Jump to content
wicked

Kes vöidab jalgpalli MM'i?

Recommended Posts

ma ei saa aru mida te braazikates näete :huh: ma ei saa aru ma arvasin juba turniiri alguses et brazad ei võida seda turniiri peale esimest 2hte mängu kahtlesin isegi et prantslased saadavad midagi korda <_< kõik said vastu näppe oma brasiiliaga mõelge loogiliselt kuidas prantsusmaa põrmustas haledalt hispaania ;) ja braazikatel ei olnud mitte kui mingit võimalust prantslasi võita ;) ma ei usu ei portugal seda suudabki ;) igastahes koos minuga pakkus prantsusmaa võitu umbes 4-6 inimest ja võimalus võita midagi on väga suur :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa aru mida te braazikates näete :huh: ma ei saa aru ma arvasin juba turniiri alguses et brazad ei võida seda turniiri peale esimest 2hte mängu kahtlesin isegi et prantslased saadavad midagi korda <_< kõik said vastu näppe oma brasiiliaga mõelge loogiliselt kuidas prantsusmaa põrmustas haledalt hispaania ;) ja braazikatel ei olnud mitte kui mingit võimalust prantslasi võita ;) ma ei usu ei portugal seda suudabki ;) igastahes koos minuga pakkus prantsusmaa võitu umbes 4-6 inimest ja võimalus võita midagi on väga suur :D

Brasiilias nägi terve maailm midagi. Kõikides kihlveokontorites oli ta suurim pretendent tiitlite, seal ju ikkagi kõik 11 meest superstaarid jne. Ja mis loogikast sa räägid? Loogikaga mine mängi malet, sets jalgpallis võib kõike juhtuda.

Brasiilial oli võimalusi küll. Robinho sai lähedalt löögile, korralik löök ja oleks 100% värav olnud, sest nii lähedalt väravavaht ei reageeri. Ronaldinho karistuslääk läks napilt üle, mis oli ka nii tugev, et Barthez ei reageerinud. Muidugi tore oli, et üle läks, sest see oli teenitud Ronaldo teesklemisega, ise hüppas pikali, kaitse ei puutunudki teda.

Samas oli ka Prantsusmaal veel lõpus võimalusi ka nt 3-0 võiduks, võinuks olla sama skoor, mis 1998 aastal. Aga kõiki võimalusi ei lööda ära ja sellepärats võibki juhtuda midaiganes. Prantsusmaa on Portugali vastu soosik, aga piisab 0-0 seisul mängu lõpus kuskil kaugelt Manichel või Decol sisse kobistada on neil võit käes. Või kui mäng läheb penaltiteni on seis 50/50.

Soosikud on alati olemas (nagu ka Brasiilia enne MMi), aga see ei tähenda, et nad võidavad. Praegu on suuremad soosikud Saksamaa ja Prantsusmaa, aga see ei loe midagi. Ma ise hoian igastahes pöialt Prantsusmaale ja naudin viimaseid mänge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei saa aru mida te braazikates näete :huh: ma ei saa aru ma arvasin juba turniiri alguses et brazad ei võida seda turniiri peale esimest 2hte mängu kahtlesin isegi et prantslased saadavad midagi korda <_< kõik said vastu näppe oma brasiiliaga mõelge loogiliselt kuidas prantsusmaa põrmustas haledalt hispaania ;) ja braazikatel ei olnud mitte kui mingit võimalust prantslasi võita ;) ma ei usu ei portugal seda suudabki ;) igastahes koos minuga pakkus prantsusmaa võitu umbes 4-6 inimest ja võimalus võita midagi on väga suur ;)

Inimsed panustasid sellele mis on kõige tõenäosem, ehk siis Brasiilia. Sellest ei ole midagi paha, kui inimesed pakuvad võitu sellele kes võib ka selle kõige tõenäosemalt võita :D Aga ega siis võidu tõenäosus ei ole 100% brassidel :D, või nagu Roberto Carlos väitis, et 80% :D, vaid märksa-märksa madalam, st., et isegi kõige tõenäosemal võidupretendendil on suht väike tõenäosus võita turniir ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik ei läinud ju mööda - Saksamaa mängib 3-4 koha pärast <_<

Nii et ennustus 25%liselt õige.

Aga need, kes siin lihtsalt Saksamaa, Argentiina, Inglismaa või Brasiilia pakkusid, nende eennustus lausa 100%liselt vale

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuna Brasiilia langes välja siis arvan et Prantsusmaa teeb ära muidugi on ka agasid:P

juhtub Portugalil hea päev olevat... siis arvan et ka Portugal paneb kinni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×