Jump to content
koomik

supp?

Recommended Posts

olen kuulnud, et vähemalt korra nädalas peaks sööma

ise lähen ka just sööma

söön korralikke suppe, mis ei tule pakist:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere rahvas.Mida arvate suppidest ja milliseid ise sööte.Kas suppi on kasulik süüa.Kuskilt olen kuulnud et on.

maitsvad on paljud supid ja kui eri dieeti pole siis võib ju kõike süüa aga pole kulturistidelt veel ühtegi soovitust kuulnud et suppi peax sööma.

emad ja vanamutid ajavad sellist juttu et "söö soojatoitu ja suppi on hea" aga nad ise ka ei tea miks just soe toit hea on.

mina tean aind et palju valku peab sööma ja rasvu, süsivesikuid jm. jälgima...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
maitsvad on paljud supid ja kui eri dieeti pole siis võib ju kõike süüa aga pole kulturistidelt veel ühtegi soovitust kuulnud et suppi peax sööma.

emad ja vanamutid ajavad sellist juttu et "söö soojatoitu ja suppi on hea" aga nad ise ka ei tea miks just soe toit hea on.

mina tean aind et palju valku peab sööma ja rasvu, süsivesikuid jm. jälgima...

soe toit on hea sellepärast et seda seedib paremini

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma küll iga päev söön suppi (siis, kui ülikoolis ei käi) ja ei mõista, miks ta nüüd kahjulik peaks olema. Eriti hea on borsh - selles on päris palju liha ja ka juurvilju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna supis on palju vedelikku, siis ta lahjendab seedemahlasid. Suppi süüa võib, aga ülemäära ei ole ka hea.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

supp parandab ka seedimist! muidugi peab õige supi valima - kus oleks juurviljad ja võimalikult värsked toiduained , nii et knorri kiirsupp ei ole ikka see!

ise söön ka korra umbes nädalas!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×