Jump to content
marko õismaa

söögilisandid

Recommended Posts

ma arvan et peale nende kasutamise lõppu lihtsalt su lihasmass väheneb,sest tavalisest toidust ei saa nii palju lihtsalt valku kätte,kuid lihasmassist rasva,sellist asja ma pole kyll varem kuulnud.Kui valesti toitud või sul on vastavalt kehatüübile soodumus rasvuda,kuid see on juba hoopis teine asi-nii palju rasvast.Kes arvab teisiti võib minuga vabalt diskuteerida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on väga vale arvamus et lihased muutuvad rasvaks kui lõpetad trenni või mingi lisandi kasutamise.Rasvkude ja Lihaskude kaks täiesti erinevat asja ning ühest teise üleminek võimatu.Kui lõpetad toidulisandite söömise võib tõesti mingit väikest lihasmassi vähenemist märgata aga kui toitud korralikult (5-6 korda päevas--peaksid ka sealt oma valgu vajaduse kätte saama ) ja treenid õieti, ei tohiks eriti midagi juhtuda.Seega olen ka Taaviga päri

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle teleturgu ära kyll usu seal müüakse selliseid asju,mis väidetavalt sinust 2nädalaga ronnie colemani teevad.nagu öeldi kreisiraadios s..st saia ei tee-vaevalt et ka rasvast lihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üldiselt, olen konsulteerinud erinevate inimestega, ja nii palju olen aru saanud, et noored ntx 17-22 ei peaks valgukogusega väga liialdama, sest orgamism ise toodab valku nati rohkem kui täiskasvanuil... St. 6x päevas söömine ei ole nii oluline - muidugi, pärast trenni 1 Pr. No1 sheik teha on väga ok... Mul pidavat veres valgu sisaldus ntx liiga kõrge olema -> vinnid...

eks katsetame nati paindlikuma söögikavaga siis :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×