Jump to content
wicked

Kes vöidab jalgpalli MM'i?

Recommended Posts

Isiklikult mind telekast jalgpalli vahtimine ei huvita, parem olen seal kohal või mängin üldse ise, tugitoolisport pole minu rida.

Aga vast ikka Brasiilia võidab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nendel oli kerge alagrupp lihtsalt. Portugal läheb ju kokku Hollandiga, kes ei saanud 9p aga peaks olema tugevam, minu arust mängib Holland paremini ja arvan et võidavad. Aga muidu ennustan selliseid võitjaid:

Saksamaa - Rootsi

Argentiina - Mehhiko

Inglismaa - Ecuador

Portugal - Holland

Itaalia - Austraalia

G1 (Sveits) - Ukraina

Brasiilia - Ghana

Hispaania - G2 (Prantsusmaa)

Tegelikult Sveitsi ja Prantsusmaa kohad selguvad alles täna õhtul, aga ma juba kindel, et Sveits võidab. Prantsusmaa võidab Togot ja saab teisena edasi, aga paraku hispaanlastele nad mingil juhul vastu ei saa!

Arvan sama :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pigem saab just Prantsusmaa edasi mängus Hispaaniaga, kuigi arvestatav jõud on ka Hispaania. Sest prantslastel on olnud ebaõnne, ning hispaanlastel õnne alagrupi mängudes.

Ma sügavalt kahtlen, kas Prantsusmaa suudab Hispaaniat võita. Kuid see on minu arvamus. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Inglismaa

2. Brasiilia

3. Saksamaa

4. Itaalia

Võimatu. Inglismaa ja Brasiilia saavad ennem poolfinaalis kokku, muidugi juhul kui nad sinna jõuavad. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei saa. Inglismaa sai edasi veerandfinaali ja vastaseks on Portugal / Holland. Juhul kui inglased saavad poolfinaali kohtuvad nad kas Saksamaa / Argentiinaga. Brasiillased kohtuvad poolfinaalis, juhul kui jõuavad, Itaalia / Austraalia / Sveitsi/ Ukrainaga (99% kindel et Itaalia).

Vähemalt mu 1/8 finaalide ennustustest 3st 3 täppi :ph34r:

Ja peale vormelit siis Hollandi võitu ootama-vaatama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei saa. Inglismaa sai edasi veerandfinaali ja vastaseks on Portugal / Holland. Juhul kui inglased saavad poolfinaali kohtuvad nad kas Saksamaa / Argentiinaga. Brasiillased kohtuvad poolfinaalis, juhul kui jõuavad, Itaalia / Austraalia / Sveitsi/ Ukrainaga (99% kindel et Itaalia).

Vähemalt mu 1/8 finaalide ennustustest 3st 3 täppi :ph34r:

Ja peale vormelit siis Hollandi võitu ootama-vaatama

Kust sa küll seda välja lugesid??

Bra ja Eng kohtuvad just poolfinaalis (juhul kui mõlemad edasi pääsevad). Saksamaa ja Argentiina on ju teises tabelipooles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust sa küll seda välja lugesid??

Bra ja Eng kohtuvad just poolfinaalis (juhul kui mõlemad edasi pääsevad). Saksamaa ja Argentiina on ju teises tabelipooles.

Vot õige :lol:LINK siit saab kõike jälgida, kui keegi veel ei tea :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina loodan, et mitte. :D Kuigi jah mäng oli mõlemalt poolt väga nõme, algus hakkas juba pihta kui C.Ronalole reide sisse sõideti jalg ees :lol: ja siis edasi oli juba väga jube see Figo peaga look ikka ka loll tegu :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõlemad tiimid kaklesid omavahel- c. ronaldo löödi vigaseks. figo lõi hollandlast>hollandlane pani 2min pärast küünarnukiga vastu. hollandlane ei austanud fair play reegleid>portugallane niitis ta maha>portugallane läks vigastatu juurde seletama>hollandlased andsid talle mitme meetrise õhulennu. portugallane hoidis palli> hollandlane näitas oma maadlusoskusi.

jalgpalli vaadata ei saanud, aga nalja oli küllaga :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõlemad tiimid kaklesid omavahel- c. ronaldo löödi vigaseks. figo lõi hollandlast>hollandlane pani 2min pärast küünarnukiga vastu. hollandlane ei austanud fair play reegleid>portugallane niitis ta maha>portugallane läks vigastatu juurde seletama>hollandlased andsid talle mitme meetrise õhulennu. portugallane hoidis palli> hollandlane näitas oma maadlusoskusi.

jalgpalli vaadata ei saanud, aga nalja oli küllaga :ph34r:

See oli selle MMi ägedaim kohtumine ja purustati ka rekord - 23 punast kaarti MMi jooksul. Ma arvan, et see rekord küündib üle 30, aga eks näis :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskumatu mäng - nii juhtub kui 2 tegijat varajases faasis kohtuvad ja tunded üle keevad ning kumbki ei taha nii kiiresti lahkuda. Vahepeal oli selline tunne, et vastasmeeskonnad lähevad omavahel kaklema, aga nii siiski ei juhtunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga nauditav ja huvitav oli eilne Portugali - Hollandi mäng. Kahju ainult, et Holland edasi ei pääsenud, nüüdseks kõik isiklikud lemmikud väljas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen Saksamaa poolt: ründav ja hea distsipliiniga, kuid olnud esimestes mängudes kaitses natukene ebakindel. Hetkel on Saksamaa ja Brasiilia näidanud kõige sisukamat mängu. Kuna Saksamaal koduturniir, siis arvan et motiveeritus on neil ülisuur, aga pinged samuti :ph34r:. Pakun Saksamaa võidab Brasiilia poolfinaalis 2:1. Väravad Saksamaa poolelt Klose ja Neuville. Saksamaa kohtub finaalis lootuste kohaselt Hispaaniaga. Võidab 2:0.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×