turvakoll pidi järgi ronima ja ta sealt maha 'hirmutama' :blink:

Liitun sinu arvamusega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lahe oli. Vanad keevitasid ikka praktilisellt 2,5h järjest ja olid täiega asja juures. Respect.

A Rebast ma küll ei näinud - ju püüab end tähtsaks teha, et käis ka vaatamas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pidasime tüdrukuga 3 lugu ees vastu, aga mingid imbetsillid Leedust või kuskilt suutsid täielikult ebameeldivaks meie viibimise teha ning kadusime rohkem tahapoole vaatama ... NB! Lisaks sadadele kätele nägime ka bändi oluliselt paremini ! :blink: Bullet for my Valentine oli suht kõva ... eriti pillid ... ;) Metallica lugudevalik sakkis suts .. ei olnud neid vanu-vanu lugusid ega ka midagi uuelt albumilt ... St. Angerilt oleks tahtnud näiteks Franticut kuulata :huh: Ema mul kurtis näiteks jälle, et Whiskey in the jari jälle ei lastud... noh.. maitse asi .. konsa oli kõva ;:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga kõva kontsert oli......vanad on nad kpll juba, aga see ei näe muusikat küll mõjutavat.....mina jäin igatahes täiega rahule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohe algul õnnestus päris lava ette trügida ;) . Kontsert oli kõva ei kurda millegi üle. Aga jah lava ees läks lõpuks juba jubedaks, ainult pead sai liigutada, kusjuures niiiiiiiii kõvasti, et peale 4 lugu oli kael valus :huh: .Täiesti rahul, nüüd jään ootama Guns N Roses-st mis juulis Helsingis kaks kontserti annab :blink: . Edu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[

Kui käid saalis ja lased mudalõual oma õlle ümber ajada mine tantsusaali

minu õlut ei suutnud neist ükski ümber ajada

ja kõrvaklapid on maitse asi

ega treeningul ei pea maskiga poksima ka

aga Altzheimeri vastu pisut aitab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×